Nevěsty svatební sezóny 2016 vybraly svou nej svatební fotografii!

 • 21. úno 2017
 • Daniela Malá
 • archiv nevěst

Nevěsty, které v roce 2016 se svými drahými zpečetily svou lásku, se pochlubily jejich nejmilejšími fotografiemi. Chtěla bych mockrát poděkovat každé z nich, která se zúčastnila a pomohla tak vytvořit tuto sbírku plnou lásky.

@limda „Prskavky svatbám vládnou a u nás to nebylo jinak. Strašně jsme se do prskavkových fotek zamilovali, ale nějak nám předem nedošlo, co při prskavkovém focení vlastně dělat. Stát jako trubky? Chodit sem tam? A pak mě to napadlo. Uděláme zvedačku jako v Hříšným tanci! Nutno říct, že jsme ji v životě nezkoušeli a jako z Hříšného tance rozhodně nevypadá, ale vznikla z toho takhle fotka plná radosti, kterou mám asi ze všech nejradši."

@fofo2 „Tohle je láska. Určitě moje nej."

@firstacka „Tohle je rozhodně moje nej, protože jsme to my a je to takové něžné a prostě svatební! :-)"

@nigoli „Těžko se vybírala nejoblíbenější fotka z našeho dne, ale tahle nakonec asi vede ♥."

@alzzzbeta_b "Moje nej."

@nelliss „Je těžké vybrat… Ale tahle nás přesně vystihuje :-)"

@madav „Moc dlouho jsem nad výběrem nepřemýšlela – toto je jedna z prvních fotek, které jsme jako ochutnávku dostali od naší fotografky po svatbě a já se do ní okamžitě zamilovala 🙂 Už nám i visí v ložnici nad postelí :-)"

@tlamiska „Je to tahle, protože na ní je vidět, že se o něj můžu kdykoliv opřít, a to nejen fyzicky. A on pro mě má vždycky pochopení a mě to s ním prostě baví. Čím dál tím víc i po těch letech :-)"

@hanulinkaaa „A moje nej bude z trochu jiného soudku. Pro mě ta "nej" není s manželem (samozřejmě, že on je nej, proto jsem si ho vzala:-)) Ale je jí tahle. Je to s osobou, která je mi od narození oporou a byla tady vždycky pro mě až do chvíle, kdy mi šněrovala svatební šaty. Mojí nej je prostě moje skvělá teta a svědkyně a tenhle moment byl pro nás obě jedním s nejsilnějších z celé svatby, a vlastně i v životě :-)"

@norvinka „Jelikož jsme měli skvělého fotografa, bylo těžké vybrat jenom jednu fotku. Nakonec je to tato, která vznikla za mohutného povzbuzovaní italských turistů na hradě :-)"

@paja182 „Těsně po obřadu a gratulacích :-)"

@michaelakopecka „Celé focení bylo úžasné. Bylo těžké vybrat. Ale tahle se nám líbí moc, romantická, krásná a zvláštní :-D"

@bartold „Já přikládám tuto foto, protože láska a něžnost je na všech svatebních fotkách, ale pro mne je jedna z nejdůležitějších věcí se umět se svým drahým zasmát a to i v těžkých chvílích. Ta je pro mne ta nej."

@alichromcak „Tahle fotka nejlépe vyjadřuje naše pocity z celé svatby, SPOKOJENOST. Že nám naprosto všechno vyšlo, všichni si to užili a samozřejmě, že jsme si řekli to krásné ANO :-)"

@merlita „Tohle je moje nej, vlastně, naše, protože se takhle objímáme hrozně rádi :-)"

@gabrielamaskova „Moje nej."

@adelkaw „Moje nej chvíle je ten okamžik před tím než to vypukne. Než jsme se stali manželé. PS: tohle je fotka když mě tatínek dovedl a já chtěla dát muži pusu na přivítanou a on řekl: " Ještě nééé"."

@anyroxy „Ten šťastný výraz :-)"

@snoww100 „První foto poslané od fotografky. Cítím z fotky pocity štěstí a klidu :-)"

@18moniik

@tutyfruty „Já ty fotky miluju všechny a je těžký vybrat jen jednu. Ale dobře, jedna z nejoblíbenějších – ubulená nevěsta a spokojený ženich. ♥"

@klejinka „Moje nej."

@hanynkah „Zvědavost jestli opravdu řekne ANO :-)"

@rusallka „Moje nej asi bude tato :-)"

@krtikkrtovaty „Za nás je srdcová prostě pampelišková… 🙂 Svatba na jaře pro nás byla jasná volba, to že budou takhle krásně kvést pampelišky nás ale vůbec nenapadlo! A nakonec jsou z nich nejkrásnější fotky a i ta hlavní, kterou máme staromódně nad postelí. Ale víc než na fotky vzpomínáme na pocity, který náš velký den provázely… A zdá se, že cca rok poté nás čekají další velké zážitky… Protože očekáváme zpečetění toho všeho narozením našeho prvního miminka. :)"

@ekulka „Moje nej. A proč? Protože to jsme prostě my! 😀 😀 :D"

@pmarketa „První fotka, kterou jsme od fotografa dostali, přitom to byla opravdu rychlovka – foceno skoro nakonec našeho focení, museli jsme spěchat, aby na fotce nebyly vidět loďky, navíc voda byla celkem špinavá 😀 Ale nakonec z toho vznikla jedna z našich nejkrásnějších fotek :-)"

@sisounek „Celé focení jako by se zastavil čas, fotografa jsme vůbec nevnímali a užívali si chvilku ze svatebního dne, která patřila jen nám… Skoro na začátku vznikla tahle fotka, která podle mého názoru skvěle popisuje nás a náš vztah…"

@poirotka11 „Romantických foteček je tu dost, tak trochu z jiného soudku… Úžasná momentka, u které jsem se při prvním projíždění fotek nemohla přestat smát… P.S. ale ve skutečnosti doma vládne chlap :)"

@lucira „Pro ten pohled prostě :-*"

@amenophus „Jak se do toho manželství vrháme :-)"

@netshe „Bylo těžké z tolika fotek vybrat jednu, ale nakonec to vyhrála tahle, protože pro mě krásně vystihuje moment, kdy se prostě vydáváme na společnou cestu, protože když na tuhle fotku kouknu, přesně si vzpomenu na ty pocity štěstí, které jsem ten den prožívala a taky proto, že tahle fotka vznikla úplně spontánně, aniž by nám fotograf něco říkal :-)"

@zuzanie85 „Stres opadl, je to za námi, všechno se povedlo… Řekli jsme ano!!! Je MŮJ a já JEHO!!! Nefalšovaná radost!!! :-)"

@pichop „Moje nej je asi tahle fotka. Není nejkrásnější, ale vyjadřuje pro mě vše. Vznikla až k ránu a vlastně jsem ani nevěděla, že nás někdo fotí. Bez pózování, prostě jen tak a přesto plná lásky :-)"

@alexik11 „Síce som sem fotky zo svadby nedávala, pretože ich máme zatiaľ len pár, no do tejto som sa zamilovala na prvý pohľad, ako som ju dnes ráno uvidela. Našu maličkú svadbu fotila naša dobrá kamarátka a družička, ktorá nefotí profi, takže jej to ide popri všetkých povinnostiach s fotkami pomalšie, no o to som z nich nadšenejšia. Veľmi dobre vie, ako mám rada doby minulé 🙂 Naša svadba nebola len o mne a mojom milovanom už manželovi, ale o nás všetkých. Naši priatelia ju urobili absolútne nezabudnuteľnou :-)"

@leniskab „Je těžké vybrat jen jednu, zvítězila tato, cítím z ní lásku a bezpečí – v jeho náručí je totiž nejlíp ♥"

@viki999 „Za mě je bezkonkurenčně tahle moje nej. Jako připomínka toho, že mě vždy podrží <3"

Komentáře

  Přidej příspěvek

  Nejčtenější články
  Víte, jak se nazývají všechna výročí svatby?
  Víte, jak se nazývají všechna výročí svatby?
  Svatba a koronavirus: Jaké jsou aktuální podmínky pro pořádání svatby?
  Svatba a koronavirus: Jaké jsou aktuální podmínky pro pořádání svatby?
  Kvíz novomanželů – jak probíhá a jaké otázky zaručeně rozproudí zábavu?
  Kvíz novomanželů – jak probíhá a jaké otázky zaručeně rozproudí zábavu?
  Přinášíme vám seznam těch nejoblíbenějších a nejkrásnějších svatebních písní!
  Přinášíme vám seznam těch nejoblíbenějších a nejkrásnějších svatebních písní!
  60 inspirativních tipů na ceny do svatební tomboly
  60 inspirativních tipů na ceny do svatební tomboly
  Kdo má pronést svatební proslov a jak se na něj připravit?
  Kdo má pronést svatební proslov a jak se na něj připravit?