Mauricius - Lux Le Morne (léto)

Nové zboží
13. říj 2020
1
698

LUX Le Morne ***** je jeden z resortů, o kterém můžeme říct, že jej preferujeme či chováme osobní vztah. Dříve hotel Le Pavillons je nyní exkluzivní pětihvězdičkový klenot na poloostrově zařazeném na listinu UNESCO Le Morne. Společně s dalšími resorty tohoto poloostrova přispívá k jeho jedinečnosti. Z jedné strany úchvatná hora, jenž chrání pláž od východního větru. Z druhé strany pláž s bílým pískem, azurovou vodou oceánu a reefem. Často jsou zde pozorováni delfíni.

Samotný resort má neobvyklou milou atmosféru. V bujné a pestrobarevné zahradě jsou malebné přízemní a jednopatrové pavilony stavěné s citem pro architekturu. Altánky a plno květin nechávají tušit oblibu novomanželů a dvojic, jenž si tu řekli své „ano“. Ideální místo pro oslavu jubilea, či poklidnou rodinnou dovolenou.

https://www.dovolenasnu.cz/mauricius/lux-le-morne-resort/

Cena zahrnuje 7 nocí za osobu v dvoulůžkovém pokoji Superior s polopenzí + 2 noci cesta (10 dní dovolené), letenku z Prahy v optimální knihovací třídě, transfery, ČJ delegáta. Platné pro termíny v období 9.5.-31.5.2020 a 25.7.-30.9.2020

. Možnost dokoupit all inklusive (27.790 Kč za os. na 7 nocí). Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

Napiš prodávajícímu přímo zde

Nemůžete poslat zprávu, protože inzerát byl vymazaný.

    Prodávající

    Podmínky prodeje tohoto uživatele

    Všechny kalkulace jsou orientační a je nutná udělat přesná kalkulace pro danou dvojici, rodinu. V...