Jak vycházíte s rodiči ženicha? Znají se vaši rodiče?

Zobraz úvodní příspěvek
Jakpak vycházíte s rodiči ženicha? A jak to máte s vzájemným seznámení rodičů? Znají se a plánují všichni čtyři svatbu s vámi nebo se uvidí poprvé až na svatbě?
Odpovědět
mě přijde s prominutím že některý nevěsty řeší fakt blbiny největšího kalibru jako např.nutit všechny aby se slaďovali...prostě uplně mimo...holky o tom svatby nejsou! jako chápu že to chtějí mít něvěsty supr dokonalý (což se stejně nikdy nepovede) ale pokud už to "obtěžuje" i hosty tak mi to přijde trošku moc..
Odpovědět
Já bych asi taky někoho nenutila do nějakého oblečení. Já bych si a sebe třeba nevzala růžové šaty s volánky, ani kdyby se nevěsta stavěla na hlavu a zaplatila je ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vam dekuju za podporu...samozrejme ze bych je nenavlikla do neceho nemoznyho, obe nase mamky maji fialovou barvu pomerne oblibenou, takze me proste trosku rozladilo ze moje budouci tchynka to jaksi vzala smahem...navic si priste prectete co pisu - kata267 , nechtela jsem VSECHNY aby se sladovali coz je fakt blbost, jenom moje dve mamky. Moji mamku rozhodne neobtetuje vyplnit jakykoliv moje prani protoze vi jak strasne moc mi na tom zalezi :o) Chapejte si to jak chcete, je to moje svatba a stejne to bude tak jak ja chci :o)
Odpovědět
aha tak to promiň myslela sem všechny tak mi to vyznělo, ale i když se jedná "jen" o matky tak nevidím nejmenší problém v tom aby každá měla to co si vybere sama a jestli bude mít jedna zelený a druhá třeba puntičkovaný by mě bylo naprosto šumák...prostě mi takový věci přijdou na svatbě jako hrozně nepodstatný
Odpovědět
já bych taky nenutila do sladování... moje tchyně a moje maminka byly každá jinak oblečený a nikomu to nevadilo natož mě, jelikož jim to moc slušelo.. :-) tohle jsou na svatbě opravdu velice nepodstatný věci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasne ze nebudu kvuli tomu veset ale tak jsem si myslela ze by to mohlo byt hezky...no stejne mi to nevyslo takze nic jenom jsem tim chtela poukazat na to ze moje budouci tchynka jaksi moc nedba na to co chci ja ale spis na to co chce ona :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Ver - ty taky koukáš na to co chceš ty, a ne na to co chce ona ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Holky nevim tak se jdu zamyslet na sebou jaka ze jsem to sobecka kdyz chci aby nase svatba byla dokonala 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
veroussek: asi me tu vsichni ukamenuji,ale ja si myslim,ze to od ni byla schvalnost. Proste je to tvoje svatba, tenhle den se uz nikdy nevrati.. I kdyz si myslim,ze do nich nezhubne,tak te to nemusi moc rozcilovat :-D Myslim si,ze kdyby jen trochu chtela,tak se neco sehnat pokusi. Uplne si mi pripomnela z me svatby moji tetu, ktere jsem specialne rikala, ze kdyz mamka nevesty nema na svatbe klobouk,tak ona ho mit taky nema.. A co se nestalo,na svatbe byla v klobouku. Pak chodila a otravovala ostatni - ptala se kolik co stalo - treba kolik tu stoji v hotelu pokoje..
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
marcicek84: nezlob se ale neznas me ani ji takze vlastne ani nemuzes vedet jak to je a trosku me urazi co tady pises... monniky: byla to schvalnost ale co uz s tim tedka nadelam :o)
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
marcicek84 - kdo rekl ze se s tim uziram? Ja jsem jenom chtela prispet svoji troskou do mlyna a uz to jelo :-p Clovek se i pri planovany svatby nauci novy veci, jako zbytecne se nerozcilovat kvuli vecem ktery stejne nezmeni..takze spat kvuli tomu muzu a rozhodne to preziju, jen me to mrzi ;-) tot vse!
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
marcicek84 - no to jsem rada ze jsme si to vysvetlily ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky já teda vůbec neřeším co bude mít rodina na sobě, se mně třeba ptaly do jaký barvy to mají ladit, ale řekla jsem jim ať si vyberou co chtějí. Ani svědkyni jsem neříkala co by si měla vzít. Vím že se oblíknou slušně a pěkně a to je hlavní. a nepatřím mezi nevěsty, které to mají tak trochu na háku, taky chci mít vše sladěné, ale hlavně jde o mně a o ženicha. Trochu mně tahle stránka diskuze pobavila, jaké se dokážou řešit pí... :-D Ale jako jasně že když někdo přijde na svatbu celý v černé nebo v barvě šatů nevěsty tak radost to neni.
Odpovědět
čauko holky, já jsem vůbec ráda, že mně tchýně přijde na svatbu. Po čtyřech letech mě vzala na milost a baví se se mnou. Takže starosti o tom, co bude mít na sobě, fakt neřeším. Řekla mi, že si vezme "ten černý kostým" co měla dědovi na pohřbu. No a co, hlavně když tam dorazí a přítel bude v klidu, že mu vlastní máma přijde na svatbu. I když jako černá vdova :-(( Asi bude oslavovat, že mě dostane do rodiny.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja myslim, ze tak to je - msmsms - proste neresit nepodstatne veci je vzdy lepsi.. Ja jsem desne rada, ze na svatbe budeme vsichni spolu, musim rict, ze neladim ani veci do jedne barvy napriklad - budeme to mit pestrobarevne, uzkostlive nekoukam na jednotlive odstiny - proste takove lidove, prirodni a proste..na stolech budou jen kvetiny zive a behoun s kytkama a motylama - ruznych barev..a myslim si, ze tak by to melo byt i s tchynemi - jsou "ruznych barev", kazda jina, jine nez jsme my, nez jsou nase mamky a tak..drzim vsem palce at jejich tchyne jsou na svatbe mile, rpijemne a dobre se citi!!
Odpovědět
Profilova fotka
veroussek: myslím, že tě naprosto chápu. Já chtěla mít taky rodiče sladěné. Nepřipadá mi to přehnané, aby si koupili šaty podobné barvy, nikdo přece nechce roby za tisíce.
Odpovědět
Profilova fotka
veroussek - ja Ti taky rozumim! Nastesti moji svatebcane to brali jako MUJ den, kazdy mi to opakoval a delali, co jsem si prala.. A jak jsem jim za to vdecna! Moje nejblizsi kamaradky jsem poprosila, zda by mohly mit saty od rude po bordovou, jako byla kvetinova vyzdoba a do jedne mi moje prani splnily (mimochodem - vypadaly uzasne a ja v bile jsem na fotkach krasne vynikla) a to jsem jim ty saty ani nekupovala. Tchyne i moje mamka sly v dlouhe vecerni robe, jak jsem si taky prala, je teda fakt, ze barva mi byla sumak, ale kdybych chtela, aby sly ve papouskove zeleny, tak vim, ze by to udelaly... No a ja bych se taky vzdy prizpusobila prani nevesty, nevidim v tom problem, ma to byt jeden z nejstastnejsich dnu v zivote, tak bych tech par hodin prezila v jakekoliv barve i stylu satu!!!
Odpovědět
Já jsme vůbec neřešila, kdo jak šel oblečený, rodiče se oblékli tak, aby ladili především k sobě, vybrali si vkusné oblečení, které jim sluší, svědkyně to samé...jen kamarádky si koupily stejné šaty (což jsem nevěděla, řekly mi to, až když je měly koupené a šly mi za družičky:)...a ostatní svatebčany jsem neřešila vůbec, všichni byli oblečení společensky, jak se na svatbu sluší, ale žádné barvy jsme jim nedoporučovala. Já bych se bála, že by je to mohlo otrávit:)...sice to byl Náš den, ale nic se nemá přehánět:)...
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem dopředu řekla družičkám i známým, že by mě potěšilo kdyby měli na sobě něco v barvě svatby. Rozhodně jsem jim nic nepřikazovala, spíš se jen nesměle zeptala zda by jim to nevadilo. Všichni souhlasili a začali plánovat a ubezpečovat mě, že jo. Takže mě zamrzelo, když to tak nakonec nedopadlo... :-( Pochopila bych kdyby rovnou řekli, že mi na to prdí nebo že už nějaké oblečení mají a nebudou si kvůli mně pořizovat nové.
Odpovědět
Viděli jste včera švédskou královskou svatbu? Jak tam všechny dámy byly krásně barevné! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, už jsem tu dříve psala. Chvíli to vypadalo, že tchýně dala pokoj. No a dnes, když jsme jí řekli, že po obřadu se pojedeme fotit a svatebčané, aby nemuseli hodinu čekat na náměsti, pojedou na chatu, kde bude oslava, začala říkat, jak to bude trapný, jak čekala, že tam budeme s ní a budeme jí se všema seznamovat (polovina hostů je její příbuzenstvo), že ta svatba určitě bude děsnej propadák. A že na ni s.reme, že jsme jí ani neřekli, že jsme se na tu chatu byli podívat (byli jsme tam v pátek a dnes jsme přijeli domů a hned jí to řekli). Že učitě přítele špatně vychovala, protože rodina už pro něj nic neznamená, jezdí akorát za našima (byli jsme tam poprvé od začátku května, zatímco poslední dva víkendy jsme byli každý den u tchýně). Tak jí Kája řekl, že když ta svatba bude tak strašnej propadák a že se za ni bude teda stydět, tak ať tam nechodí. Na to se rozbrečela, že je strašná chudinka, že vlastní syn jí nedovolí jít na svatbu, že selhala a tak. Ve čtvrtek večer byla na menším chirurgickém zákroku, v pátek ráno jsme tam hned byli. A ona, že za ní ani nepřijde se zeptat, jak jí je, když byla chuděrka na operaci, že se ani nezeptá, jestli něco nepotřebuje- bydlí s ní tchán a švagr, oba jsou zaúkolovaní až po uši, pobíhaj tam jako mopslíci, div jí neutíraj zadek, přitom má jen ruku v obvaze, chodit může, jíst může, až na to, že nemůže používat jednu ruku. Ale všichni musí pobíhat okolo, div ne v hlubokém předklonu. Vždycky jsem si říkala, že až budeme zařizovat svatbu, bude to hezké období. Místo toho bych nejradši běhala po lékárnách a sháněla arzenik.
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a, lu76: to jsem fakt rada ze se nasel nekdo kdo si nemysli jaka ze jsem to sobecka :o) velice hezky napsano, ten den je proste nevesty den tak by to podle toho taky melo vypadat...to si myslim ja a vim ze cela moje rodina to takhle chape :o) kajovaevicka: uprimne te lituju a obdivuju ze to jeste zvladas, ta zenska je na zabiti!
Odpovědět
Profilova fotka
No to jsou ty maminky chlapečků mazlíčků. Když se ta moje dozvěděla o svatbě, tak nám začala vymýšlet, jak je blbost tam mít nejbližší rodinu ( pravda, asi 40 lidí ), ať uděláme obřad se svědkama, max s rodiči a za zbytek si jedem raději na dovču, že to jsou vyhozené peníze a bla bla...Samozřejmě, že se peníze vynaložené na svatbu dají utratit jinak, ale je to jednou za život a navíc je to krásná příležitost, jak být s rodinou pohromadě- notabene když máme dobré vztahy a opravdu se scházíme. Kdy jindy se totiž takhle sejde rodina? Tak na pohřbu :o(...No nakonec tenhle argiument uznala a začala se celkem těšit. Tohle je ale asi všude snad hodně podobné. Víc mě spíš mrzelo, když jsme se šli s přítelem podívat na byt k případné koupi. Tak jsem ji poprosila, jeslti by nešla s náma. Přece jen nějaké zkušenosti navíc atd...A ona že ne, že musí vařit. Když jsme přisli z prohlídky, tak jsem se jí zeptala, jestli by ten byt chtěla nakreslit. A ona že ne. Tak mi to přislo docela hodně líto. Naši by byli natěšení, naběhli by tam minimálně s foťákem, doma to kompletně zařídili...O to víc mě mrzí, že se od rodičů stěhuju 200 km :o(...Asi má paní tchýně děs běs z toho, že od ní chlapeček půjde za nějakou hroznou holkou :-p ...Tak jsou i horší věci, než takové žabomyší války, ale člověk si trošku uleví 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
veroussek: To je na takovejhlech diskuzich nejhorsi.. o necem se zminis a holky ti to hned začnou pucovat a překrucujou každou větičku :-) Kdyz je to jen u šatů, tak to ještě jde. kajovaevicka: :-D Tvýmu popisu jsem se musela smát :-D Připomněla si mi,co mi říkala jedna kamarádka,která je už asi 10let vdaná, že se už nic nezmění a lepší to rozhodně nebude, jen horší ;-) Ani vnoiučátka to nezmění
Odpovědět
Profilova fotka
Mně tady zas pobavila kočka, která psala, že si tchýně koupila dlouhé černé šaty...Tak by mě zajímalo, jeslti má i klobouk s černým závojíčkem :-D . Jinak jsem mamce řekla, že ladíme svatbu do červena, tak by bylo pěkné, kdyby zkusila sehnat něco červeného. A docela jsem narazila, řekla mi, že se bude ladit k taťkovi a né ke mně a bylo vymalováno :-) . A pro přítele jsem měla vymyšlenou červenou kravatu. Na to panimámě tchýni úplně spadla čelist, jako jestli to myslím vážně, že bude vypadat jak komunista, že se na něj nebude moct ani podívat...Napadlo by vás to :-) . Prý mu vybrala nějakou krémovou se stříbrným nebo co...Tak jsem si říkala, dělej si co cheš, hlavně, že se veme a budem se mít rádi:o)
Odpovědět
Profilova fotka
Loafeer- já jen nevím, z čeho jsi usoudila, že přítel je chlapeček mazlíček? Tchýně má tři děti a přítel není zrovna ten nejoblíbenější. Protože přesně jak píšeš, našel si hroznou holku, která si ho uhnala ke svatbě.. bla bla bla... jedubaba jedna. Jinak s tebou souhlasím. Naši svatbu řeší, ale tak příjemně, vyslechnou si, co plánujeme a v tom duchu přemýšlí, co by se tak ještě dalo. Tchýně chce všechno vědět, když jí to řekneme, poví, že jsme idioti, že to bude propadák. A pak se diví, že s ní nechceme nic probírat.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?