Mauricius - Heritage Awali (all inklusive)

Nové zboží
27. pro 2020
1
622

Heritage Awali Resort ***** se nachází na jižním pobřeží Mauricia mezi krystalickou lagunou a zeleně bujícími kopci. Resort si nese nádech afrických kultur, který se mísí s klasickým mauricijským stylem. Jedinečná atmosféra na vás dýchne od okamžiku, kdy vystoupíte z auta, a uvítá vás africky oděný muž bubnující na obrovský buben. Vcházíte do vzdušného, polootevřeného prostoru lobby, kde jsou použity zejména přírodní materiály, a africká výzdoba (od afrických motivů na polštářích, sošek, až po leopardí oblečky recepčních). V Heritage Awali na vás čekají skutečně autentické zážitky, které naleznete pouze tady.

Jedná se o rozsáhlý projekt, hned vedle leží sesterský resort Heritage Le Telfair v koloniálním stylu, za nímž se rozprostírá mistrovské golfové hřiště (pro golfisty jsou zde také luxusní vily přímo u hřiště, vhodné i pro větší rodiny). Resort funguje na bázi bohatého All Inklusive, v rámci kterého se můžete stravovat v 5 restauracích. Celý komplex Heritage má však k dispozici až 12 restaurací.

Jde o ideální místo pro svatební obřady. Jinde na Mauriciu nezažijete Afriku, kde oheň Boma plápolá za noci a tanečníci za zvuku bubnů se postarají o jedinečný zážitek.Resort si nese nádech afrických kultur, které se mísí s klasickým mauricijským stylem.

http://www.dovolenasnu.cz/mauricius/heritage-awali/

Cena zahrnuje 7 nocí za osobu v dvoulůžkovém pokoji Deluxe s výhledem na moře s all inklusive + 2 noci cesta (10 dní dovolené), letenku z Prahy v optimální knihovací třídě, transfery, ČJ delegáta. Platné pro termíny v období 17.10.-11.12.2020 Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

Napiš prodávajícímu přímo zde

Nemůžete poslat zprávu, protože inzerát byl vymazaný.

    Prodávající

    Podmínky prodeje tohoto uživatele

    Všechny kalkulace jsou orientační a je nutná udělat přesná kalkulace pro danou dvojici, rodinu. V...