5 bláznivých úkolů na rozlučku se svobodou v klubu

 • 13. pro 2018
 • Dana Račko
 • isifa / Shutterstock

Pokud patříte mezi femme fatale každé party a odcházíte z ní poslední, je zřejmé, že vaše rozlučka se svobodou nebude doma na gauči. Správně! Kupte si nové šaty, obvolejte družičky a vzhůru za zábavou rozlučkové noci. Okořeňte si ji bláznivými úkoly a věřte, že na tuto noc nikdy nezapomenete!

Když dopijete s přítelkyněmi láhev vašeho oblíbeného alkoholického nápoje, právě tehdy je ten správný čas začít s úkoly. Prázdnou láhev si však nechte, budete ji potřebovat při hře. První s ní zatočí budoucí nevěsta. Na kterou dámu láhev ukáže, ta jako první musí splnit jednu z následujících úkolů.

1. Políbit nejkrásnějšího muže v podniku

Na tvář nebo raději na rty? Rozhodněte se sama nebo nechte rozhodnout vašeho neznámého… V žádném případě mu však neříkejte něco jako: „Můžu tě políbit? Je to moje role na rozlučce se svobodou.“ Udělejte to rafinovaně, jako by šlo o opravdový flirt, ne roli. Pokud úloha připadne nevěstě, vyberte její „oběť“ vy, když roli dostane družička, nejkrásnějšího muže v podniku vybere nevěsta.

2. Nechat se pozvat na Sex na pláži

Žádná vodka, víno ani minerálka. Nechte se pozvat na drink, ze kterého doslova srší vášeň. Nechte se pozvat na Sex na pláži od muže, který vás celý večer skenuje pohledem. Pamatujte, že úkol je splněn pouze tehdy, pokud vás pozve na tento nápoj. Pokud ho nemíchají v baru, ve kterém se nacházíte, smůla, děvče – úkol jsi nesplnila. Šup do toho nejbližšího, ať je zábava!

3. Získat pánské spodní prádlo

Co by to bylo za rozlučku se svobodou, kdybyste byť jen pohledem nezavadila o pánské boxerky? Jak pánské spodní prádlo získáte, je jen na vás. Možná ho od náhodného muže vyprosíte, možná na něj ušijete boudu a možná …;)

4. Sehnat telefonní číslo muže

Všechny společně si obhlídněte pány v podniku a vyberte toho, jehož číslo skončí ve vašem mobilu. V tomto případě je jedno, jestli bude pěkný, starý, směšný… Jen ať je zábava, dámy! Pokud úkol bude plnit nevěsta a muž se bude líbit některé z družiček, na konci jí daruje jeho telefonní číslo.

5. Přesvědčit sexy číšníka, aby si dal dolů tričko

Skoro každý podnik má číšníka, po kterém pošilhávají nejedny ženské oči. Ten váš určitě není výjimkou. Pokuste se dostat ho od baru a svléknout mu tričko během tance. Nebo vsaďte na důvtip a za svlečení trička ho pozvěte na drink nebo odměňte polibkem na tvář. Pamatujte, že pokud nejste nevěsta, tyto bláznivé hry mohou skončit i jinak, než jen vtipnou fotkou na sociální síti. Nikdy nevíte, kde, kdy a jak potkáte svého ženicha vy :-).

Základní pravidlo večera

Existuje pouze jedno pravidlo této hry. Nikdy muži, který se stane součástí vaší úlohy, neprozraďte, že jde o hru. Zkazíte tím kouzlo a autenticitu okamžiku. Může se stát, že muži kývnou na splnění úkolu jen proto, že je o to požádáte. A v tom okamžiku se z ulítlých úkolů stanou nudné a z rozlučkové party bude takový obyčejný páteční večer. A to nechcete, že ano, dámy?


Komentáře

  Přidej příspěvek

  Nejčtenější články
  Víte, jak se nazývají všechna výročí svatby?
  Víte, jak se nazývají všechna výročí svatby?
  Svatba a koronavirus: Jaké jsou aktuální podmínky pro pořádání svatby?
  Svatba a koronavirus: Jaké jsou aktuální podmínky pro pořádání svatby?
  Kvíz novomanželů – jak probíhá a jaké otázky zaručeně rozproudí zábavu?
  Kvíz novomanželů – jak probíhá a jaké otázky zaručeně rozproudí zábavu?
  Přinášíme vám seznam těch nejoblíbenějších a nejkrásnějších svatebních písní!
  Přinášíme vám seznam těch nejoblíbenějších a nejkrásnějších svatebních písní!
  60 inspirativních tipů na ceny do svatební tomboly
  60 inspirativních tipů na ceny do svatební tomboly
  Kdo má pronést svatební proslov a jak se na něj připravit?
  Kdo má pronést svatební proslov a jak se na něj připravit?