Přerov - Zaječí přes Vyškov, co po cestě vidět?

8. zář 201910

Zdravím.
Ráda bych požádala o pomoc všechny zde přítomné. Připravila jsem pro přítele překvapení v podobě víkendového pobytu na Pálavě. Netuší nic kromě toho, že příští víkend "jedeme na výlet". Touto cestou bych se Vás chtěla zeptat co byste nám doporučili po cestě vidět, kde se zastavit a co navštívit? Chtěla bych udělat tak 4 mezi zastávky před tím, než dojedeme do cíle. Může to být cokoliv - od prohlídky hradu přes rozhlednu co za to bude stát.
Vyjíždíme v sobotu ráno z Přerova a v Zaječí musíme být nejpozději na 6 večer. Říkala jsem si že bychom zastavili v Radegastovně u Piráta ve Vyškove na oběd, pak bych se chtěla zastavit u kapličky v Hradišťku ve Velkých Bílovicích, ale to už klidně můžeme v neděli při cestě domů. Mým cílem je udělat několik zastávek po cestě, abych mu hned na začátku neřekla "Tak a jedeme tam a tam", ale ať se k tomu postupně dopracujeme 🙂.
Za každou radu budu ráda 🙂. Díky moc.

 • Druhá varianta je cesta přes Kroměříž, zastávka v Buchlovicích a pak kousek od Zaječí tak v Kobylí.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Nejširší nabídka svatebních oznámení. Více než 200 originálních a moderních návrhů, výborné ceny, rychlé dodání, osobní přístup.
  Svatební oznámení, svatební knihy, jmenovky, menu, krabičky, viněty, obálky zahrnuty v ceně. 3D metalický tisk, laserový výsek, luxusní papíry.
  Artyp
  Brno
  Tvoříme pro vás originální autorské svatební oznámení, pozvánky a další tiskoviny s nadšením a láskou. Dodání do 14 dnů.
  Články od našich partnerů
  Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
  Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
  Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
  Archiv článků od partnerů