Musely jste si svatbu od přítele tak trochu vynutit?

Zobraz úvodní příspěvek
Řešila jste některá, že váš přítel se moc do svatby nehrnul, tak jste na něj trochu přitlačily, aby se rozhoupal? A jak to pak dopadlo?
Odpovědět
1
6
7
Profilova fotka
@holka2106 to je dokonalý 😅 už si nepřijdu jak odpad 😅😁
Odpovědět
Profilova fotka
@holka2106 @te_ssiinka_nelova taky jsem dnes četla a říkala si, že ještě můžu být jen "průměrně" stará nevěsta, když už ne vyloženě mladá, jak jsem si vždy přála 😅 každopádně jsem v trochu jiné pozici než spousta ostatních holek kvůli věku. Mám operované srdce, takže kvůli zakládání rodiny si nemůžu dovolit čekat až tak dlouho, aby to ještě vůbec kardiolog dovolil 🧐
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Tak mám novinky po nejake dobe zase. 😁 Byli jsme v lete na dovolene na Kanárech, pak v Římě, v Paříži… v té Paříži jsem tomu už opravdu věřila, ale 🤷🏼‍♀️ rozhodl se, jak se rozhodl. Bohužel, asi i vlivem této situace, která už byla pro oba značně frustrující, ikdyž jsem o tom ani moc nemluvila a jen odevzdaně cekala, se náš vztah hodně pokazil. Hádky o kravinach, hlavně z jeho strany furt nějaká kritika, ale úplných blbostí! Např. že je vejce moc natvrdo, nudle moc tenké apod. 😄 A dopadlo to tak, že se stěhuju. Zítra. Po 8 letech vztahu a 5 letech bydleni. Clovek myslel; ze ma domov a nema.😭 Rezolutně jsem se rozhodla odejit na Mikuláše, kdy jsme dělali pritelove neteři Anděla a Milulase, hrali jsme si s ni, i pritel (ma hezky vztah k dětem) a já po ceste zpet v aute otevrela to tema děti atd (neboť me to teď začalo dost chytat asi i diky synovci, který je uzasnak a miminkum v práci ☺️) a on mi řekl, ze to teď proste jeste neciti, ani na svatbu ani na děti, ze za to nemuze, ze by chtel, aby chtel, ze vnímá, jak jsem nešťastná… 😄 ale ze nevi, kdy to bude cítit, možná zítra, možná za mesic…?! WTF?! 🙈 Tak jsem si rekla definitivní dost. Teď mi sice tvrdí, ze to takhle nerekl a nemyslel, ze to chce všechno, ze jen jeste nechce děti. Ze ho chytam za slovo… Ale já už jsem nekompromisní proste. Není to teda jediný důvod. Poslední půlrok se chová fakt děsně. Totalne rezignovany na vše, nechce nikam jit, něco vylepšit v bytě, furt měl jen ty blby řeči. Hodně ho změnil homeoffice, bych řekla. Prošli jsme si od te doby x fazema. On tomu nevěřil, ze odcházím, furt to zlehcoval, delal si srandicky, pak to popiral, strčil hlavu do písku a odjel k rodičům asi na 10 dnů. Já si postupně hledala byt a místo, aby zabojoval, tak jen svým chováním docilil toho, ze jsem jednoho dne na jeden byt kyvla. Sebehlo se to ani nevím jak… a zítra se stehuju. I u me se střídají fáze, ze tomu neverim, boli me to jak svina (fakt hrozna bolest 💔) a den na to se cítím jak na koni, protože pritel sílí, protože mu to „už” dochází a je mi lip... Ale oba jedeme ve vlnách. Buď si něco uvědomí a začneme nanovo nebo ne no. 😕 Já jsem rekla jasne, ze si dáme teď par týdnu bez sebe a pak začneme uplne nanovo - randicka atd. nebo nic. On teda teď sílí a zarli, ze chci zkusit jiny chlapy a já i chci no 😄 Ikdyz teda jsem jak rozpolcená, někdy chci, jindy si to neumím představit 😄 klasika. Ale moje srdce mi pořad rika, ze on je ten jediný, vzdycky jsem si ho chtěla vzit. Ale až čas ukáže, jestli mě má i on opravdu rád. Je to ale děsný. Boli to fakt příšerně. Tech vzpomínek společných a všeho… 😖 Takže zavidim všem, komu to dopadlo lip. Já budu ve skoro 32 letech hledat nového chlapa. V životě by mě to nenapadlo tohle! 😢
Odpovědět
1
6
7
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?