Vietnam - miniokruh na jihu a Phu Quoc

Nové zboží
27. pro 2020
1
447

Delší let je vykoupen krásnou zemí, bohatou kulturou, mnoha etniky obyvatel, krásnými plážemi. Cenová přívětivost a bezchybné programy na míru, přináší fantastickou svatební cestu. Vietnam je místo kam můžete cestovat celý rok, vždy se najde optimální podnebí pro odpočinek.

Můžete vyzkoušet například miniokruh jihem, kdy poznáte město Saigon, podíváte se k tunelům z vietnamské války a navštívíte úžasnou deltu Mekongu. Poté si odpočinete na plážích ostrova Phu Quoc.

Zde doporučujeme např. ekologický resort Mango Bay ***/*. Ten byl postaven v roce 2000 a rozléhá se podél 700 metrů dlouhé divoké pláže v Thajském zálivu. Není zde šlechtěná zahrada, ale volně bující tropická vegetace, do níž jsou včleněny jednoduché z přírodních materiálů stavěné bungalovy. Vhodná doba pro dovolenou je na ostrově Phu Quoc po celý rok jen v říjnu je zde období dešťů nicméně teploty zůstávají na 27°C.

https://www.dovolenasnu.cz/vietnam/
https://www.dovolenasnu.cz/vietnam/mango-bay-eco-resort/

Cena zahrnuje 7 nocí za osobu (10 dní dovolené s cestou), a to 4 noci za osobu v rámci poznávacího okruhu a 3 noci za osobu v resortu Mango Bay v dvoulůžkovém pokoji Superior s výhledem na moře se snídaní. Dále pak zahrnuje letenku v optimální knihovací třídě, transfery, průvodce v rámci okruhu, asistenci místního partnera. Platné pro pobyty celoročně (mimo svátky). Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

Napiš prodávajícímu přímo zde

Nemůžete poslat zprávu, protože inzerát byl vymazaný.

    Prodávající

    Podmínky prodeje tohoto uživatele

    Všechny kalkulace jsou orientační a je nutná udělat přesná kalkulace pro danou dvojici, rodinu. V...