Jak vycházíte s rodiči ženicha? Znají se vaši rodiče?

Zobraz úvodní příspěvek
Jakpak vycházíte s rodiči ženicha? A jak to máte s vzájemným seznámení rodičů? Znají se a plánují všichni čtyři svatbu s vámi nebo se uvidí poprvé až na svatbě?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
kajovaevicka: ja bych rok necekala :-) taky bych necekala na klisovity more v lete, nasla bych si krasny romanticvky misto v CR, zaplatila bych si treba prodlouzenej vikend v nejakym utulnym hotylku pobliz, s bazenem a wellnes masazema treba, a vdala bych se uprostre babiho leta kdy listy hrajou vsema barvama a slunicko ma zlatou barvu ;-) kdyz to bude svatba ve dvou, muzes fantazii popustit uzdu a udelat si svatbu presne takovou, jakou chcete - takze tchyni podekuj :-p ;-) :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
to fire85 : tak já bych to po ní ani nechtěla, kdyby ale všude nevykládala, jak mi pomáhá a den předem nemluvila o tom, jak to uklidíme a jak mi pomůže. Nejde o tu pomoc, ale o to ať se pak nešíří fámy, jako to, jak ona se tam nenadře. Ale to je na dlouhé povídání, vždycky když se pracuje, tak ona se zdejchne a přijde k hotovému. Druhý den slyším od známých, jak říkala, kolik práce včera měla, ale že to zvládla. Mám s ní už vlastní zkušenosti a vím, že je pohodlná a nedokáže uklidit u sebe natož aby šla a pomohla někomu.
Odpovědět
Profilova fotka
A co se týká zrušení svatby - já bych svatbu nerušila, ale taky nevím jak to u koho chodí a jaké má kdo vztahy. Ale je fakt, než se celý den "trápit" a dívat se na to, jak to někomu vadí atd. tak je lepší se vzít v cizině, v exotice a jen sami - to si to užijete nejvíc. A pokud vám někdo bude vyčítat, že nebyl na svatbě a že jste to zrušili - tak šlo jen o to, aby se najedl.
Odpovědět
Profilova fotka
Já měla ještě před rokem, taky super vztah s tchýní. Když potřebovala, tak jsem hned přišla a pomohla a to samé i ona. Jenže pak umřela její mamka (ona se o ní starala) a tak se přestěhovala zpátky do domu od přítele, tam bydlí vlastně se svým manželem (mimochodem kapitola taky sama o sobě) s mým přítelem a v přízemí je ještě straší bratr ( s rodinou) od přítele, který se má v nejbližší době stěhovat (snad už konečně). No a začalo peklo, švagrová si chodila stěžovat atd. a já byla ta nejhorší, prý že navádím přítele aby nešel bráchovi pomoct atd. Přitom jsem říkala příteli, ať mu jde pomoct, ale oni požadovali, aby si přítel bral kvůli tomu dovolenou atd. A na to můj přítel, řekl že ne a už to bylo kvůli mě, že já ho očkuju. Kdyby ji vyhodili z práce, tak to bude určitě moje vina - protože bych podle ní zavolala do firmy a řekla ať ji vyhodí. Je silně zmanipulovaná švagrovou (její snachou). Kdo nezažil tak nepochopí. Kdyby mi dneska někdo říkal, jaké naschváli mu tchánovci dělají, tak bych taky nevěřila. Na tohle má i sci-fi málo. JJ člověk se někdy diví, čeho jsou ti ostatní schopní.
Odpovědět
Tak to přeji pevné nervy... Já bych se snažila o co nejdřívější odstěhování, protože tohle přinese akorát problém. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, az ted jsem se po nejakym case dostala na net. Dekuju monniky a bejrusce protoze ty jedine presne pochopily o co mi slo kdyz jsem si tu "stezovala". Pouze jsem chtela prispet svym nazorem a to ze ma nekdo jinej nazor mu neberu, ale nemusi to prezentovat takovymto zpusobem. Ja mam svoji budou tchyni celkem rada, jenom me stve ze se vsechno musi prizpusobovat pouze ji a to uplne ve vsem. Planovani svatby dokaze nekdy bejt samo o sobe dost na nervy a jeste kdyz ti do toho rejpou ostatni, tak to fakt moc nepomuze. Napriklad koho pozvat a koho ne...vzdycky jsem si myslela ze na svatbe budu mit pouze ty lidi ktery mam rada a ktery znam, nakonec tam budou i lidi ktery jsem v zivote nevidela a oni nevideli me. Ale co, hadat se kvuli tomu nema smysl, jenom ze kazdej clovek navic stoji penize...ale to ji nakonec moc nedochazi... kajulin: taky bych koukala co nejdriv se odstehovat, to je leda tak na blazinec :-|
Odpovědět
Veroussku, u nás to taky s těma hostama bylo divoký. Tchýně tlačila, abysme pozvali všechny její příbuzný z Moravy (já je v životě neviděla a nastávající tak 1x za 3 roky na pár dní). To jsme samozřejmě odmítli, nakonec po děsným nátlaku jsme pozvali její kamarádku s manželem a 2 dětma a příbuzným jsme poslali oznámení. Ovšem přišlo překvápko, příbuzní poslali 5000. Přišlo ještě větší překvápko, shrábli to přítelovo rodiče a my neviděli ani floka...
Odpovědět
Profilova fotka
bejruska: cozeeee? to jako vaznee?? no tak to je vazne sila, ja nemam slov... u nas to teda nebylo az tak hrozny, ale stejne jsem byla natlacena k tomu mit tam lidi ktery jsem v zivote nevidela...ale usoudili jsme, ze abysme meli pokoj tak udelame nejakej kompromis...i kdyz odvazana z toho nejsem :-S
Odpovědět
Už to neřeším. Ať si to strčej za klobouk. Přežili jsme jejich fígle, abysme se rozešli, přežijem i tohle.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
bejruska: nakonec co ti zbyva...ale je to fakt hnus....cloveku je z toho az zle!
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Marci, prý k tomu poslali dopis, že gratulujou, nicméně nepřijedou a že tedy posílaj příspěvek do začátku.
Odpovědět
Profilova fotka
bejruska: tak ale to od nich bylo hezky no...
Odpovědět
No to bylo, já to obdivuju.
Odpovědět
Profilova fotka
Je videt ze pribuzny maji vic vychovani nez manzelovi rodice!
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 1 roce
Nová diskuze o tchyních zde byla přesměrována. Takže. Má extchyně byla jednou z příčin mého rozvodu. Tak zlého člověka jsem potkala v životě jen jednou, a to jsem si myslela, že druhý takový být nemůže. Může. Doporučuji všem zkouknout film Tchyně a uzený, na motivy knihy S. Monyové. Na konci filmu jsem brečela jak želva, bylo to, jako by to psali podle mně (až na to projímadlo :)). Myslím, že každá z nás si v tom filmu něco najde...
Odpovědět
Profilova fotka
Zatim s nimi vycházím dobře, skorotchýně mi jednou u snídaně řekla, at jim tykám, ale mě to nějak nejde... ji bych tykat dokázala, ale tchánovi asi ne.... a trochu se bojim těch příprav na svatbu, aby neměli moc řečí.... myslim, že jim pak zásnuby oznámíme najednou i s našima někde v restauraci....
Odpovědět
Ahojky tak já s rodinou nastávajícího vycházím velmi dobře. Jeho sestru beru jako svou vlastní a jeho maminka je úžasná paní, i když občas trošku moc prosazuje svůj názor, ale my si s přítelem z toho nic neděláme a vždy si to uděláme tak jak chceme my :) jinak naši se znají s přítelovou maminkou, tykají si a rozumí si. Jelikož rodiče snoubenci žijí odděleně, tak nás čeká ještě seznámení mých rodičů s přítelovým otcem, což je trošku oříšek, neboť je to Kubánec - umí slušeně česky, ale je to prostě jiná mentalita a můj tatínek je spíše takový tradiční no :( mám z toho docela vítr, ale snad to dobře dopadne...
Odpovědět
Profilova fotka
haha neco pro me mohla bych psat hodiny a hodiny... ale reknu to asi ve zkratce :-) tchyne, tchan, svagrova jeji syn a manzel sou taaakove zlata jenom zakopat!!!!! :-) jinak vsichni ostatni z jejich rodiny sou skveliii :-)
Odpovědět
Tak u nás se všichni znají navzájem už léta, tak 4 roky asi. V průběhu prvních asi 2 let vztahu mi nepřipadalo důležité, aby se naši rodičové seznamovali. Já vycházím s manželovými rodiči dobře, jsou moc fajn, takoví skromní lidé z vesničky, kteří jsou vždy rádi když nás vidí. Bohužel jsou rozvedení, tak žijí odděleně, ale vztahy jsou fajn. Manželova maminka když přijedeme na návštěvu má vždy navařeno, napečeno a polovinu si odvážíme domů, jsou strašně milí oba. Můj manžel s našema také vychází, dokonce i s tchýní, nevidím vůbec problém. Mamka ho bere jako syna, s taťkem je to taky fajn. Naši také žijí odděleně. Společně se scházíme jak jen to jde. Před svatbou byly trochu problémy v rodině, které se vyřešili až naším svatebním dnem, od té doby je vše v pořádku. :-) Baví mě vtipy o tchýních, vždy se směju tomu, že u nás je to úplně v pohodě. :-D A docela je mi líto lidí, kteří to štěstí v rodině nemají. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
U nás je to v pohodě.... Rodiče se znají už skoro 5 let, jen mého tchána neznají a já ho osobně poznala až teď v létě před svatbou.... Na svatbě tchán nebyl, ale co jsme tam teď zas byli tak normálka, bratříčkovat se nějak extra asi nebudeme ale normálně vycházet můžeme, hlavně teda záleží na vztahu mého muže a jeho otce a do toho já mám co nejmíň kecat skrz všechno co si s ním celá rodina prožila... Ale jinak je vše v pohodě, tchýni mám pohodovou a moji rodiče manžela hned od začátku brali, takže jsem časem skonstatovala, že ho snad mají radši než mě :-D Samozřejmě vše ve srandě...jsem ráda, že všichni spolu vycházíme a nemáme žádné větší problémy a ty menší se vždycky hned vyřeší :-)
Odpovědět
@tehulda Taky mám takovou švagrovou (26 let) bez kamarádek, bez partnera, bez témat ke konverzaci, prostě zapšklá stará panna.
Odpovědět
Profilova fotka
Protože naši žijí na opačném konci republiky, seznamovali se s protistranou čtyři měsíce před svatbou a moc si sedli, na příští rok si už prý domluvili návštěvu u našich :-) Já s manželovými rodiči taky vycházím skvěle, naši mi dokonce po svatbě pořád opakovali: "Oni tě mají tak rádi," jako by nemohli uvěřit, že jsem něčeho takového hodna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, jelikož se naši rodiče nacházejí od sebe 2000 km, tak se viděli jen jednou. A moc si nesedli:D Ale co, to přeci není to nejpodstatnější...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak znovu ozivim toto tema. Tchyne mi po manzelovi nedavno poslala clanek o manzelstvi.. http://ezinearticles.com/?Art-of-Mari... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jedni z Prahy, druzi z Plzne, ale spojili se na Facebooku a jsou spolu v obcasnem kontaktu, ktery jde mimo nas. Takze zatim pohoda :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?