Originální svatba Nely a Radima s holografickými prvky

29. kvě 2020Naše nevěsty

Holografické prvky. Tak to jsme tu ještě neměli! A pokud vás zajímá to originální místo, kde si Nela s Radimem řekli své ano, tak se jedná o prostory Oblastní galerie Liberec. Krása, že? 🙂

Jaký je příběh vaší lásky S manželem jsme se poznali přibližně před 9 roky. Chodili jsme, a chodíme dodnes, na hraní deskových her s přáteli. Dlouho jsme byli jen kamarádi, ale pak se manžel přestěhoval a začal mě z těchto posezení vozit domů, slovo dalo slovo a sympatie začaly nabývat na síle… Jsme spolu 6 let.

Co pro vás svatba znamená? Svatba je pro nás posunutí vztahu trochu dál, že si navzájem věříme a chceme spolu být, co nejdéle to půjde.

Jaké byly hlavní prvky vaší výzdoby? Kde všude jsi výzdobu sháněla? Nejvýraznějším prvkem výzdoby (a mým nejoblíbenějším) byly holografické doplňky. U oběda to byl běžec z holografického materiálu a svítící srdíčka, zbytek tvořily jen květiny (růže) a pár balónků na oknech ve tvaru srdíček, snažila jsem se to moc nepřekombinovat. Na večerní oslavě to byly papírové girlandy, lampiónky a pár svítících řetězů, na stoly jsme místo ubrusů použili bílou netkanou textilii. Většinu výzdoby jsem nakoupila v Kiku, pár věcí na Aliexpressu a nebo Ebayi a v Pepcu.

Došlo ten den i na slzy dojetí? Určitě. Před odjezdem na obřad, když jsme se poprvé „vyšňoření“ viděli s ženichem a pak s přítelovou babičkou a taky při gratulacích. [forum 242 46] Dopadlo vše podle vašich představ nebo byste něco změnili? Svatbu jsme plánovali docela dlouho, ale kvůli rodinným událostem jsme datum posunovali a některé přípravy byly dost narychlo. Nic bych neměnila, ale kdybych měla věšteckou kouli, tak bych si pár věcí naplánovala jinak, třeba nezapomenout doma skleničky na přípitek před galerií…

Chceš závěrem cokoliv dodat? Určitě bych dodala, že by se nevěsty neměly nechat rozhodit, když něco nevyjde přesně podle jejich představ a užívat si ten den takový, jaký je a nebát se delegovat nějaké věci na svědky popřípadě někoho z rodiny/přátel, aby měly ten den co nejméně starostí.


Komentáře

    Přidej příspěvek