Jak vycházíte s rodiči ženicha? Znají se vaši rodiče?

Zobraz úvodní příspěvek
Jakpak vycházíte s rodiči ženicha? A jak to máte s vzájemným seznámení rodičů? Znají se a plánují všichni čtyři svatbu s vámi nebo se uvidí poprvé až na svatbě?
Odpovědět
Profilova fotka
kajovaevicka- toho chlapečka mazlíčka jsem myslela všeobecně, že většinou ty matky na klukách víc lpí. Zatímco rodiče od holky jsou rádi, že si našla pořádného kluka, který se o ni postará, tak u tchýní to býva čast naopak, ne:o)...No tchýně se o naši svatbu nezajímá...krom kravaty, která ji pěkně vytočila:o)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, kdyby se jí nelíbila kravata, tak bych si výskala.. Já fakt už nevím. Kdyby řekla, co jí štve. Jestli to, že si mě vezme nebo to, že neskáčeme podle ní.. já fakt nevím. Ale to je špatně všechno, cokoliv uděláme, řekneme, prostě to bude hnusný, svatba bude propadák a ona se určitě bude stydět, protože ji příbuzní pomluví... Ježiš, pokaždý, když si to vybavím, bych zvracela. Jak já tu ježibabu nenávidim
Odpovědět
Profilova fotka
kajovaevicko: Tak to bych si rozmyslela, jestli ji vubec na svatbe chci. Zatim to rika (snad) jenom Vám, ale na svatbě to bude říkat všem. Mě se všichni na svatbě ptali,co je to za tu nafučenou v červeném..sice to nebyla tchýně, ale setřenice od mamky. Každýmu dávala příšerný otázky, ptala se např. proč nemáme na pozvánkách napsaný tituly, proč ostatní hosty nepředstavujeme s titulama, kolik nás mohla stát hostina, a dort, nic jí nebylo dost dobrý (svatbu sme měli ve 4hvezdickovym hotelu). K dovršení všeho jsem zjistila,že se nám courala po svatebním apartmá.. Jediný co bych na svý svatbě změnila je ona. :-D Ostatní nepříjemný živly jsem vyškrtala hned ze začátku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Víš, kdyby to bylo na mě, tak tam není. Ale přítel takhle radikální řez nikdy neudělá. Máma ho strašně štve, hádá se s ní, ale holky, to peklo, co by nastalo, kdyby jí nepozval.. Tohle by oproti tomu byl čajíček. Hotový inferno by nastalo
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Marcicku, tuhle diskusi jsem prapůvodně rozpoutala já, když si tchýně pořídila černý lesklý plesovky. A tak se musím zastat i verousska. Jakej omyl prosím tě? To, že já jsem pohoršená, že tam tchýně jde za ubohou vdovu nebo veroussek, že se tchýně nechce sladit, je náš názor na věc a neposadíme se z tvýho "vyvádění z omylu" na zadek. Nemusíme všechny sdílet tentýž názor. Mně se třeba dotýká tchýnina neustálá demonstrace toho, jak se svatbou nesouhlasí, tobě je třeba názor tchýně úplně jedno. Každej máme nějaký názory a priority. Takže si "vyvádění z omylu" strč za klobouk.
Odpovědět
Profilova fotka
marcicek84: :-D :-D jenže tu právě nikdo nepsal,že to smrtelně důležitý je :-D :-D A to se překrucuje. Já jsem se jen veroussek zastala,protože si myslím,že jde o víc než o barvu šatů, ale o charakteru tchýně. Ono je rozdíl přijít za někým a říct, promiň nesehnala sem je. (stejně si ty šaty kupovala, tak s mohla zkusit koupit do barvy). .. A jaká je tvá budoucí tchýně?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Marcicek- ono se to dá chvíli přecházet. Ale když začne tasit takové zbraně, jako je psychické vidírání na jednoho z nejhodnějších a nejobětavějších lidí, jaké znám, tak to je silný kafe. Já bych jí poslala do háje. Ale když vidím, jak je přítel pokaždý zničený, jak ho to trápí, tak jí nenávidím o to víc. Ubližuje mu a mě bolí, když vidím, jak je z toho smutný. Člověku se ani nechce věřit, že vlastní máma takhle trápí dítě
Odpovědět
Profilova fotka
looafer: Tak tím komunistou jsi mě pobavila :-D A to bude tchyně vybírat ženichovi kravatu?? Tak to bych ji asi poslala někam ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
No, my s nima nebydlíme... Ale dokáže škodit i na dálku. Včera obvolala celou rodinu a aniž by se kdokoliv obtežoval zjistit si pohled i z druhé strany, celá rodina se zařekla, že nám na svatbu nepůjdou. Dozvěděli jsme se to tak, že přítel dnes volal segře, protože pro ni dělá něco do bytu. A ona mu řekla, že mu za svědka nejde a že mu na svatbu nepřijde nikdo z rodiny. Nic víc, nic míň. Takže svatbu jde dnes zrušit na matriku, já zruším vše ostatní a konec prostě. Přítel stojí za mnou, ale u nich v rodině ty vztahy vždycky byly dobrý, takže teď ho celá rodina nenávidí. A on je z toho hotovej... bože, proč můžou být lidi tak pokrytečtí????
Odpovědět
kajovaevicka - jako promiň ale pokud tohle udělá celá rodina tak je celá rodina prostě divná a rozhodně ty vztahy nemohly být předtím dobrý protože takhle se bez vysvětlení k někomu obráti zády je divný...a ještě víc nechápu vás že tu svatbu rušíte :-| pokud se vzít chcete tak se vemte budeš žít s ním ne s jeho sestrou apod.
Odpovědět
Profilova fotka
Jeho nejbližší rodina mi přišla vždycky jako jedna velká přetvářka, ale byli lidi, kteří se ke mně nikdy špatně nechovali a rozuměla jsem si s nima.. A najednou je všechno špatně. Asi to celou dobu byli jen pokrytci a já to neviděla. Svatbu rušíme, protože přítel je z toho momentálně dost na prášky, neboť on to do teď pořádně nechtěl vidět, ale včerejšek s dneškem mu otevřeli oči. Chci mu dát čas, aby se vzpamatoval. Vezmeme se jindy, jen my dva se svědky... Ale ne teď
Odpovědět
no jo ale stejně mi to od něj přijde divný, chtěl si tě vzít? ano chtěl když ste plánovali svatbu tak mi přijde divný že teďka to na základě pár telefonátů ruší...
Odpovědět
Profilova fotka
No, já myslím, že kdo to nezažije, tak mu to přijde zvláštní. Já jsem z toho taky hotová, klidně bych se vdala v ten den, ale uvidíme, jak to dopadne. Když ho budu do něčeho tlačit, nevezme si mě vůbec....
Odpovědět
jj to máš pravdu asi bude nejlepší nechat tomu volný průběh
Odpovědět
ahojky no četla sem přísěvky a jen koukám co dokáže udělat rodina :-( a nechce se tomu ani věřit
Odpovědět
ahoj,studanko :-) x-) kajovaevicka,tak toto je šok,já osobně bych tu svatbu nerušila,i když chápu,že přítel je v šoku...toto je klasický příklad manipulace,proto sem nebu psát svoje rady,ale hodím sem link,je to návod od odborníka,jak rozpoznat psychopata a manipulátora a hlavně,jak s nima jednat...už jsem to sem možná dávala,ale toto je vážná situace,prostuduj si v klidu všechno,každopádně vy budete s manželem jedna rodina a nikdo jiný vám do toho nemá právo zasahovat,nenechte se zviklat. Držím palce a bojujte. http://elyna.wz.cz/jak_jednat.htm
Odpovědět
Kajovaevicka, omlouvám se, že se do toho motám, ale nějak mi to nedá. Je vcelku jisté, že nás všechny čekají v budoucnosti nějaké krize, někdy budou zaviněné námi, a někdy třeba našimi blízkými. A určitě to nebudou jen tak nějaké problémky, může to být fakt vážné. Není možné se při každé takové krizi se zhroutit a utéct! Tohle je vlastně báječná příležitost, jak si vyzkoušet vyrovnání se se skutečně krizovou situací.........vykašlete se na pomluvy a jděte do toho!
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že oni ze svatby neutíkají, jen si ji chtějí přesunout na dobu, kdy budou mít klid, a hlavně si budou moct užít přípravy... když bude tajná, tak může být klidně jen o pár týdnů později ;-)
Odpovědět
Ahojky fris jinak holky já chtěla taky rušit svatbu a taky kvůli manželově rodině ale nakonec sme to neudělaly řekly jsme si že budem žít spolu a ne s nima :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky klídek, já jsem dneska u přítele doma a jelikož jeho rodiče se neodstěhovali ještě o patro níž (protože tam zaclání bratr, který se taky neodstěhoval ještě- ale to jsem tady už psala, a bylo by to na dlouho), tak jsem strávila dopoledne s tchýní, teda spíše zavřevná v pokoji a dělala jsem si svoje věci do školy. Pak jsem vstala a řekla, že jdu teda uklidit tu garáž, protože tam chceme pokládat podlahu a ona neměla ani tolik soudnosti se zeptat, jestli mi má jít pomoct, jak odcházela na odpolední, tak mi jen řekla Ahoj. Ale celé dopoledne jsem slyšela, jak je moje švagrová pracovitá a jak dělá plno věcí, které ani dělat nemusí atd. Přitom vím, že švagrová je lenivá a neudělá ani jednu věc navíc. Tak já nevím, já tady makám, uklízím za ní věci ale to je asi automatika. Se divím, že ještě neřekla, že nic nedělám - protože podle mě ona ani nevidí, že pracuju - to jen švagrová je chudák, že má tolik práce. Kdykoli tady přijdu, tak sedí pijou vínečko, tak já nevím, kdy pracuje ta moje povedená švagrová. JJ holt pracovitého člověka ještě asi neviděla. ;-) Navíc pořád tvrdí, že než vytřít podlahu, tak to raději pořeže dřevo. Rámy z výměny oken tam stojí už 3 měsíce, takže je dneska budu řezat s bráchou já. super, že? Podle mě si zítra ani nevšime, že už to tam není.
Odpovědět
Profilova fotka
kajovaevicka: taky jsem něco poslala do IP :-) Vidím,že těch rad je hodně moc. Nemyslim si,že je nejlepší se vzít pak je se svědkama, co třeba tvoji rodice a kamaradi - ti se prece na svatbu hrozne tesi, az to s vami oslavi. :-) A taky nevim, jestli se vam potom, kdyz zrusite termin bude vubec do dalsiho planovani chtit :-( frisbee: moc pěkný odkaz o psychopatovi :-)
Odpovědět
myslím že se tomoc hrotí,rušit svatbu a tak,ale to je každého věc,možná kdybych byla v té situaci tak to taky vidím jinak. já mám tchýni suprovou,je jí 60,alee je moc hodná,dá se s ní normálně bavit.tchán je trochu pesimista,ale občas je s ním sranda takže ok. :-) kajulin:docela mě zarazilo,jak píšeš že jsi u přítelových rodičů doma,jdeš tam uklidit garáž a tchýně nemá ani tolik soudnosti aby ti šla pomoc?????jako proč??z jakého důvodu?navíc šla do práce,tak nevidím proč by ti měla ještě pomáhat uklízet? někdy se mi zdá že snachy maj na tchýně vysoký nároky a některý nejsou tak špatný(tchýně)
Odpovědět
Já bych tu svatbu nerušila. pokud se tchyně rozhodla proti Vám brojit, tak bude brojit klidně za rok. Vykašlala bych se na ní, dala bych jí najevo, že je to mně i manželovi líto, ale oznámila bych jí, že se normálně vezmeme. Ať si rve vlasy, až zmešká svatbu svého syna. Poklud proti Vám bude brojit i za rok, tak ani za rok nebude nálada na svatbu. pokud se milujete a chcete při sobě v životě stát, tak do toho jděte s vědomím, že to bude nejkrásnější den Vašeho života, protože si budete brát jeden druhého. A ten, kdo tam nechce být, ať tam není- stejně by Vám tu svatbu rodina kazila, i kdyby přišla. Nebo snad někdo stojí o to koukat na jejich otrávené ksichty? ]-(
Odpovědět
naprostej souhlas s petrou,k tomu není co dodat....
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Marcicek- jo, to jsme se právě dohodli. Svatbu tady zrušíme. Já nechci mít na svatbě svou rodinu a přítel nikoho, naši se taky brali ve čtyřech a už od začátku říkali, že když to uděláme taky, tak se zlobit nebudou. A i kdybychom dělali svatbu za pět, deset let, stejně bychom tam rodinu nevzali. Takže jak říká Marcicek, svatba se zrušila, ale máme rok na to zjistit co a jak a příští rok se pojedeme vzít někam k moři. Je to krásný nápad
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?