Jak vycházíte s rodiči ženicha? Znají se vaši rodiče?

Zobraz úvodní příspěvek
Jakpak vycházíte s rodiči ženicha? A jak to máte s vzájemným seznámení rodičů? Znají se a plánují všichni čtyři svatbu s vámi nebo se uvidí poprvé až na svatbě?
Odpovědět
tayllorka: a stýkáš se s tchýní nebo jsi ji ze svého života vyškrtla?
Odpovědět
Tak jsem se rozhodla přidat své zkušenosti s tchýní. Mám jí ráda, ale někdy mne docela štve. Bydlíme s přítelem v rodinném domku, v dolní části rodiče přítele a nahoře my. Zatím nemáme odděleno schodiště, ale už se to plánuje. Přítelova maminka mne dost štve tím, že např. měla jsem chřipku a hned druhý den už se ptala, jestli jsem už vstala z postele (pokaždé mi to dělá) a kdy budu uklízet? Po jednom zákroku jsem nemohla uklidit, nakonec jsem ale stejně šla, protože přítelova mamka začala, že si dole uklidila a že ať se to neroznáší, tak, že mi alespoň setře. Tak nevstaň a neukliď. Když já mám uklizeno, tak jí taky nehoním, aby si uklidila. No, to se ještě dá vydržet, ale člověk se cítí blbě, že si dovolil lehnout. V červnu máme svatbu, na mnou vytvořené jmenovky prohlásila: "ty budeš diktovat lidem, kde si mají sednout? (bude nás 60) A to jim budeš muset napsat, ať si vezmou brýle. Přitom písmo je velikost 16 - normálně se používá 12. No, to mne docela naštvalo. Bílo/meruňková barva svatby se jí asi moc nelíbí, chtěla by spíš červenou. Šaty mi pochválila, ale už mi nutila rukavičky, závoj, drdol. To jsem jí vyvrátila a řekla svou představu, prý však uvidím, co mi kadeřnice vybere, snad si vyberu já. Věřím, že to myslí dobře, ale je to má svatba. Nechci vidět, co řekne na oznámení. Mám jí ráda, ale opravdu umí někdy vyhodit tlak nahoru, i když to tak nemyslí.
Odpovědět
tay,proboha,co zas provedla??? =-) A jak to dopadlo s tím jejím bydlením?Drž se.
Odpovědět
Profilova fotka
lolia: ne nestýkám se s ní, nejezdím za ní,jen manžel jednou za 14 dní jí dělá nákup,nj chudinka nemůže si sama dojít, přitom to má asi 20m od baráku. Takže od svatby jsem jí na vlastní oči neviděla a jsem ráda. fris: no zatím je to na mrtvým bodě, začínáme rekonstruovat pro nás nový bydlení, resp. byt nad námi,jelikož tenhle je pro nás malý a chceme ho pronajmout. Takže máme plný ruce práce a na byt pro tchýni v přízemí není čas. Musí se s tím baba smířit. Samozřejmě nevím, o čem se s manželem baví atd., to mi docela vadí,pže vim, že mu něco do hlavy cpe. Jen mi řekl, že asi ona bude končit v práci,tudíž bude mít už jen důchod nebo co,tak jako naznačovala prý, že nebude mít na nájem a co s ní bude. No nic jsem mu na to neodpověděla,jo vlastně jsem řekla,že by se tedy měla porozhlídnout po nějaký garsonce,aby pak nekoukala. Nemusí mít snad pro sebe 76m2, to je zbytečný a k nám do baráku prostě jít nemůže, není pro ní tady žádný volný byt. To jí nejspíš sejří.Jen se bojim toho, až budeme mít hotový byt pro nás, že ona bude tlačit na manžela,aby šla bydlet do tohohle po nás. Přitom by jsme ho pronajali nejmíň za 7-8 tis. Kč v klidu. Ona by samozřejmě dávala třeba jen 2tis. Kč,protože je děsná chudinka přeci. ]-( Tak jsem pořád ve střehu, to taky není dobrý,ale nedá se nic dělat.Achchjooo :-S Když si chci o všem promluvit,tak se akorát chytneme doma a to taky nechci. Je to těžký.
Odpovědět
tayllorka: nemám to jinak ;-) . Ono je to takhle možná lepší, ne ;-) ? Než se stresovat návštěvami u ženské, se kterou se nemůžeš vystát. A s tím manželem a hovory s tchýní - počítej s tím, že mu klíny do hlavy valí, je to hodně pravděpodobné.
Odpovědět
ahoj holky, ja s tchyni nemam nejake vetsi problemy, ale jak rika jedna moje teta: je lepsi mit zlou tchyni, kterou clovek muze od plic poslat nekam, nez hodnou, ktera leze krkem taky, ale nejak se na ni neda zlobit :-D ja vim, neni to jednoduchy... :-) to jen na odlehceni..
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, dlouho jsme tu nebyla. Je lespi o tchyni nemluvit. Ale zase perlili. Manzel mel ve stredu narozeniny a jeho rodice, a 3 brachove nejak zapomneli. Drive (pred svatbou) dostal prani/ darek/ telefonat s pranim. A tedkon, prvni narozky od svatby nic. Ani blbou smsku. Tak me to mrzi. Dneska jsme se s manzelem pohadali, duvodem - jeho rodina. Ja rekla, ze je to moje chyba, ze mu nikdo s rodiny nepopral (po te, co se stalo po nasi svatbe) zi tady dizkuze v srpnu minuleho roku. A manzel souhlasil. Musim rict, je to podpasovka.... Tayllorka: to budu jako ty, probrecene noci na chvili, nez se z toho zase oklepu. Jenom se vzdy ptam, co jsme komu tak strasneho udelala. :-(
Odpovědět
tay..to je prostě nekonečný...to tak ničí život a člověk je fakt bezmocnej :-( sabisku...dostaneš na zadek,proč jsi to říkala...tys nic neprovedla,špatně se chovala ona,proboha,pořád to ber takhle.Tenkrát byl na tvé straně,kurňa,co se stalo,že reagoval tímto způsobem? =-) =-) =-) =-) Nebreč,naštvi se a hlavně to nedrž v sobě,o tom musíte mluvit,protože ten skandál z ničeho vyrobili oni ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Frisbee: dekuji moc, ta je mam tak rada ;-) Vubec nevim, co se deje. Tedka mi vycita, jak se nikdy za sebe nepostavim, a kdyz reknu, ze jsme se za sebe postavila jednou v zivote a doted to mam vpalene v obliceji a doted mam nasledky :-(
Odpovědět
sabisku..já ti říkala,že jseš moc hodná..možná se ti to snažil naznačit...každopádně hoď to za hlavu,a kdyby na tu svatbu došla řeč,buď nekompromisní..takové hovadiny,co si baba vymyslela...problém byl ten,že nebyla štředem pozornosti...a co si myslela,na svatbě...kdo je tam hlavní?...tomu bych se jenom smála. Já vím,že jseš citlivá dušička,ale nesmíš se tím trápit...já ti normálně vyrobím transparent do pokoje s nápisem: Já nic,soudruzi! :-D Ještě jednou,tys byla u toho ta slušná a ještě jsi se chtěla omlouvat....jsi moc hodná holka,tvůj chlap tě musí nosit na rukou,neopovaž si myslet opak :-).
Odpovědět
Profilova fotka
frisbee: Dekuji, Uz je mi lepe. Ty mas takove kouzlo, co cloveka hnedka ocaruje a citi se dobre. nechces se k nam nastehovat? ja bych te potrebovala asi tak 10x denne ;-) Jakpak se mas? Neplanujes navstivit dceru? Mohli bychom se sejit :-)
Odpovědět
Haha,já se tak rozohnila,že jsme napsala " štředem" :-D :-D :-D :-D sabisku,to proto,že vysílám tu energii :-D :-D :-D ..no ale vážně,tys tam sama,proto víc přemýšlíš a víc se trápíš,kdybys byla tady,rodina a kámošky by tě nenechaly se v tom tak plácat,depka by byla pryč okamžitě. ;-) Díky za kompliment,já jsem hodná a pozitivní na ostatní,můj chlap si myslí asi něco jiného :-D :-D :-D Srdíčko,možná pojedu na konci března,ještě nevím,mladá bude končit v červnu tu nástavbu a asi se chce vrátit domů,tak že bych jí šla vzít do kufru nějaké věci,aby toho neměla potom moc.Chodím sem furt,to bych ti napsala :-) Hlavně se mi netrap...víš jak je to,když se trápíš,okolí to vnímá,vyzařuješ negativní energii a okolí prchá...a ty jsi mladá,krásná chytrá holka...a baba ti závidí ;-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lolia: jj, já jsem ráda, že se s ní nemusím vidět. Jen bych potřebovala nějaký odposlouchávací zařízení, co si povídá s manželem. Akorát dost možná bych byla pak ještě víc na dně než takhle. Taky bych mohla zjistit třeba,že oni dva se proti mě spikli a něco vymýšlí za mýmy zády. Nevědět nic je ale taky naprd. Manželovi věřím,ale tak nějak to ve mě pořád hlodá co a jak. Prostě pochybnosti mám pořád....Když to takhle manž. řeknu,tak odpoví, že jsem paranoidní. Možná jsem a možná taky ne, že jo 8-( fris: máš pravdu, je to nekonečný a je to šílený. Někdy mě popadne taková depka, že se hroutim jak domeček z karet,ikdyž navenek vypadám samozřejmě nad věcí. Ale snažím se být v pohodě a nestresovat se tím,ikdyž je to fakt hodně těžký. Ale tu radost jí neudělám. Když budu nešťastná,tak ona bude o to šťastnější,že se jí zase nějaká zrůdnost povedla.Jak řekla moje mamka: "nebuď smutná beruško a vůbec nad tím nepřemýšlej, třeba jí do tý doby klepne pepka" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dekuji, naspala jsem se susenkama a jdu si hajnout. Dobrou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tay - jak je? jinak s tou sebevraždou si mě dostala :-N a upřímně nepozastavuju se nad tim, že jí tak nenávidíš, ale pozastavuju se nad tim, že se od ní necháš takhle deptt vys*r se na ní ;-) a drž se rady své maminky :-) sabi - tay seš moc hodná, tak se nenech převálcovat ;-)
Odpovědět
sabiku ja ti povim jak je tu u nas.Jsem s manzou uz pres 5a pul let,bratr mu dluzi pres 300tis a nema zajem mu to vratit a ani nereaguje na sms a to zije na staromaku!takze prachy ma ale nema potrebu neco vracet dokonce prijel na nasi svatbu i s detmi a dal nam jen pranicko! Manzelovo mama....to je pridad sam pro sebe ozve se tak 3-5x do roka a to jen sms zaplat mi najem a potrebuji penize,kdyz mel manza 30(a to kulatiny) nikdo mu nenapsal a to ma jen ty dva pacholky!Vis ja si rikam ma me a ja mu to vynahradim prece jenom jsme ted rodina my a je nepotrebujeme.Dokonce jeho mama nechtela abychom se brali.Ted po svatbe napsala ze chce zaplatit 2najmy a to uz me tak rozcililo,ze jsem ji uz poprve napsala ja i s vedomim manzela a zneni bylo takove,ze jsem ji napsala "Pracuji ja P...ztratil praci a ja vas neustale podporovat a zivit nebudu,jsme ted rodina a nastesti se muzeme oprit jeden o druheho a o mou rodinu ktera je ted i P...a vy furt nemejte syna na prachy!"Od te doby nic ani sms Az k Vanocum jsme poslali 100eu ale i k narozeninam a na to napsala,ze ma manzel nejaky dopis,ktery kevsemu otevrela!ani diky takze problemy jsou vsude ale moc te chapu!
Odpovědět
Profilova fotka
fin - koukám, že to taky nemáš s tchýní jednoduchý, což - no přesně tak problémy jsou všude, ale my to přece holky všechno zmáknem, ne ;-)
Odpovědět
brum jojo je to takova divna zenska co mysli jen na sebe,nechtela at se bereme,protoze ji bylo jasne,ze uz nebude mit prisun penez a taky ze uz ne!Na tom uz nic menit nebudu a myslim si,ze ani vnoucata nijak moc nepozna jestli vubec.
Odpovědět
Holky, viděly jste? Má to 4 díly. http://www.youtube.com/watch?v=4enRX0...
Odpovědět
Profilova fotka
Fin: to me mrzi. :-( Baba jedna. Ale jak brum rika, urcite to holky jedny sokovny zvladneme. Hlavne se nedat! Budeme si navzajem pomahat! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bejruska: viděla jsem a něco mi to hodně připomíná :-| hustý teda :-S
Odpovědět
bejruška...ty jo,to je drsný...ester byla nas..aná,holka anděl,že to vydržela s takovou noblesou...a ta baba....no mít to doma,tak vražda na všecky způsoby ]-( :-p =-)
Odpovědět
Profilova fotka
bejruska: Tak to je sila ]-( ]-( ]-( ja bych ji hnala...
Odpovědět
Profilova fotka
děvčata, tohle sem viděla, ale my nikdo !! nevíme, jak to doopravdy bylo - takže bych se komentářů zdržela |-| ale je fakt, že babka byla poněkud více sobecká a doma bych mít nechtěla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
na mě teda z tý ženský nevyzařovalo ani krapet něčeho pozitivního, spíš mě zarazilo jak mluvila o tom jejím prvním manželovi, že vůbec nevěděla proč se rozvedli atd., přitom pak to dcera normálně okomentovala, že jim zemřelo po porodu dítě a on se s tím nemohl vyrovnat. Samozřejmě nevíme, co přesně se u nich odehrávalo,jen prostě nevim proč to tam ta baba neřekla,to jako kdyby o tom vůbec nevěděla nebo co. Všechno mi přišlo od ní hodně zkreslený. Nó je to hodně podobný typ jako moje tchýně,i tou vizáží dost podobná,mimikou,gesty atd. Hodně mi jí to připomínalo a nebylo mi z toho zrovna dobře tedy. Chudák její dcera. Ještě že aspoň moje máma je milionová:))
Odpovědět
jj souhlas s tayllorkou, sice nevím co se tam stalo ale ta baba byla fakt děsná...navíc jak furt zalamovala ty oči jako stylem "vlezte mě všichni na záda" no síla
Odpovědět
Profilova fotka
No mě stačilo, jak ta baba neuměla říct o nikom nic dobrého a furt si mlela svou. I o tý dceři, když jí viděla, tak hned spustila, že je nějaká oteklá a že vždycky jedla hodně sladkýho (baba nemůže má cukrovku, ale dcera si dopřávala). A pak když Ester řekla, že ta její dcera si prožila nejhorší období svýho života a nikdo z rodiny jí nepomohl, tak baba, že si to nemyslí, že ten její Pepík na ní byl sprostej - furt dokola, bez ohledu na to, že jí ten její manžel nejen zemřel, ale navíc při povodních ztratila úplně všechno. Bylo na ní vidět, že si nemá s kým pokecat, tak se šla vykecat do televize, aby ukázala, jak ona je hodná a jak zlý jsou její děti. Povedl se jí pravej opak a dobře jí tak.
Odpovědět
Profilova fotka
tay - tak já na poštu nekoukám normálně vůbec (skoukla sem to ted´na tom odkazu, a dřív sem viděla jen ukázku), jelikož mě tenhle typ pořadu, kdy lidi perou svý špinavý prádlo na veřejnosti opravdu nezajímá - takže at´se stalo cokoli maj si to vyříkat mezi sebou a i ten kontakt, kdyby se opravdu chtělo se dá najít i jinak než přes hlavní vysílací čas v televizi, jinak ona nemůže vědět proč se rozvedli, at´se stane cokoli tak vždy to ví jen ti dva kterých se to týká, příčina nemusela být jen to, že jim zemřelo po porodu dítě (i když to je sakra rána) nebo to věděla, ale nechtěla o tom mluvit, bylo to její vnouče - prostě těžko soudit, zvlášt´ když to vidíš jen v televizi :-N
Odpovědět
Tam si totiž nešlo nevšimnout,že ta ženská lituje jenom sebe a na přímé otázky od Ester nereagovala...jakože dcera prožila tragedii...a jestli si pustíte závěr..tak v tom momentě jak spolu odchází ze studia,baba říká,že jí je to jedno,že hlavně,aby ji odvezli autem.... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
kata: jj, ty oči, jsme myslela, nejdřív, že má tik,ale ona to dělala schválně, hrůůůza :-p :-D friss: jo to říkala jo? tak to je fakt síla =-) 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?