Mexiko - Azul Fives

Nové zboží
3. bře 2020
1
404

Azul Fives ***** nás okouzlil velmi příjemnou atmosférou, vřele doporučujeme všem, kteří milují aktivnější trávení dovolené – ať už rodiny, ale také dvojice či skupiny přátel, každý si tu přijde na své. Resort není rušný, lze zde najít příjemný klid, ale zároveň je zde spousta možností k trávení volného času, nudit se zde určitě nebudete! Jednotlivé budovy jsou postaveny okolo přírodní rezervace, okolo které vede cestička – zde jsou běžně k vidění divoké opičky 🙂 Krásné udržované zahrady se spoustou palem dýchají exotikou ze všech koutů…

Milovníci vynikajícího jídla budou nadšeni z obrovského výběru restaurací, zastoupeny jsou všechny typy kuchyní. Jídlo je připravováno z čerstvých surovin z vlastního skleníku, a je vynikající!

Resort Azul Fives leží jen pár minut jízdy od městečka Playa del Carmen, transfer z letiště trvá cca 45 minut.

https://www.dovolenasnu.cz/mexiko/azul-fives-by-karisma/

Cena zahrnuje 7 nocí za osobu v dvoulůžkovém Deluxe pokoji s all inklusive + 2 noci cesta (10 dní dovolené), letenku v optimální knihovací třídě, transfery, asistenci místního partnera. Platné pro termíny v období 7.4.-20.8.2018. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity (často se mění akční nabídky). Možné upravit délku pobytu.

Napiš prodávajícímu přímo zde

Nemůžete poslat zprávu, protože inzerát byl Pozastavený.

    Prodávající

    Podmínky prodeje tohoto uživatele

    Všechny kalkulace jsou orientační a je nutná udělat přesná kalkulace pro danou dvojici, rodinu. V...