Maledivy - Amari Havodda (All Inklusive)

Nové zboží
27. pro 2020
0
39

Resort Amari Havodda ***** leží na privátním ostrůvku v atolu Gaafu Dhaalu v jižní části souostroví Maledivy. Je obklopen nádhernými bílými písečnými plážemi a tyrkysovou lagunou. Přímo z pláže si užijete jedny z nejzachovalejších korálových útesů Malediv. Amari Havodda vytváří ideální spojení vysoké kvality za příznivou cenu. Bydlení v privátních vilkách vám zaručuje během svatební cesty dokonalé soukromí a klid.

Na ostrov se z Malé dostanete kombinací vnitrostátního letu 55 minut a pak lodí přímo na Amari Havodda Maldives za dalších 10 minut. Východní strana ostrova má krásnou širokou pláž, tato část je nejmalebnější. Západní strana, kde jsou zejména vily s bazénem a Sunset vily, má pláž užší. Resort osobně známe.

www.dovolenasnu.cz/maledivy/amari-havodda/

CENA ZAHRNUJE:
7 nocí v Deluxe Beach vila (10 dní s cestou), All Inklusive, mezinárodní letenky Qatar Airways v optimálním tarifu Praha - Malé - Praha, vnitrostátní přelet Malé - Amari - Malé, ČJ delegát. Cena platí pro pobyty mezi 1.5.-31.10.2020 při rezervaci alespoň 46 dní předem. Pro novomanžele kteří cestují do 6 měsíců od svatby navíc: láhev šumivého vína na vile při příjezdu + 1x za pobyt BBQ večeře na pláži. Je možné libovolně měnit délku pobytu. Zajímavé ceny i na ostatní termíny. Vždy je nutná individuální kalkulace a ověření kapacity.

Napiš prodávajícímu přímo zde

Nemůžete poslat zprávu, protože inzerát byl vymazaný.

    Prodávající

    Podmínky prodeje tohoto uživatele

    Všechny kalkulace jsou orientační a je nutná udělat přesná kalkulace pro danou dvojici, rodinu. V...