Svatební šaty na míru s výstřihem 36 - 40

Prodávám své svatební šaty, které byly šity na míru slovenským renomovaným salonem ve spolupráci s britskou návrhářskou firmou Hadassa. Šaty byly ušity ze dvou modelů, přikládám fotky v příloze, z jednoho modelu byla sukně a z druhého vršek.

Barva šatů je ivory a jsou s hlubokým výstřihem, který byl poté upraven uprostřed korálkami, aby lépe prsa držela. Na šatech je velikost 44, což neodpovídá, zhubla jsem asi 2 konfekční velikosti, tak mi potom byly zmenšovány (bez problémů se jakkoliv dají upravit). Tak teď odpovídají tak S - M (36 - 40). Mají nádherně zdobený vršek komplet obšitý kamínkami s průhledným břichem. Prsa pěkně drží, jelikož jsou přes ně zevnitř vycpávky, které prsa podrží. Záda jsou do mírného U oblouku na zip. Šaty lze libovolně upravovat, zmenšily mi je o 2 velikosti, takže není problém s nimi jakkoliv manipulovat na míru.

Šaty krásně zvýrazní prsa, dají se dát gelové vycpávky a pěkně to prsa nadzvedne.

Měřím 169 cm a šaty byly naprosto akorát, měla jsem k nim conversky celou dobu. Jsou úžasně pohodlné, patří k nim i jednokruhová spodnička, která je součástí prodeje a kratší závoj v barvě, který je také součástí.

Původní cena byla 26 tisíc + jsou profesionálně vyčištěné tím stejným salonem v hodnotě 4 tisíce. Cenu si představuji 9 tisíc komplet se vším.

Osobní převzetí Šlapanice u Brna nebo kurýrní službou/zásilkovnou.

Napiš prodávajícímu přímo zde

Nemůžete poslat zprávu, protože inzerát byl vymazaný.

    Prodávající

    ylong

    Podmínky prodeje tohoto uživatele

    Uživatel nemá vyplněný popis a pravidla.