Odsouvání data svatby. Jsou to jen výmluvy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jsme s přítelem 9 let a půl roku spolu bydlíme, už několik let jsme se bavili o svatbě. Přítel chtěl svatbu až budeme bydlet spolu a budeme vydělávat a teď to odsouvá na 10.výročí a až mi narostou vlasy (nechala sem se ostříhat), ale podle mě to je jen výmluva. Kdyby si mě chtěl opravdu vzít, tak mu určitě nebudou vadit moje kratší vlasy,takže to beru jako výmluvu a nevím co si o tom myslet.
Odpovědět
Justi, v pohodě. ;-) Jak jsem psala, já bych také byla radši kdyby to byla klasická romantika, s požádáním o ruku. Ale ne vždy jsou romantici oba. :-D
Odpovědět
ladenka: a ja bych byla radeji, kdyby to probehlo v klidu, bez konfliktu s jeho rodici. Na tu romantiku je zase spis on a me to nekdy stve, protoze kdyz neco udela, tak je to opravdu megaromantika, ale clovek si na to obcas musi x let pockat 8-(
Odpovědět
Terak, my máme také problémy s rodiči, hlavně s tchýní, i když našim taky občas myškuje ... kvůli tomu také kupujeme ten byt. A také je to jedním z důvodů proč ta svatba bude nejen ve čtyřech, ale hlavně tajná.
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavní myšlenka (abych pořád nepsala dlouhé zbytečnosti...-:)) ) Prostě jste mladé, krásné, úžasné a nemáte zapotřebí se takhle doprošovat.... Terak: Jestli Tě to uklidní, tak nikdy nehledám "rozumné důvody", člověku se uleví...jsou věci, které třeba - pokud mohu mluvit za sebe dělám jen, jak je cítím a ne z žádného racionálního pohnutku...Takže Ti určitě zrovna já žádné vysvětlení neposkytnu. A jinak mezi námi - pro mě svatba romantika zase taková nebyla, lepší je každý jiný všední společně strávený den pro mě...-:))
Odpovědět
Profilova fotka
terak tak vzdyt uz te pozadal ! klekl si u toho? jinak s tou romantikou, znama to mela tak: ten jeji (byli spolu asi dva roky) si pujcil kostym prince a pak doma poklekl a pozadal, furt to kazdymu cpala, jak je uzasnej a romantickej (zatimco ja si pomalu i kytky kupuju sama :-D proste muj je praktit) - no a dneska uz jsou rozvedeny. Takze tolik asi k romantice.
Odpovědět
sophii: ne lezeli jsme prezrani v posteli a divali se na film a zeptal se me behem reklamy. Pak uz se to neresilo. Romantika je dulezita. Obcas a v malych davkach. Ale neni to nejdulezitejsi.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, my plánujeme svatbu a žádost o ruku neproběhla. Pořád jsem na to čekala a nic, takže jsem začala plánovat svatbu (miláček jí chce, ale iniciativa žádná). A když už byl i zamluvený termín na matrice, tak mi povídá: To bych tě asi měl požádat o ruku, co? Tak jsem už řekla, že jsem to vzdala a ani si nedovedete jak byl šťastnej, že to nemusí dělat.On na ty romatická gesta není, tak co se dá dělat. A od té doby je klid a už začal i dělat zásoby alkoholu na naší svatbní garden party. a dokonce začal i řešit mojí podprsenku bez ramínek pod svatební šaty :-D :-D takže asi tolik k romantice a žádosti o ruku
Odpovědět
A to jsi sla jen tak zamluvit termin? A co kdyz tu romantiku chce chlap a ne ja :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ale o reklamach taky dobry :-D treba jeste neco vykuli..... oni obcas prekvapi....nekdy no. na druhou stranu, kdyz si predstavim ze si klekne atd. - ja bych asi dostala zachvat smichu... no treba z toho jeste vyrostu.
Odpovědět
Rikas Americky romany hadra jo 8-) Ted jsme si dohodli pokracovani vcerejsi debaty. No tak jsem zvedava k cemu se dobereme, budu informovat. Ale vzhledem k tomu, ze se tu uz tri dny valim v posteli v menstruacnich krecich, tak se mi do toho uz moc nechce.
Odpovědět
Profilova fotka
terak s bývalým jsem se nerozešla kvůli svatbě to bych neudělala,ale byli v tom jiné důvody-začali jsme spolu bydlet a po 4 měsících se každý vrátil domů,nešlo to,nerozuměli jsme si a náš vztah už byl nudný-nešel dál atd jsem mnohem štastnější :-D během tamtoho vztahu jsem se jen trápila a na něco čekala ale zázrak se nedostavil ted každý chodíme s někým jiným a jsme opravdu štastnější, ale jak píšou holky já bych toho kluka nenutila,naštěstí můj to plánuje a řeší to semnou a to je to štěstí že to chce on ne jen já!!!já jsem to ani nečekala po půlročním vztahu ale stalo se :-D ;-) hodně štěstí
Odpovědět
Profilova fotka
Držím palce terak a určitě dej vědět k čemu jste se probrali...třeba tě mile překvapí.
Odpovědět
Článek se načítá
verru. tak to mame za sebou... vysledek? Ja jsem rezignovala a on je nastvany sam na sebe. Proste se boji, nepripada si dospely, vi ze to nic neni (jako svatba) ale evidentne z toho ma panickou hruzu. Kdyz rekl, tak se vezmeme uz letos, vypadal, jako by mu po noze lezl smrtelne jedovaty pavouk. Nemel by se clovek na svatbu s osobou, se kterou chce prozit zbytek zivota tesit???
Odpovědět
Profilova fotka
terak a to jste měli nějaký rozhovor?? na svatbu se podle mě těší ten kdo jí opravdu chce a cítí to tak,já nevím já osobně bych ho netlačila jestli se milujete budte spolu i bez svatby,kdykoli kdy se pohádáte ti řekne já jsem to takhle nechtěl-toho bych se bála také jsem to poznala bývalého jsem natlačila do bydlení a při každé příležitosti mi řekl ale tys to tak chtěla
Odpovědět
Minuly tyden probehla hadka, vcera rozhovor, ktery pokracoval ted. Ja to chapu presne jako ty. Na svatbu se tesi ten, kdo ji chce. Kdo chce stravit zbytek zivota s tim druhym a neboji se toho. Nechci se na to divat cernobile, ale proc mam budovat vztah s nekym, kdo si tim neni jisty a boji se. To ma byt moje zivotni opora???
Odpovědět
Profilova fotka
A řekla si mu to takhle? Co ti na to řekl?
Odpovědět
Terak - sice je to úplně bokem, ale my jsme na tom, že nejsme manželé vydělali - chtěli jsem 3M na byt, oběma nám ho nedali, ale když žádal přítel sám, tak to bylo OK. Jestli jste manželé nehaje vůbec roli, dokonce jsem slyšela, že manželům počítají navíc i předpokládané výdaje na děti i když žádné nemají :-. Tak držím palce se svatbou i bytem...(já čekala na prstýnek skoro 8 let, o svatbě jsem se nebavili, kdysi dal jasně najevo, že se ženit nechce..a najednou uvařil večeři, koupil kytku, vybral prstýnek, no a jako správný chlap se o to dál přestal starat :-D ....)
Odpovědět
Profilova fotka
My se brali po 9 letech, z toho jsem asi 3 roky mluvila o svatbe. Pritel mi tvrdil, ze k tomu, aby me mel rad, nepotrebuje papir. Kdyz mi bylo 28, tak jsem mu rekla, ze jestli se mnou chce zustat, tak me musi pozadat o ruku tak, abych se vdala pred 30. narozeninami (to byl muj meznik v hlave). Pak, ze se s nim rozejdu a najdu si nekoho dospeleho :-)... a pak jsem to nechala byt. Za par mesicu zacal o svatbe sam ... uz jsme rok a neco vzati.
Odpovědět
Profilova fotka
já ještě chci připojit ke svému příspěvku ze 17. ledna 15.07, že termín jsme měli domluvený spolu a o svatbě jsme se normálně bavili, jak si to představujeme, kde to bude a koho pozveme, ale miláček se zkrátka ostýchal mě požádat o ruku, no. tak jen aby to nevypadalo, že to byl nátkal :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
terak a to si ho opravdu takhle chceš vzít??počkej až začne o tom mluvit sám,uvidíš že i pak ty budeš štastnější,on na to dojde chlapy jsou hold pozadu,i když mému příteli je 26 svatbu chce a miminko také,ale každý je jiný :-|
Odpovědět
Profilova fotka
terak: Myslím, že za těchto skutečností, je to pod Tvou úroveň.....
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, my se brali s přítelem po 8 letech, je o hodně starší než já a neproběhla ani žádost o ruku ani žádné velké přípravy. Pravda je, že většina chlapů na nějaké romantické akce není, takže nečekejte žádné dojáky. O svatbě jsme mluvili poslední 2 roky a vše nasvědčovalo tomu, že žádná nebude. Pak se najednou zbláznil a brali jsme se po měsíci od rozhodnutí, které víceméně padlo na večírku u našich přátel, kteří nám šli za svědka. Nevím,, proč se toho chlapi kolikrát tak bojí, vždyť žít dlouhodobě na hromádce je prakticky stejné....asi to mají v genech. :-D
Odpovědět
justinna: to vykladej hlave, ne srdicku :-( Nechavam to ted byt... predpokladam ze se zase za dva mesice ozvu :-S
Odpovědět
Tak holky, jdu tady za Vama at se taky pobavite... Dneska jsem cetla Vasi diskuzi a vicemene mam za sebou taky nejake ukapnute slzy, "kecy" od pritele...kdy datum uz bylo zamluveno, restaurace vicemene taky-on rekl, ze vse muze byt v tak krasny den a blablabla...no ale nakonec ne, protoze bychom museli prvne do podnajmu a dle neho to je hodne penez a blablabla...Mimo to jsem slysela i podobne reci jako maji Vasi hosi...No des a hruza 8-( Takze jak jsem si Vas tady docetla, tak jsem mu hnedka rikala, ze to neni jen u nas jak jsem rikala, ze se vztah prechodi atd, ale ze proste existuji prechozene vztahy a vetsinou se rozchazi...Vite co on na to?------Ze prechodit muzu tak akorat chripku :-D Takze si taky musim pockat az skoncim skolu, ale to nevim, zda pak budu chtit ja...Preci jenom jsou ted lakave moznosti nekam vyjet ze :-x
Odpovědět
Profilova fotka
My sme boli spolu s manželom cca 5mesiacov keď mi raz povedal, že by chcel so mnou mimčo.myslela som si, že to hovorí len tak, pretože som dovtedy nestretla chlapa,ktorý by o tom začal hovoriť prvý...Lenže keď to začalo byť témou č.1 častejšie, tak som mu povedala, že dobre,ale že chcem to pekne po poriadku...Teda svadba a pak mimčo a on na moje prekvapenie že FAIN. :-) A ja celá nažhavená som začala plánovať, hladala som šaty, topánky, miesto na hostinu, proste ma ta príprava celkom pohltila a pak mi došlo, že ma vlastne ani nepožiadal o ruku.Tak som mu to naznačila, že svadba je v prípravách a ja som ani nebola požiadaná.A jeho reakcia?že ježiš a to sa jak robí? prstienok sme boli vybrať spolu, lebo on nemá absolutne vkus :-D a aj ma o to poprosil,či si možem vybrať.No a pak prišiel za mnou do Brna, pozval ma na večeru a ja som sa celý večer pripravovala na tú "chvílu".Dali sme si víno, zjedli večeru a on sa k ničomu nemal.Až keď zaplatil som sa spýtala že čo ten prsteň...A on vytreštil oči a že Jááááj, ja som zabudol.... Ma skoro omývali.On ho mal niekde doma, absolútne nemyslel na to, že by ma mal požiadať o ruku....Takže to prebehlo až za týždeň a tiež sme sa nasmiali, lebo pri víne mi dal krabičku predomňa a spýtal sa: VEZMEŠ SI MA ZA ŽENU? :-D :-D :-D A ja na to, že za ženu nie ale za muža ano :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martina: no to je uzasny :-D :-D :-D :-D jsem se nasmala. ono je fakt, ze si to ani clovek neuvedomi, ze oni ani nevedi, jake jsou zvyky atd. Ja jsem ten prstynej teda jeste nedostala, ale kdyz jsem se o nem pred rokem zminila, ze jako zasnoubeni, protoze se zasnoubila moje kamaradka. Tak on na to.......ahaa, a to se jako dela? .......a ze ma byt s kaminkem uz taky vi-........no tak snad casem s nim i prijde x-) x-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?