Mauricius - La Pirogue resort

Nové zboží
13. říj 2020
1
637

Resort La Pirogue ****+ je zcela výjimečný svou autenticitou a jedinečnou atmosférou. Přízemní domečky s doškovou střechou jsou rozprostřeny v nádherné zahradě plné palmových stromů a ibišků, a v každém domečku jsou vždy maximálně 2 pokoje. Resort se vine v délce jednoho kilometru podél jedné z nejkrásnějších pláží ostrova – Flic en Flac. Výhodou je stejnojmenné městečko v docházkové vzdálenosti.

La Pirogue je ideálním útočištěm pro romantiky, a nezapomenutelným místem pro novomanžele na svatební cestě, či rovnou pro svatby. Svatební obřad lze uspořádat buď přímo na pláži, nebo v nádherném altánku v zahradě u jezírka.

V roce 2017 prošel resort kompletní rekonstrukcí. Všechny bungalovy jsou vyrobeny z vulkanických hornin a mají tradiční mauricijské doškové střechy. Jsou uspořádány jako malá rybářská vesnice, a každá část je pojmenována po místní tropické květině.

http://www.dovolenasnu.cz/mauricius/la-pirogue/

Cena zahrnuje 7 nocí za osobu v dvoulůžkovém Garden Bungalow s polopenzí + 2 noci cesta (10 dní dovolené), letenku z Prahy v optimální knihovací třídě, transfery, ČJ delegáta. Platné pro termíny v období říjen 2020. Možnost dokoupit all inklusive (15.960 Kč za os. na 7 nocí). Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

Napiš prodávajícímu přímo zde

Nemůžete poslat zprávu, protože inzerát byl vymazaný.

    Prodávající

    Podmínky prodeje tohoto uživatele

    Všechny kalkulace jsou orientační a je nutná udělat přesná kalkulace pro danou dvojici, rodinu. V...