Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

Bazar > kh

region praha  •  Profil uživatelky  •  Líbí se mi to
Nabízím osobní předání zboží v Praze v pracovní dny v centru poblíž stanice metra Můstek +- od 9 do 17 hod nebo večer zhruba od 17 hod na metru Vyšehrad (či po domluvě o víkendu, pokud budu v Praze) . Zboží zasílám doporučeně. Obyčejně zašlu na Vaši žádost a riziko při dodání ČP. Na dobírku nezasílám. Platba je předem na účet (+ poštovné - napíšu po zvážení připraveného balíčku).
Prosím všechny o dvě věci:
1/ ty, kteří si domluví obchůdky, avizují mi platbu, ale nic nepošlou (v případě osobního převzetí nepotvrdí sraz) a obchůdek si rozmyslí - napište mi to. To nic nestojí a hlavu Vám neutrhnu. Zbytečně mi však blokujete inzeráty (rezervace); inzeruji i jinde a musím odmítat zájmce, kteří by třeba měli skutečný zájem. Děkuji.
2/ internet nemám doma, nejsem na netu 24 hodin 7 dní v týdnu, prosím, počítejte s tím - opravdu nemohu vyhovět těm, kteří mi jeden den večer napíší, že druhý den ráno si dáme sraz.... Zvlášt, pokud neodpovídáte z bazaru, ale píšete mi vnitřní poštou, může dojít k prodlevě - na BRMS již nechodím tak často, jako před svatbou, víceméně pouze tehdy, pokud mi přijde upozornění na e-mail, že mám odpověd na inzerát z bazaru. Proto prosím raději odpovídejte přes inzerát..
0 inzerátů  •  9 hodnocení
Žádný takový inzerát nebyl nalezen.