Menu Forum

Poraďte! Fotograf/ka na 4.9.2015

18. srp 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
janafol
1
Registrovala se 9. listopadu 2014 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Ostrava.
  • Svatba byla 4. září 2015
    Klimkovice/Studénka, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
janafol
1
Registrovala se 9. listopadu 2014 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Ostrava.
 Dobrý den, na poslední chvíli nám odřekla focení domluvená fotografka. emoticon Potřebujeme tedy najít někoho jiného... Můžete mi prosím někoho doporučit? emoticon
18. srp 2015 v 10:04  •  Svatba byla v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
amaka_cz (39 r.)
Svatební fotograf Olomouc. FOTO + VIDEO klipy AMAKA
Martin a Katka Adamcovi PRO

Foto a video - Region Olomouc
2

“STAČÍ VÁM JEN MÁLO FOTEK? Je to na vás, každopádně na pracnost to má vliv jen z pohledu zpracování. Pokud chce fotograf dosáhnout co nejlepšího výsledku, tak vždy musí jít do toho naplno tak, abyste vy pak vybrali těch vašich TOP 200 fotek. Hlavně kvalitní reportáží neuvěřitelně narůstá počet snímků, proto z celého dne předáváme běžně kolem 1000 ks zpracovaných”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
amaka_cz (39 r.)
Svatební fotograf Olomouc. FOTO + VIDEO klipy AMAKA
Martin a Katka Adamcovi PRO

Foto a video - Region Olomouc
2

“STAČÍ VÁM JEN MÁLO FOTEK? Je to na vás, každopádně na pracnost to má vliv jen z pohledu zpracování. Pokud chce fotograf dosáhnout co nejlepšího výsledku, tak vždy musí jít do toho naplno tak, abyste vy pak vybrali těch vašich TOP 200 fotek. Hlavně kvalitní reportáží neuvěřitelně narůstá počet snímků, proto z celého dne předáváme běžně kolem 1000 ks zpracovaných”
(Před 1 měsícem)

Poradit vám nemohu, musela bych poradit sebe emoticon . Každopádně záleží na lokalitě, odkud má fotograf být. Pokud máte chuť se pobavit, mrkněte na naši svatební kalkulačku AMAKA, na našich stránkách. Tam si můžete nacenit svatbu dle libosti a nezávazně si výpočet poslat na email. Jinak termíny máme volné, nepočítali jsme s tím, že v tomto období budeme v ČR. Hezký den a hodně štěstí.
18. srp 2015 v 10:08  •  www.svatebni-fotos.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janafol
1
fotoportrét
fotoportrét
janafol
1
 @amaka_cz Dobrý den, vaše fotografie se mi moc líbí, pokud máte termín volný, tak je to "značka ideál". Musím to však ještě prokonzultovat s mým nastávajícím... každopádně se vám ozvu emoticon
18. srp 2015 v 10:36  •  Svatba byla v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
31

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
31

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 2 lety)

Dobrý den,
také mám termín ještě volný (poslední ze 2 zářijových termínů). Dívám se, že jste z Ostravy, já jsem z Klimkovic, pokud byste chtěla, mohly bychom se i nezávazně sejít a něco zkusit vyfotit. Čas mě netlačí a focení mě baví, takže není problém emoticon.
U fotografování kladu důraz na přirozenost a nestrojené záběry. Posílám pár fotek na ukázku a ceník do zprávy.

Mariana Ryšavá
18. srp 2015 v 11:24  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí