Jak vycházíte s rodiči ženicha? Znají se vaši rodiče?

Zobraz úvodní příspěvek
Jakpak vycházíte s rodiči ženicha? A jak to máte s vzájemným seznámení rodičů? Znají se a plánují všichni čtyři svatbu s vámi nebo se uvidí poprvé až na svatbě?
Odpovědět
ahoj holky, toz ja mam skvelou tchynulku, tykani mi nabidla hodne brzo a jsme prakticky kamaradky, i s mou mamou se kamaradi, obcas podnikame spolecne vylety do Ikei, nebo s nami byla na silvestra v divadle...to pak u nas i spala a pohodicka...s mou mamou si porad vzajemne posilaji darky :-D kdyz jsme u ni tak taky super, nedavno jsem rekla at nevstava ze jak lehnu tak vytuhnu, tak mi rekla at spim a pak uz si jen matne pamatuji jak me balila do deky aby mi nebyla zima a chodila kolem me po spickach :-D vazne si nemuzu stezovat
Odpovědět
To je v pytli... ;-)
Odpovědět
bejruska: co?
Odpovědět
Néé, závidím ti, ale přeju ti to. U nás je tichá válka.
Odpovědět
bejruska: jakto? u nas i muj skoro manza skvele vychazi s mymi rodici, tykaji si, dokonce spolecne jezdivam ek mori nebo na hory, moje mamka lukymu porad neco kupuje :-D dne smu dala tri tacky at si koui poradny kalhoty na snb :-x
Odpovědět
No..nějak se to tak vyvrbilo. Já dřív studovala v Pze, takže jsem za přítelem o víkendech jezdila k nim domů, rodiče žijou dole, přítel měl pokoj nahoře, zbytek patra je staveniště. Pak jsme nějak začli mluvit o společnym bydlení, bylo dohodnutý, že to nahoře zrekonstruujem za svý peníze. Do tý doby jsme se jim snažili všemožně pomáhat, hlavně ty těžší práce a tak. No a těsně před mým stěhováním tam padlo, že v žádným případě, ať si najdem vlastní bydlení. Když jsem tam pak přijela, tak za chvíli volal tchán přítelovi (zdola nahoru), co tam jako dělám, ať okamžite přijdem dolu se mamince omluvit, že jsme hrubě porušili pravidla a maminka pláče. Sbalila jsem se a jela pryč. Pak jsme si našli bydlení asi 2 km od nich. Zvali jsme je nesčetněkrát, nebyli tu ani jednou. V rodině vykládaj, co všechno pro nás dělaj, např. vzali babičku na nákup, ta pak volala, jak se k nim chováme špatně, že nám tchán udělal ZAS velkej nákup, že nejsme vděčný, tak jsem jí řekla, že nám nikdy nekoupil ani rohlík, že to je jen divadlo pro ní. No a tak je to se všim. To bych psala ještě zejtra. Reakce tchýně na svatbu byla, že není vhodný brát se ten samej rok, co má padesátiny. Tchán na to, že mu je to jedno. A že nám nedaj ani korunu. K čertu s jejich penězma, ale tohle říct? Pak jsem se dozvěděla, že tchýně doufala, že když půjdem do podnájmu, budem mít jako studenti takový fin. trable, že to neustojíme a rozejdem se. Naštěstí nás podrželi mý rodiče. Takže v podstatě chápu její překvapení nad svatbou, když počítala s rozchodem.
Odpovědět
Profilova fotka
bejruska - z toho si nic nedělej, hele já bydlim s tchánovcema v baráku a tchán se netají tim, že sem se zbláznila že sem si jirku vzala :-D - no když mě manžílek nakrkne jako zrovna dneska tak si řikám, že měl třeba pravdu :-D né vážně od začátku mi říkal, že mu stejně uteču a nevydržim tady v baráku - no je fakt že med to zrovna neni, ale uspěšně bojuju už přes 10 let - pořád sem tady a válku sem vyhrála :-D :-D
Odpovědět
Ahoj děvčata, já se taky svěřím. S přítelem jsme spolu tři roky, asi po třech měsících co jsme spolu byli mě vzal domů a představil rodičům a bratrovi. Vypadali jako dokonalá rodinka, všechno krásný, všichni milí a usměvaví. Můj miláček je to nejúžanější co mě na světě potkalo, ale nejsem jediná, kdo si myslí že je tak úžasnej, samozřejmě že ten další člověk je moje budoucí tchýně.Vycházíme spolu dobře až na pár situací: zdá se jí že málo pomáhám, ale snažím se jak můžu, když už přizná že pomáhám, tak ale špatně. Občas příteli předhazuje co dělám špatně a co nezvládnu, což mě mrzí, protože se budu snažit jak to půjde abych se o něj postarala. Příteli bude 25 let a teď když se chceme stěhovat a hledáme podnájem tak jsou trochu nepokoje. Chce si ho udržet doma, ale my se budeme brát, tak by bylo zvláštní spolu nebydlet nějakou dobu ještě před svatbou. Mrzí mě ale, že když jí něco vadí tak to neřekne mně ale vždycky příteli. Věřím ale že to bude časem lepší až si na sebe zvykneme. nebo nemáte někdo podobnou zkušenost?
Odpovědět
Profilova fotka
nzosiova: blby, fakt zacinam mit rada svoji tchyni, i kdyz ma taky mouchy a trosku mi to leze na nervy. Ale jak rekla moje mamka (a pry tim mysli i sebe - tim me pobavila :-D ) - Nejlepsi je mit tchyni, co nejdal od baraku a prilezotostne navstevy prezit! My budeme mit mou mamku 250km od baraku a tchyni cca 280km. Takze parada a prilezitostne navstevy preziju :-D Takze rada od "moji mamky", bydleni co nejdal od tchyne, casem se nauci, ze svyho Petulku nemuze mit furt jen ona!
Odpovědět
Profilova fotka
maarti - tak to máš super :-D nzosiova - přesně jak psala marti, co nejdřív se odstěhovat a cthýni mít co nejdál ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a s tim tulenim, to je fakt nechutny, bych asi blinkala :-p
Odpovědět
Takových holek je tu určitě spousta, je to klasika :-p . Budeš potřebovat skutečně pevné nervy a hlavně bacha na to, že synové neradi slyší kritiku na své matky. Odstěhovat se co nejdřív je asi to nejlepší řešení (zvlášť když i přítel je pro). Jen bacha na to, že internet je veřejné médium a tyhle stránky jsou dost navštěvované. Taky by se ti mohlo stát, že si tohle přečte někdo, kdo tchýni zná a ten "dobrák" jí to přepošle. Máš tu fotku, jméno, jsi snadno identifikovatelná. Už se to tu mockrát řešilo, že se takhle holky dostaly do průseru :-S .
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj, mabinogi ma pravdu, na to bacha
Odpovědět
nzodiova...pryč,pryč,pryč...toto dělala moje první tchýně...my jsme bydleli dva roky u nich v baráku,měli jsme pokoj na poschodí,já v noci vstávala k malé,ráno jsem uklízela a až pak jsem šla za ní do kuchyně...a pak jsem se dozvěděla,že vykládá sousedům,že dlouho spím,dolů přijdu kolem poledne a s ničím jí nepomůžu,chudince revmatické.....haha,já umyla celej barák,ona vzala kýbl a umyla to po mně a pak šla známým ukazovat svoje bolavé ruce :-p .Nebo jsem si večer namočila látkové plínky,že je ráno vyperu,ona nemohla spát,vyprala je a pak vykládala,že se nestarám o dítě.Raději jsme se odtěhovali do šílenýho podnájmu v lese,to prostě dál nešlo...po 5 letech jsme se rozešli,ale to je zas o něče jiném. Takže ve vašem případě jediná rada...držte spolu,braňte se a hlavně se odstěhujte.
Odpovědět
jo a souhlas s mabi...nevíš,kdo to čte,buď opatrná,už jsem tady zažila hodně podrazů :-|
Odpovědět
jujda, to bych měla asi po svatbě :D ale co už teď s tím no... Jinak s přítelem mě chápe a dá se s ním naštěstí o všem rozmně mluvit  A děkuji za názory holky...
Odpovědět
nzodiova,to je podstatné,že držíte spolu a hlavně on jí musí slušně a nekompromisně říct,že ať se o vás nestará,že je to váš život a nediskutovat s ní...ona by vám mluvila do všeho.Držím palečky :-)
Odpovědět
frisbee : Moc děkuju Zatím se drží, ale psychicky každou jejich hádku těžce snáší, takže se oba snažíme aby takové situace ani nenastaly. Jinak jaktože ti první manželství strskotalo, snad né kvuli tchýni..
Odpovědět
Když napíšeš nějaké admince, tak to snad smažou. Zkus janocku nebo ooo, dole na stránce jsou vypsané všechny. já být tebou, tak to smáznu. Nikdy nevíš, to bys fakt měla doma peklo, kdyby na to přišla. A lidi jsou obecně dost přejícný, nic tak člověka nepotěší jako cizí neštěstí :-( . Jestli drží tvůj muž s tebou, tak máš vyhráno. Ono tchýni si člověk nevybírá a musíš to brát tak, že ona mu obětovala mládí a prostě špatně nese vylétání z hníza, nechce ho dát, doteď byl její. Já si vždycky říkám, že tohle plně pochopí teprve až budu mít vlatsní děti, jak je to těžký dát jim volnost. Moje matka tohle dokázala báječně, ale spousta ženských udělá cokoliv, aby o to své milované (třicetileté) děťátko nepřišly. :-N Problém pak nastává hlavně ve chvíli, kdy ani chlap nechce tuhle pupeční šňůru přerušit, to u vás evidentně nehrozí, takže to myslím zvládnete. prostě jen rychle pryč, byť i do podnájmu do pastoušky u lesa. Ona pak tchýně bude vůbec ráda, když se objevíte. Hodně to pomáhá zlepšit vzájemné vztahy. :-)
Odpovědět
To jo, plánujeme se odstěhovat co nejdřív, chápu že u nich zavazím, ale jinak to nejde když chceme být spolu. Snad se zadaří a děkuju za radu. Asi to udělám jak říkáš
Odpovědět
nzodiova...doufám,že jsem tě moc nevyděsila ;-) ,částečně kvůli tchýni,i kvůli tomu,jak vychovala své syny,to je přesně o tom,jak píše mabi,nedokázali přerušit pupeční šňúru a pak kvůli psychoteroru. Druhé manželství v pohodě,až na tchýní :-D...ale tady jsem už napsala všechno asi od str.45...hororové počteníčko. 8-)
Odpovědět
frisbee: Asi si počtu :D Jinak moje příspěvky tady asi brzy neuvidíte, snad :)
Odpovědět
To by bylo pozitivní znamení,že je všechno v pořádku,ještě jednou přeju vše nejlepší a hodně štěstí :-)
Odpovědět
Jinak ty jsi měla svatbu v Brně? :) Já jsem z Brna... Sice vidím jen malinkou fotku, ale vypadáš moc dobře na svůj věk. Myslím že to tedy nebylo jinak když jsi byla mladší a to tchýně taky nerady vidí a připouští. Často chce vědět můj názor na její oblečení, ale že by někdy pochválila ona mě?! To ne.To stejné s vařením atd. atd.
Odpovědět
Děkuji za kompliment,to máme po babičce :-) .No oba dva manžele mám Brňáky,první svatbu jsem měla v Bratislavě,druhou v Brně v Líšni na zámku. No to je přesný,s tím chválením,já musela babě chválit děsnou trvalou,ona se chodila ptát mojeho,proč nosím minisukně a proč se líčím,tak ho vytočila,že na ni řval,že jsem mladá,proč bych se nelíčila...fuj,já jsem ráda,že je to za mnou ;-) O vaření ani nemluvím,ťukala si do čela,že něco dělám jinak než ona. :-p
Odpovědět
Ahojte holky, tak já svojí tchýni taky nemusím a je to oboustranný 8-( Ona vidí ve všem co je spojené se mnou jen chybu, ať je to co je to, člověk se jí nezavděčí, ale já na ní stejně kašlu, mám jí někde a ať si to klidně i přečte :-) Partnerovil furt vykládá jaká je to chudinka, že na nic nemá, že musí živit svýho druhýho syna, protože je neschopnej makat a vše možný, ale je zajímavý, že na cigára třeba má a na to, aby si platila X spoření, no škoda mluvit, svojí vnučce nepopřeje ani k roku, ani ke dvoum letům, ani na vánoce si nevzpome, tak to už si člověk udělá obrázek sám..........a bydlet s ní???? Raději pod most, s ní nikdyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nejraději by do všeho mluvila, ale to si můe zkoušet na někoho jinýho, než na mě!!! Klidně jí řeknu svoje, to mi zase problém nedělá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Koukám, že tchýně jsou všude stejné. S budoucí tchýní vycházím celkem dobře, až na pár maličkostí, které se mi hůře vydýchávají. 3 měsíce po seznamení s přítelem jsem dostala klíče od domu - tak jsem jásala, že je to jeho iniciativa - haha byly od tchýně. Mám pocit, že přítele donutila k rozhodnutí o svatbě. Bohužel jak se ukázalo - tchýně se zřejmě rozhodla, že nám svatbu udělá dle svého. A to se ještě nepotkali s mými rodiči. Můj děda je cukrář(80let) jenže léta jsou už na něm hodně znát. Tchýně si za každou cenu umanula, že nám musí udělat cukroví na svatbu - koupila nám dokonce ozdobu na novomanželský dort. Přítel mi oznámil, že nám mamka koupila krásnou ozdobu na dort. Úplně přesně to co jsem nikdy nechtěla - Americký styl dortu :-( Tak jsem si z toho až sedla na zadek. Ale pokud nechci tak že to tam dávat nemusíme... pak jsem jela za dědou na návštěvu a ona mi to cpala horem dolem ať mu to vezmu. Dokonce nám určuje jak kdo máme jet na svatbu. Jestli tohle přežuju tak už všechno. Přítel si nedupne. Jelikož mamka to myslí dobře a chce nám pomoc. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
may - tak to bych mu řekla at´to že si to myslí dobře zkouší na někoho jinýho a ty o to nestojíš, no já bych s ní vyběhla ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,to moje budouci tchyne je v pohode.Vychazime spolu dobre,alemoc toho nenamluvi tak jssem si nejdriv myslela ze se ji asi moc nelibim ale ona jen neni tolik sdilna.Kdyz potrebujeme s necim poradit tak rekne svuj nazor jinak se nam do niceho neplete za to moje maminka to je dilo.Ta by mi naplanovala i svatebni noc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nenechejte se psychicky od tchýně rozsekat. Tý mojí se to před pár měsíci málem povedlo. Byla jsem zralá na sebevraždu a to nekecám, 14 dní jsem skoro nejedla, bylo mi zle od žaludku a to nepočítám těch mokrých polštářů co jsem prolila do nich slz. Ale nakonec jsem se vzchopila,takovou radost jí neudělám a vím moc dobře, že by mě ráda viděla na kolenou.Nemám jí ráda, nikdy mít nebudu,nebudeme my dvě v životě kámošky,tak to prostě je a nebude to nikdy jinak. Je můj velký nepřítel.Možná se pozastavíte nad tím,proč jsem k ní tak nepřátelská. Je toho hodně,už jsem to tu i popisovala dříve,tak se nechci opakovat. Ale hodně ublížila nejen mě,ale i mým dětem,na který se pomalu ani nevzpomene. Popřát jim k narozeninám, k svátku nebo na vánoce jí dělá potíž, natož se zeptat jak se třeba máme,jestli nemarodíme atd. Je to hodně sebestředná, sobecká osoba,co neudělá nic, z čehož by neměla vlastní prospěch. Je to smutný,bohužel pořád po světě choděj tyhle lidi a vadí mi, že jsem jednoho z nich vyfásla jako tchýni. |-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?