Jak vycházíte s rodiči ženicha? Znají se vaši rodiče?

Zobraz úvodní příspěvek
Jakpak vycházíte s rodiči ženicha? A jak to máte s vzájemným seznámení rodičů? Znají se a plánují všichni čtyři svatbu s vámi nebo se uvidí poprvé až na svatbě?
Odpovědět
Profilova fotka
mno, kdyby moje máma řekla, že se mě zřekne a ještě takhle veřejně, už bych se s ní nechtěla asi vůbec nikdy vidět. Nechápu,kde se tolik zloby v ní vzalo. Smutný :-(
Odpovědět
Profilova fotka
a jak neustále omílala, jak všem všude pomáhá, no typická profil mojí tchýně,ta to taky pořád mele a přitom kde nic tu nic. :-D
Odpovědět
tay...myslím,že takoví lidi jsou vlastně sami sobě nepřítelem,ona si neuvědomuje,že něco dělá špatně ,jenom se lituje a pak jsou ty následky,že je nikdo nechce..to dělala ta moje...proto mě to včera tak vzalo...nepřemýšlela,jenom si mlela to svoje =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem sem vcera trosku mrknla a koukla jsem na ten porad. No at se tam stalo, co se stalo, tak se ta baba chovala fakty dost sobecky. Jinak troska cerneho humoru, co jsem vcera slysela: Vite, jaka tchyne je ta nej? Ta, co jeji popel z urny nasypete do presipacich hodin. To totiz maka a nekeca :-D Me to vcera nejdriv prislo, desne trapny, protoze to kamarad rikal tomu mymu (jako o me mamce), ale moje mamca je fain. I ten muj je z ni nadsen. Vtipne mi to prislo az, kdyz jsem si to presunula na "jine" tipy tchyni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maarti - to je super fór, jinak normální pohodová ženská i třeba tchýněš tohle vezme s hunorem :-) a ny ty ostatní co ty ostatní tchýně co to s humorem nevezmou to zrovna platí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Moje mamca by to vzala vpohode :-D Ten muj ji ma desne rad, se vzdycky k nam desne tesi :-D No a moje tchyne, to nevim, jestli by se trosku neurazila, ale rikat ji to radeji nebudu :-N Neni spatna, jen takova desne starostliva a na to nejsem zvykla, tak mi to obcas leze na nervy. Ale jinak vpoho. A navsteva 1x za mesic se zvladnout da bez problemu. Do nasich soukromych veci nam nemluvi, jen jako o nich chce vedet, aby byla informovana :-N
Odpovědět
Profilova fotka
marti - jo tak moje tchýně je jiná kapitola, musí vědět všechno a občas má tendence se cpát do toho do čeho jí nic neni :-D ale jinak zas tak špatná neni a já jí docela v pohodě zvládám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
maartinka: a víš jak se má nejlíp pohřbít tchýně? Jen po pás,aby se mohla starat hrob:) Juch moje tchýně je taky starostlivá,hlavně o sebe tedy :-N brum: tak asi lepší než zvládat by bylo dokonale ji ovládat :-D fris: třeba právě naopak si dobře uvědomuje co dělá a říká. =-) Sama sobě nepřítelem je tedy dozajista.No ale jsou to dospělé a svéprávné osoby,tak by měly být odpovědné za svoje činy a mluvu. Jako omluva typu: " ona si to neuvědomila, že ti ublížila" neberu,tak totiž někdy omlouvá svoji matku můj manžel a to mě tedy vytáčí. To by totiž mohl pak říkat každý,jak by se mu hodilo do krámu. To by takhle nešlo. |-|
Odpovědět
tay...to máš sakra pravdu...tyto naše to dělaly promyšleně,to zlo,chlapi jsou alibisti,nechce se jim řešit problémy,ale ženská si to musí vytrpět až do dna :-|
Odpovědět
ježiš, teď jsem zkoukla video a to byla teda komedie :-p . Je jasný, že nevíme, co se jak stalo, ale z baby ta zloba úplně sršela. Nechápu, proč ji teda vyhledávala, aby se mohla politovat v televizi a mluvit o tom, jak ji všichni ublížili, okradli a jak ona pomáhá cizím lidem? A ještě mě zarazil ten úsměv, když přišla Iveta do studia a řekla, že její manžel zemřel, ona z toho měla fakt úplně radost. No jo, nemůžem být všichni stejní :-S
Odpovědět
a snad se na to nekoukal její syn s manželkou. Jinak si nedokážu představit jejich další soužití v jednom bytě :-N :-x |-|
Odpovědět
Profilova fotka
sares: no nejspíš baba bude mít výkop z bytu :) ještě mě zarazilo,jak ji zkritizovala hned když ji viděla při převzetí pozvánky- prý jak je oteklá atd. - to nechápu o co jí šlo, ta její dcera totiž pořád vypadala o milion procent než její matka a navíc narozdíl od ní byla moc milá a sympatická. Tak místo aby měla radost, že jí vidí,tak to hned blbě okomentovala. :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ještě v jednom díle byla babizna co dokonce proklínala svoji dceru a její děti:( http://www.youtube.com/watch?v=wUlslw... 1. část http://www.youtube.com/watch?v=3VRL1S... 2. část To taky stojí za zkouknutí,je to síla :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jako tady mi ta dcera teda nebyla sympatická, možná měla pravdu a možná taky ne a možná taky její matka byla hodně dobrá herečka anebo opravdu smutná paní. Těžko říct. Co si o tom myslíte vy? Poklínat ale neměla nikoho:(((
Odpovědět
panebože, no co se děje ve světě =-) , takový divadýlko :-N , bych se tam hanbou propadla. Ester má nervy jak Hitler.
Odpovědět
No jasně, to říkat neměla. Ale dcera dělala ofrky hrozný. Babča byla celkem ok, jen si to podělala tím proklínáním.
Odpovědět
Profilova fotka
To jo,ale clovek ktery je s nervama uz v prcicich tak rekne cokoliv a pak toho lituje a jeji dcera mi je uz od pohledu nesympaticka ]-(
Odpovědět
Tak i když poštu pro tebe sleduji málokdy, tak toto jsem viděla a byl tam pak speciál k tomuto příběhu kde tu starou paní utvrdili ze lži a dceru očistili.
Odpovědět
pavlapap: no teda =-) , to je úplný krimi. Na ten speciál bych taky koukla, to asi na netu nebude, že? To je ponaučení, že se nemá dávat na první dojem. Dcera mi totiž byla krajně nesympatická :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
me taky,ale je fakt ze se nema davat na prvni dojem a hlavne soudit cloveka kdyz nevime co se opravdu stalo a nezname ty lidi ve skutecnosti nazivo :-|
Odpovědět
Na internetu jsem to nenašla. Dávali to ve speciálu myslím. Byl tam rozhovor s matkou ta tvrdila něco a pak střih na dceru a ta to logicky vyvracela. Je to už dávno , nepamatuji si detaily.
Odpovědět
Profilova fotka
pavlapap: taky myslím že k tomu byl spešl díl a natáčeli i u té dcery doma. Zkusím to najít.
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem teď shlídla video od bejrusky ze str 102 a řeknu vám, že to teda byla síla. No ta baba mě teda hnula žlučí, chudák ta holka, bylo mi jí líto :-( Ta ženská byla zralá na psychiatra, si furt mlela jen tu svou, jak největší chudáček A to druhý video jsem viděla v tv, a celkem mě taky dostalo. I když opravdu nevíme na čí straně byla pravda, já tedy spíš se přikláněla na stranu té maminky, možná to bylo tím že mi byla sympatičtější. No, já mám naštěstí úplně nejsuprovější tchýni, bydlíme v dvoudomku, my nahoře oni dole, a ještě spolu pracujeme, je to moje šéfová ;-) To je co??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jen jsem se dočetla, že to bylo v některým díle v Návratech a defakto tam vyšlo najevo, že ta dcera nelhala jen maminka udělala divadýlko,tak ve finále dali za pravdu tý dceři.Ikdyž v Poště to vypadalo,jako že ta matka hrozně trpí,opak byl pravdou. Aspoň tak jsem se to dočetla a viděla jsem to,ale už je to dávno,tak si to nepamatuju jak to přesně bylo. Škoda že to nejde najít... lencaca: no proč ne :-) věřím tomu, že některý tchýně jsou suprový, jen je jich hrozně málo. Máš štěstí,ti závidim, co bych za to já dala :-p
Odpovědět
Tak jsem se na to poctivě podívala až do konce. Je mě líto té paní, co si "matka" říká. Zřejmě musí být hodně nešťastná a zoufalá, a vůbec jí to nedochází!! Místo toho, aby "šla do sebe" tak za vše obviňuje okolí. Smekám před Ivetou, za to, že rozumí a VÍ. Ivetě přeji hodně štěstí, ví, čehoi si má vážit a jsem ráda, že to tak bere.
Odpovědět
tak jsem zkusila pohledat ten speciál a nic :-| . To by mě zajímalo, jak to vlastně všechno bylo, fakt jsem věřila té matce. Snad tu nikdo nemá tchýni takovýho formátu, jako byly ty dvě babči v Poště pro tebe ;-) .
Odpovědět
tak nevím, co si myslet o mé italské tchýni. Myslím si, že mě má ráda a bere mne jako svou dceru. Vždy, když s manželem za ní přijedeme, tak mi dá peníze a říká ať si za to něco pěkného koupím a tak. Hodně si spolu povídáme a je to s ní v pohodě, ale jsou někdy chvíle, kdybych jí skutečně zakroutila krkem...tak třeba, když jsme jeli poprvé za jeho rodičema, manžel mi jen upozornil, že jedeme na vesnici a tak není nejlepší se oblékat do krátkých sukní a velkých výstřihů, ale samozřejmě mi nic nezakazoval...když jsme dorazili na místo, sama jsem se šla zetat mé tchýně, jestli bude velký problém, když si na sebe ve 40° obléknu krátké šortky (s nohavičkou)..ona mi na to odpověděla, že ať si dělám co chci, ale že to není dobrý nápad, že pak mě budou očumovat jiný chlapi a budou si o nás říkat sousedi...tak jsem se zahalila a ..co se nestalo druhý den..ráno se chci obléci a hledám mé krásné krajkované "sexy" spodní prádlo a nějaká trička..nemůžu je najít..no a víte, kde to všechno bylo? Bylo to pověšeno na šňůře u kozího chlívku...pak přišel soused a sjel to očima a pak na mě koukal blbě...strašně mi to naštvalo, co mi leze do mého kufru a že mi pere mé prádlo bez dovolení...nebo třeba když byla u nás doma, tak mi lezla do skříní a hrabala se v nich, furt tam hledala nějaké věci, co jednou dala manželovi, když bydlel sám, nebo mi povlékla čistě postel a vymněnila mi peřinu (já pod ní spím i v hicech) za prostěradlo, když jsme s manžou byli na nákupu, nebo mně poučovala, jak mám mýt brambory předtím, než je oloupu, či jaký ubrus mám dát na stů. Taky jsem si ji jednou otestovala. Před odjezdem do čr, v našem bytě jsem nechala v ložnici na poličce nad naší postelí obal od kondomu :-) My jsme odjeli na letiště a nechali jí tam samotnou. Na letišti říkam manželovi, jé já asi zapomněla obal od k. nad postelí, prosím tě, až se vrátíš hned to ukliď no a samoyřejmě, když se vrátil, tak to tam už nebylo, šmírantka jedna...ale nejhorší věta je, když mi řekne: Jsi děvče v itálii, tak si zvzkej na naše zvyky...no ale já zas tak blbá nejsem a pro jistotu se ptám mých italských kamarádů na to, jestli tohle je v itálii zcela normální a oni mi říkají, že ne....tak nevím, prostě asi musí rejt, jenže já se nedá, pokud mi něco radí, radí, nebo vnucuje a já jsem proti....prostě y mé strany nezájem..a ona pak má ze mě někdy strach a pak už nic neříká...a je opět v poho...tak snad až budeme mít děti, tak snad mi nebude vyprávět, jak se má o ně starat...jinak já ji mám ráda, beru ji sportovně, ale jak říkám do věcí si kecat nenechám to tedy ne...jo a s se švagrem a švagrovou máme hodně dobrý vztah, lepší než s mými sourozenci............
Odpovědět
Profilova fotka
cocci - nenech si kecat do ničeho, i když chápu, že na italském venkově jsou asi opravdu jiné zvyky než u nás :-) ale nedělej si iluze, poikud už ted´se ti cpe do všeho, tak až budou děti, tak to bude ještě horší :-|
Odpovědět
cocci..tak jak píše brum,nenech si do ničeho kecat,je pravdou,že v Itálii jsou v tomto konzervativnější oproti nám,neteř tam žila dva roky s Italem a bohužel se kvůli odlišné mentalitě rozešli,bylo to na malém městě.takže tam sledovali každej krok..no nevydržela to.A nebylo to dole na jihu,bylo to v Marche,takže v půlce Itálie...akorát se divím s tím oblečením,jak píšeš,protože italské holky chodí v šíleně sexy oblečení,ty námitky tvé tcháně,to bude bu´d povahou,nebo je náboženská fanatička...naši mladou zarazilo,že i 20letí kluci mají ve svých pokojích na zdi Panenku Marii...toto u nás prostě není. Musíš zabojovat hnedka na začátku,že zakhle ne,ona by ti nedala pokoj...abys neskončila jako Sicilanka v šátku a černých šatech.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky, můžu se připojit do diskuse? Cocci: náhodou ti v tomhle můžu dát docela zajímavé informace. Moje teta (jen o 12 let starší a je jak má ségra) je už skoro 20 let vdaná za Itala. Takže story o italských tchýních je moooc a moooc. Zásadní problém je v italském pojetí rodiny a italské mámy se jen velice těžko vzávají svých synů a přijímají fakt, že je v jejich životě důležitější žena, než ta, co je porodila. Proto se asi vždycky budeš potýkat s jejím "naznačováním" toho, že ona je nejdůležitější osoba v rodině. A ta když se rozhodne prát, tak taky bude prát. Nenechej si líbit to, co ti není příjemné, ale radím řešit si tyhle věci s ní přímo, ne přes manžela ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?