Mexiko - El Dorado Maroma

Nové zboží
27. pro 2020
1
355

El Dorado Maroma ***** je za nás naprostou jedničkou mezi ostatními hotely na Mayské riviéře, a můžeme říci, že k němu chováme osobní vztah. Pláž Maroma je ohodnocena jako jedna z 10 nejkrásnějších pláží na světě a El Dorado Maroma resort je posazen přímo v jejím srdci. Písek je zde krásně bílý, a nesmírně jemný, velmi příjemný na chůzi na boso (ani během nejteplejšího dne není písek horký). Moře zde tvoří mělkou lagunu, která hraje všemi odstíny tyrkysové modři. Resort je menší, a má příjemnou intimní atmosféru, dýchá klidem.

El Dorado Maroma je perfektní volbou pro zamilované dvojice, či pro každého, kdo hledá klidnou odpočinkovou dovolenou na krásné pláži (ale zároveň je zde možnost mnoha aktivit v okolí, a jedinečné výlety po celém poloostrově Yucatán).

www.dovolenasnu.cz/mexiko/el-dorado-maroma-by-karisma/

Cena zahrnuje 7 nocí za osobu (10 dní dovolené s cestou) v dvoulůžkové Junior Suite s all inklusive a vlastním jacuzzi, letenku v optimální knihovací třídě, transfery, asistenci místního partnera. Platné pro termíny v období 1.5.-15.8.2020. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity (často se mění akční nabídky). Možné upravit délku pobytu.

Napiš prodávajícímu přímo zde

Nemůžete poslat zprávu, protože inzerát byl vymazaný.

    Prodávající

    Podmínky prodeje tohoto uživatele

    Všechny kalkulace jsou orientační a je nutná udělat přesná kalkulace pro danou dvojici, rodinu. V...