Nevěsta Lenka: „Myslím, že slaný bar hodně hostů ocenilo a v závěru svatby ze slaného baru moc nezbylo :-).“

2. říj 2018Naše nevěsty

Růžové svatební šaty, slaný bar, tetovací koutek, slackline… Uf, ani vyjmenovat to všechno nemůžu! Svatba Lenky a Kamila byla opravdu záživná. Pojďte si to přečíst.

Leni, jak ses do Kamila zamilovala? Poznali jsme se už na střední škole v tanečních. Kamča se mi už tenkrát líbil, ale nikdy jsme se neviděli jinde, než v tanečních. Po dalších šesti letech jsme se potkali úplnou náhodou a začali se vídat častěji. Po pár měsících jsem věděla, že je to chlap, na kterého se můžu spolehnout, že mě podrží a bude mě mít rád takovou jaká jsem a tehdy jsem si uvědomila, že ho vlastně miluji :-).

Probíhaly svatební přípravy v klidu? Nebo to byl spíše stres? Zásnuby jsme měli 2. 6. 2017 a na stejné datum (2. 6. 2018) jsme si zvolili i termín svatby. S přípravami jsem začala téměř okamžitě, takže jsem měla na všechno spoustu času.

Byly určité momenty, kdy jsem malinko stresovala, ale tím, že jsem měla kolem sebe báječné lidi, kteří byli ochotní mě poslouchat, jsem všechno ustála (a Kamil taky :-)).Taky mi hodně pomohli dodavatelé, kteří se mnou ochotně diskutovali každý můj nápad.

Měla jsi vysněné místo pro váš obřad? O místě jsem měla jasnou představu už od malička. Jsem věřící, takže místo bylo jasné. A to kostel ve Střelicích, odkud pocházím.

Bylo něco, co jste na svatbě vyloženě nechtěli? Přála jsem si, aby na naší svatbě nebyly žádné hádky a aby se tam nikdo nemračil :-). Ale pokud to vezmeme z jiného úhlu, tak jsme nechtěli, aby se hrály hry, při kterých se vybírají peníze.

Asi všechny nás zaujaly tvé svatební šaty, které sis nechala ušít. Co na nich prostě nemohlo chybět? Rozhodně musely mít hluboký výstřih na zádech, protože jsem chtěla ukázat svoje tetování :-). A taky růžová barva.

Jaké jsi měla první pocity coby novomanželka? Že jsem vdaná jsem si uvědomila až s odstupem několika dnů. S manželem jsme spolu už nějakou dobu žili, takže neprobíhalo stěhování od rodičů nebo něco podobného. Ale jako manželka se cítím ve vztahu tak nějak jistěji. Těžko se to popisuje.

Měli jste slaný bar. Osvědčilo se vám to? A co v něm všechno bylo? Myslím, že slaný bar hodně hostů ocenilo a v závěru svatby ze slaného baru moc nezbylo :-). Já sama mám radši slané než sladké a když jsem na internetu objevila tento nápad, věděla jsem, že tohle taky zrealizuji :-). Nakoupili jsme slané chipsy, arašídy a tyčinky. Co rozhodně nesmělo chybět byl šunkovo-sýrový popcorn, který jsme koupili přímo v kině :-).

Jak jste prožívali svatební obřad? Kupodivu jsem byla neuvěřitelně klidná. Manžel si zas celý obřad přeříkával v duchu svatební slib. V každém případě jsem se snažila vnímat všechno, co pan farář říkal, ale nezadařilo se :-). Naštěstí máme vše natočené.

Měli jste společný oběd? Jaké bylo menu? Ano, měli jsme tradiční společný oběd, tedy knedlíčkovou polévku a svíčkovou. Původně byla v plánu i paštika, jako předkrm, ale z toho jsme nakonec upustili, kvůli teplému počasí a taky kvůli organizaci a založení svatební tabule.

Jaký jste zvolili svatební dort? Snažili jsme se, aby si ve svatebním dortu každý našel tu svou oblíbenou chuť. První dvě patra byla Red velvet s mascarpone, třetí patro bylo čokoládové s višněmi a čtvrté bylo oříškové s vanilkovým krémem a karamelem. A byl opravdu výborný :-).

Byl pro hosty připravený nějaký program/hry? Pro hosty jsem nechala připravit pár “stanovišť”, kde si mohli ukrátit delší chvilku. Měli jsme fotokoutek s polaroidem, svatební strom, svatební noviny, tetovací koutek, slackline (provazochodectví) a taky jsme měli domluvenou cimbálovku, takže během našeho focení se hosté zabavili hlavně u cimbálu. Hru jsme měli jen jednu a to zvedání bot.

Na co zpětně nejraději vzpomínáš? Nemám jenom jednu nejoblíbenější vzpomínku. Celý den se nesl v pohodovém duchu a bylo v něm hned několik výjimečných okamžiků.

Byl to opravdu TEN nejkrásnější den tvého života? Ano! Byl!

Víc fotografií ze svatby Lenky a Kamila:


Komentáře

    Přidej příspěvek