Mauricius - Zilwa Attitude

Nové zboží
27. pro 2020
1
562

Zilwa Attitude **** je výjimečný čtyřhvězdičkový resort, který leží na severním pobřeží Mauricia. Patří pod hotelový řetězec Attitude, který si zakládá na autentickém zážitku z dovolené. Má zcela jedinečný design, který vás bude překvapovat na každém kroku. Ve výzdobě všech hotelových prostor jsou použity prvky z každodenního života místních – staré dřevěné palety, či rybářské lano, dodávající resortu zajímavý retro styl.

Resort je posazen do zátoky, a jeho pobřeží zdobí 3 menší písečné pláže a několik přilehlých ostrůvků, na které si můžete udělat výlet (lze také na ostrůvku uspořádat romantickou večeři při svíčkách, či svatební obřad). Moře je zde hodně mělké, což je ideální pro bezpečné koupání dětí, a lenošení v tyrkysové laguně.

Zilwa Attitude je aktivnější resort s bohatým vyžitím pro volný čas. Je ideální volbou pro mladší aktivní rodiny či dvojice i pro uspořádání svatby.

https://www.dovolenasnu.cz/mauricius/zilwa-attitude/

Cena zahrnuje 7 nocí za osobu v dvoulůžkovém pokoji Superior s polopenzí + 2 noci cesta (10 dní dovolené), letenku z Prahy v optimální knihovací třídě, transfery, ČJ delegáta. Platné pro termíny v období 1.10.-31.11.2020. Možnost dokoupit all inklusive (7.980 Kč za os. na 7 nocí). Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

Napiš prodávajícímu přímo zde

Nemůžete poslat zprávu, protože inzerát byl vymazaný.

    Prodávající

    Podmínky prodeje tohoto uživatele

    Všechny kalkulace jsou orientační a je nutná udělat přesná kalkulace pro danou dvojici, rodinu. V...