Kategórie

Kosmetika a líčení pro nevěsty - víte, co vše obnáší?

Před svatebním dnem nesmíme zapomenout na kosmetiku. Kosmetika je nezbytným základem dobrého svatebního líčení. Každá nevěsta chce vypadat dokonale a vyhnout se obavám typu – není mi vidět ta nešťastná vyrážka na čele? Neleskne se mi náhodou obličej? Nic se nemá ponechat náhodě. Na to, abyste mohly na podobné zbytečné obavy zapomenout, je nutné pleť připravit na zátěž.

Odbornice v kosmetických salonech vám udělají kosmetiku na profesionální úrovni. Tvář každé nevěsty musí zazářit. Vedle šatů a jejího účesu je bezchybná pleť tím, co musí být krásné nejen během obřadu, ale i na fotografiích.

Co všechno vám nabídnou kosmetické salony před svatbou?

Odbornice vám udělají kosmetiku a rovněž vám poradí, jak si máte připravit pleť a dekolt před svatebním dnem. Kosmetické ošetření sestává z hloubkového čištění pleti a většinou – v případě zájmu – i z úpravy obočí podle vašich představ.

Po důkladném kosmetickém ošetření, jímž se zabezpečí příprava pleti, následuje zkouška svatebního líčení. Kosmetičkám samozřejmě můžete říci, případně na fotografii ukázat vaši představu, jak byste chtěla být nalíčená. Nechte je však využít jejich dlouholeté zkušenosti, protože přesně vědí, který typ líčení vašemu obličeji sluší, a podtrhnou tak to, co je na vás nejvíc výjimečné. Nic není nutné přehánět, správná odbornice vám udělá takovou kosmetiku, která pomůže vyniknout vaší pravé kráse. Určitě vám vyjde vstříc a sladí své zkušenosti s vašimi požadavky – a to je zaručený klíč ke krásné vizáži.

Kosmetika a péče o dekolt nevěsty

Na tvář a vlasy nezapomene skoro žádná nevěsta, ale na hrudník a dekolt se zapomíná často. Právě svatební šaty obvykle mají hluboký výstřih a dekolt potřebuje stejnou kosmetickou péči jako obličej. Pojem kosmetika dekoltu obvykle zahrnuje masáž dekoltu a ramen, spojenou s příjemným ošetřením, případně jinou terapií, například aromaterapií. Masážní krémy skvěle hloubkově hydratují a vyživí pleť nejen před svatebním dnem.

Takováto kosmetika zároveň zabezpečí dobré prokrvení dekoltu a rovněž zrychlení toku lymfy, čímž se zrychlí i detoxikace pleti. Vaša pleť tak bude ve svatební den krásná a svěží.

Vhodná kosmetika a líčení pro nevěsty na svatbu

V průběhu plánování svatby a zejména líčení mějte na paměti, že ženich si nebere umělecké dílo, ale právě ženu, do níž se zamiloval. Na první pohled může svatební líčení vypadat jako poměrně lehká záležitost, ale opak je pravdou. Proto si zaslouží, aby mu každá nevěsta věnovala náležitou pozornost.

Na svatební obřad se hodí jemnější líčení, ale na fotografiích někdy právě takové líčení zanikne. Právě proto je vhodné se před fotografováním nechat ještě mírně dolíčit a tím zajistit mírně výraznější líčení.

Jak si vybrat konkrétní typ líčení na svatbu?

Po důkladné kosmetice vám odbornice poradí, jaký typ líčení by byl pro vás ten nejvhodnější. Udělejte se však přehled o tom, co je při tomto rozhodnutí třeba brát v úvahu. Předtím, než se rozhodnete pro konkrétní typ líčení na svatbu, je nutné zohlednit, v jakém stylu budete mít svatební šaty, jak budete mít upravené vlasy a také jaký jste typ, v čem se cítíte přirozeně a dobře. Dobrá vizážistka vám dokáže vytvořit ze šatů, účesu a make-upu harmonický celek.

Další výhodou profesionálního líčení je to, že vám vydrží o mnoho déle, vypadá dobře nejen ve skutečnosti, ale i na svatebních fotografiích, a můžete jej otestovat v předstihu v pokoji a bez stresů na zkušebním svatebním líčení.

Jak si vybrat správnou kosmetičku a vizážistku?

Nejlepší varianta je, pokud už někoho znáte osobně a z vlastní zkušenosti, anebo máte nějaké doporučení a využijete je. Pokud však stále tápete, zeptejte se našich uživatelek a jiných nevěst v diskusích. Určitě vám ochotně poradí a vy získáte cenné informace.

Svatebního líčení se nemusíte bát, mějte na paměti, že je tu vždy zkušební líčení a až následně vaše rozhodnutí.

Co dokáže správný make-up? Podívejte se na tyto úžasné proměny: