Mauricius- Emeraude Beach Attitude (all inklusive)

Nové zboží
27. pro 2020
1
442

Emeraude Beach Attitude ***/* je za nás jeden z nejkvalitnějších tříhvězdičkových resortů na Mauriciu. Emeraude leží na nádherné, několikakilometrové pláži Belle Mare na východní straně ostrova. Je vhodný od konce září do konce dubna.

Attitude hotely kladou důraz na autentický zážitek z dovolené, mají velmi zajímavý koncept – od večeří u místních, prodeje mauricijských suvenýrů, až po tradiční retro design. Od listopadu 2017 je Emeraude Beach Attitude bez dětí! Doporučujeme pro uspořádání svatby, či pro relaxační dovolenou ve dvou, nebo se skupinou přátel.

Pláž leží přes klidnou nefrekventovanou silnici, a k dispozici je i plážový servis. Nechte se hýčkat v hotelových mini lázních a dopřejte si relaxační masáž či omlazující proceduru.

www.dovolenasnu.cz/mauricius/emeraude-beach-attitude/

CENA ZAHRNUJE:
7 nocí v pokoji Couple s All Inklusive (10 dní dovolené i s cestou), letenku z Prahy v optimální knihovací třídě, transfery, ČJ delegáta. Platné pro termíny v období 1.10.-31.10.2020. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

Napiš prodávajícímu přímo zde

Nemůžete poslat zprávu, protože inzerát byl vymazaný.

    Prodávající

    Podmínky prodeje tohoto uživatele

    Všechny kalkulace jsou orientační a je nutná udělat přesná kalkulace pro danou dvojici, rodinu. V...