Seychely - Avani Barbarons

Nové zboží
13. říj 2020
1
397

AVANI Seychelles Barbarons Resort & Spa **** Resort se nachází na jihozápadní straně hlavního ostrova Seychelského souostroví, Mahé. Tato část ostrova je nejklidnější a nejautentičtější, jednotlivé hotely jsou většinou uprostřed zeleně a mimo civilizaci. AVANI se řadí ke středně velikým resortům (vzhledem k místním poměrům). Má celkem 124 pokojů a v roce 2015 prošel celkovou rekonstrukcí.

Cesta z mezinárodního letiště zabere zhruba 25 minut jízdy. Hosté mají přístup na dvě famózní pláže Barbarons a Grand Anse. Doporučujeme jako ideální volbu pro ty, kteří hledají výhodný kompromis ceny a kvality. Lze dělat samostatně, potřebujete-li opravdu jen odpočívat a nechcete se stěhovat. Ideální je ale kombinace s alespoň 1 dalším seychelským ostrovem (např. La Digue).

https://www.dovolenasnu.cz/seychely/avani-seychelles-barbarons-resort/

Cena zahrnuje 7 nocí za osobu v dvoulůžkovém pokoji Standard s polopenzí + 2 noci cesta (10 dní dovolené), letenku v optimální knihovací třídě, transfery, ČJ delegáta. Platné pro termíny v průběhu celého roku mimo hlavních svátků (Vánoce, Silvestr, Velikonoce) a letních prázdnin. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

Napiš prodávajícímu přímo zde

Nemůžete poslat zprávu, protože inzerát byl vymazaný.

    Prodávající

    Podmínky prodeje tohoto uživatele

    Všechny kalkulace jsou orientační a je nutná udělat přesná kalkulace pro danou dvojici, rodinu. V...