Místo pro svatbu s dětmi 2016

Ahoj, všem. Rádi bychom svatbu v květnu 2016. Máme 86 hostů z toho 26 dětí (různě starých od 2 - 13let). Potřebujeme poradit s místem. Měla by to být restaurace s ubytováním a zahradou a také vyžitím pro děti (např. hřiště, nějaká prolézačka, hernička nebo kdo by uměl zařídit např. skákací hrad cca na 2h atd) Ideálně středočeský kraj.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, to docela odpovídá zámku Berchold v Kunicích-Vidovicích, kde budeme mít svatbu letos my Až na tu kapacitu, pokud chcete, aby na oběd byli všichni v jedné místnosti. Tam je Zelený sál pro 60 osob a zbytek svatebčanů by musel ke stolům ve vedlejším červeném sále. To nevím jestli by vám nevadilo. Jinak pro děti je tam pěkná zahrada s minizoo a trampolínou. A domluvit by se toho dalo jistě víc. Přeji krásné přípravy, ať se vše vyvede :-)
Odpovědět
Díky za nápad. Nechceme ale zámek. Stačí hotýlek se zahradou a možnosti přespat.
Odpovědět
Profilova fotka
@capmon tak ještě zkuste podívat na Čertousy, třeba Vám budou více vyhovovat. Nejsem si jistá kapacitou, minimálně taneční parket mi přišel hodně maličký. Jinak je to tam pěkné. Děti si tam můžou vzít třeba koloběžku. Cenově jsou ale srovnatelné s Berchtoldem.
Odpovědět
Profilova fotka
@capmon Z osobní zkušenosti doporučuji Mlýn Staré Mitrovice, super místo, měli jsme tam loni svatbu a i když je to dál, vyplatí se tam dojet, zas se ušetří na jídle a pití, aspoň co zde tak čtu, svatba vyšla prostě málo i s ubytováním, poblíž jsou levné penziony.. Penzion Nový Rybník a pivovar ENERGON tady kousek u Dobříše. Moc hezké a útulné - Statek Dvůr Prak u Česk.Šternberka, v přírodě. Dual Music
Odpovědět
Díky jdu to prozkoumat. Čertousy znám tam měl svatbu můj bratr. Bohužel je to uzpůsobeno pro malé děti ty větší by se nudily. Parket je opravdu maličký a cena vyšší. Penzion Nový Rybník mi právě doporučila kamarádka z práce tak to jdu omrknout a zbytek též.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?