Menu Forum

Jak vycházíte s rodiči ženicha? Znají se vaši rodiče?

18. únor 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
pavlapap
Registrovala se 29. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 110 příspěvků a 1 album. Region Mělník.
fotoportrét
fotoportrét
pavlapap
Registrovala se 29. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 110 příspěvků a 1 album. Region Mělník.
 Já nenapsala že s tebou nesouhlasím. Také se s tchýní nenavštěvuj,i ale nevymlouvám se na počasí emoticon
29. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
Registrovala se 13. května 2009 na beremese.cz. Přidala 3910 příspěvků. Má 6 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
Registrovala se 13. května 2009 na beremese.cz. Přidala 3910 příspěvků. Má 6 přátel.
 hm,ono je to teď velice aktuální důvod...
29. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ladulav
Registrovala se 20. června 2009 na beremese.cz. Přidala 265 příspěvků. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 24. října 2009
    Region Jindřichův Hradec
fotoportrét
fotoportrét
ladulav
Registrovala se 20. června 2009 na beremese.cz. Přidala 265 příspěvků. Region České Budějovice.
    Region Jindřichův Hradec
 no tak já se stchýní na rozdíl od tebe navštěvuji a zároveń se nevymlouvám na počasí. Ale to ti asi nevymluvím, viďemoticon
29. pro 2009 ve 22:12  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ladulav
    Region Jindřichův Hradec
fotoportrét
fotoportrét
ladulav
    Region Jindřichův Hradec
 frisbee: to mě mrzí, že jsi měla až tak hroznou tchýni, trochu jsem si pročítala tvoje dřívější příspěvky..emoticon
Máš pravdu, že hodnotit se nikdy nedá podle pár informací. Lidi by se měli nechat vzájemně nechat žít. někdy mám pocit, že tady v Čechách obecně kolikrát strašně lidi irituje soukromí druhých - proč se neberou, proč se berou, proč mají nebo nemají děti a tak... jako by se každý neuměl zabavit bez štourání ve druhých..
29. pro 2009 ve 22:21  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
 Přesně..prvně se má člověk snažit pochopit a až potom hodnotit emoticon .Ladu,děkuji,no už je to za mnou,ale zapomenout se nedá...
29. pro 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ladulav
    Region Jindřichův Hradec
fotoportrét
fotoportrét
ladulav
    Region Jindřichův Hradec
 ¨Hlavně, že se jí nakonec nepodařilo zničit vaše manželství
29. pro 2009 ve 22:47  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
 emoticon emoticon emoticon
29. pro 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beket
Registrovala se 2. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 74 příspěvků.
  • Svatba byla 30. listopadu 1999
fotoportrét
fotoportrét
beket
Registrovala se 2. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 74 příspěvků.
  • Svatba byla 30. listopadu 1999
 ladulav: s těmi návštěvami o Vánocích je to asi o tom, že rodiče všeobecně mají představu, že "o Vánocích by měla být rodina pohromadě" - cituji moji vlastní maminku, která přestože já prakticky už 10 let u nich nebydlím (od 16 internát, pak jsem se úplě odstěhovala), má představu, že já jsem tam pořád doma. A i když už víc jak tři doky bydlím s přítelem, máme společnou domácnost, předělali jsme si barák atd., mamka si vůbec neuvědomuje, že už dávno jsem doma někde jinde a kdybych nestrávila Štědrý den u rodičů, tak by se z toho zhroutila! Kdybych se jí vymluvila na počasí, tak by to taky nevzala... Chápu tchánovce, že chtějí, abyste dorazili, protože přece "na Vánoce má být rodina pohromadě", ale chápu i tebe, že se ti tam nechce, obzvláště po špatné zkušenosti s nehodou. Já návštěvy taky nemusím, zvlášť pod heslem "o Vánocích musí všichni všechny navštívit" - u nás problém následující: žiju s přítelem a jeho mámou, přítelova sestra s rodinou u nás byla minulý víkend (sobota + neděle), příští víkend přijedou zas (protože přijede strýc s rodinou, tak aby se všichni viděli, tzn. zase nás poctí návštěvou celou sobotu i neděli) a ještě vyžadují, abychom jeli i my k nim! Je fakt, že nebydlíme zas tak daleko, abychom se tam nemohli zastavit, ale proč? Když už jsme se viděli u nás (a zase se uvidíme...), tak proč máme jezdit ještě my k nim? Prý abychom se podívali, jaký mají stromek... No mě houby zajímá jejich stromek, nejsem dítě, abych se kochala pohledem na stromek! Takže jsem zahlásila, že nikam nejedeme. Sice se jim to nelíbilo, ale přežili to... Vaši tchánovci by to měli taky přežít a pochopit, že nebydlíte za rohem a nebudete tam jezdit v závějích...
30. pro 2009 v 10:46  •  Svatba byla v listopadu 1999  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ladulav
    Region Jindřichův Hradec
fotoportrét
fotoportrét
ladulav
    Region Jindřichův Hradec
 No, to je dobrý, s tím stromkem emoticon To bych byla taky celá žhavá se jet podívat emoticon emoticon Já myslím, že je to dost náročný, ten týden, až do Sivestra, všichni se musí ponavštěvovat, přejíst atd., a pak konečně nám nastanou zase trochu standardní dny...už se těším emoticon
30. pro 2009 v 19:06  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
Registrovala se 14. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 4746 příspěvků. , Region Cheb.
  • Svatba byla 19. září 2009
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
Registrovala se 14. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 4746 příspěvků. , Region Cheb.
  • Svatba byla 19. září 2009
    Region Cheb
 ahojte, tak sem to trošku pročetla a plně chápu, stejně jako fris neberu, že je někdo starej atd..... když je někdo zlej tak takovej zůstane - lidi se prostě nemění max. to dokážou líp zakamuflovat, aby to nebylo tak vidět emoticon

no a chce to prostě se obrnit trpělivostí, jo já sem taky takovej "hodnej blbec" a co z toho, nakonec to stejně odnesu (jako třeba ted´v zaměstnání), ale to odbočuju - jen jsem tim chtěla říct, že občas člověk prostě musí bejt sobeckej, aby si zachránil vlastní kůži emoticon

beket - no tak s tim stromkem je to teda dobrý, na něj seš tak zvědavá emoticon

jinak my to máme jednoduchý, zařídili sme di to tak, že štědrej den máme doma, pak se jde nahopru ke tchýni a 26 k našim, kde se sejdem všichni (i širší rodina) a nazdar emoticon
31. pro 2009 ve 13:28  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
snoopi
1
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Přidala 66 příspěvků a 2 alba. Region Brno.
  • Svatba byla 12. září 2009
    V Sokolnicích, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
snoopi
1
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Přidala 66 příspěvků a 2 alba. Region Brno.
  • Svatba byla 12. září 2009
    V Sokolnicích, Region Brno
 Ahojky, přeju vše nej do dového roku a hlavně pevné nervy při setkání s tchýněmi emoticon My jsme se letos nemohli s manželem dohodnout kde budeme na štědrý den tak jsme se prostě rozdělili - já zasedla u štedrovečerní večeře u stolu mých rodičů a mažel zase u svých, a bylo to úplně v pohodě. Společně jsme se sešli až pozdě večer, předali si dárky a povídali si. Jinak jsme celé svátky trávili u tchýně a fakt pohodička. Jeden den šel manžel spát brzo a tak jsme si s tchýni sedli sami dvě, otevřeli lahvinku vína a povídali si do půlnoci. Díkybohu, že mám tak skvělou tchýni emoticon
4. led 2010 ve 14:57  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Přidala 14286 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Svatba byla 24. října 2015
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Přidala 14286 příspěvků. Má 69 přátel.
    Třeboň, Česká republika
 ahojky holky..nevíte jestli existuje nejaky "kurz" nebo neco podobnyho na napreveni absolutni zborceni osobnosti? neco jako asertivita nebo umet se chovat atd?..ráda bych to tchýni predplatilaemoticon
4. led 2010 v 15:01  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucik1986 (30 r.)
2
Registrovala se 27. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 700 příspěvků a 1 album. Má 65 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 20. srpna 2010
    Libochovice, Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
lucik1986 (30 r.)
2
Registrovala se 27. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 700 příspěvků a 1 album. Má 65 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 20. srpna 2010
    Libochovice, Region Litoměřice
 já tchýni nemám ale prý byla fajn za to tchánemoticon( nechci ho na svatbě ale nevím jak to udělatemoticon
4. led 2010 v 15:23  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tayllorka
Registrovala se 31. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 1679 příspěvků. Region Liberec.
  • Svatba byla 21. srpna 2009
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
tayllorka
Registrovala se 31. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 1679 příspěvků. Region Liberec.
    Region Liberec
 alkapinka: já bych jí předplatila něco jinýho v Pelhřimově....

Dala mi vánoční dárek.(poslala po m.) Nikdy si nedáváme,tak mě překvapila. Ale nedala to jen tak, za tím zase něco čmuchám...
4. led 2010 v 17:37  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bicista (41 r.)
Registroval se 20. dubna 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidal 8 příspěvků.
  • Svatba byla 10. července 2009
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
bicista (41 r.)
Registroval se 20. dubna 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidal 8 příspěvků.
  • Svatba byla 10. července 2009
    Region České Budějovice
 Jeden cerny vtip : nejlepsi svatba je kdyz si buh k sobe bere tchyni emoticon
4. led 2010 v 17:38  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 tayllorkaemoticonemoticon no to zas ne.. ona je hodna- ale mirne receno dosti psychicky nevyrovnana a jednoducha, takze ji 90% veci nedojde a je to pomalu horsi nez kdyby to delala zakerne:-/ jinak ji mam rada, takze pelhrimov ne-é to spis sanatorium v jihlave emoticon emoticon (blazinec)
5. led 2010 v 11:02  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tayllorka
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
tayllorka
    Region Liberec
 alkapinka: já právě nepoznám, jestli je moje tchýně jednoduchá,myslím, že nižžší IQ má určitě,ale zase na druhou stranu dělá vše ve svůj prospěch a pořád se snaží mě s m. rozdělit. Takže tomu se zase říká zákeřnost a vychcanost. Hodná rozhodně není, už vypustila z pusy dost ošklivý věci co se mě hodně dotkly a nikdy se neomluvila,dělala jako že nic. emoticon To mi hodně vadí. Proto raději od ní dál. emoticon Jako nevidět jí vůbec by mi nevadilo, určitě se na ní nikdy netěším, ona vždycky rozpoutá nějakou hádku,neumí se bavit normálně. Tak trochu i sobec,ráda se baví o sobě,co jí bolí,jak je smutná,jak má málo peněz atd. takový trochu i citový vydírání,aby jí někdo litoval. Přitom je zdravá,prachy má,jen jí nemá nikdo rád její vinou. emoticon
5. led 2010 ve 12:31  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kathuska (31 r.)
Registrovala se 9. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 189 příspěvků. Má 24 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 28. srpna 2008
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
kathuska (31 r.)
Registrovala se 9. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 189 příspěvků. Má 24 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 28. srpna 2008
    Region Praha
 ahoj tay emoticon

tak jsem narazila po dlouhé době na tuto diskusi emoticon psala jsem sem cca před rokem a půl, jak nám chtěla tchýně zabránit ve svatbě, její nadávky a podobně. jak to pokračuje dnes? rok a půl po svatbě docela pohoda. ignorujeme nadále, tchýně pořád píše sms a zkouší volat, naštěstí ne ob den ale tak jednou za 2 měsíce. Manža už ji vyškrtl ze života a ja taky, troufám si říct s lehkým srdcem. Manžovi se teď mnohem lépe dýchá, když mu neustále nekecá do toho co má dělat a co ne. I když jsem ji skoro rok a 3/4 neviděla přesto jsem nadále v sms hrozna sviňa, která ničí jejímu synovi život emoticon no to mě vždycky dostane. Mezi tím jsme změnili adresu, zrekonstruovali byteček, užíváme si manželství a za pár měsíců plánujeme miminko. Tchýně se svým chováním připravila o první vnouče - jsme rozhodnuti jí o tom ani neříkat a nikdy jí naše děti neukázat. Bohužel je to kruté, ale takto si to sama zvolila - nedokáže ustoupit a chovat se normálně i po tak dlouhé době. Do teď ani vlastně neví co proti mě má, asi to dělá jen z principu. Když manželovi píše přání např. k narozeninám nezapomene dodat že ho stále miluje a já jsem mu vymyla mozek emoticon prostě se nezmění a já se nechci dočkat že naše děti nakonec bude štvát proti mě. hlavně si nedokážu představit že se po letech budeme tvářit jako že se nic neděje a budeme k ní posílat děti na prázdniny. ani náhodou. jo a zapomněla jsem dodat, že asi před rokem psala manžovi že ať se opovažuje mít se mnou děti, že si zkazí život, má se věnovat kariéře, že je mladej apod. No síla, to už bylo fakt moc. vnoučata pro ní asi budou pěkný překvápko emoticon

takže ignorovat, ignorovat, co to jen jde...

tay tobě držím palce, však víš emoticon moji tchýni taky nemá nikdo rád, aspon v tomhle je nějaká spravedlnost -protože tahle ženská si to opravdu nezaslouží..
9. led 2010 v 17:55  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
 tay,ahoj emoticon

kathuska,tebe si pamatuju....to byla síla a udělali jsete dobře,že nekomunikujete,baba se nedokáže vyrovnat s tím,že už není pro synáčka tou jedinou...ale je to hrozný,sama si neuvědomuje,že bude jednou na někoho odkázaná,a potom co emoticon emoticon emoticon .Drž se,máš pravdu,ignorovat,ignorovat,ignorovat.
9. led 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
faidra
1
Registrovala se 23. února 2006 na beremese.cz. Přidala 119 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
faidra
1
 nedá mi to, abych po delší době opět nepřispěla s perličkou o tchýni...naštěstí tchánovi již třetí měsíc trucují, tak mám docela klid...v pátek nám veterinářka potvrdila, že naše vlčanda bude mít cca za tři týdny štěňátka. Tchán s tchýní již delší dobu zvažují, že si pořídí štěně vlčáka, protože jejich současný pes je už hodně starý, takže jsem si myslela, že na jedno štěně máme určitě odbyt...nemáme...prý mám špatný politický profil emoticon ...jako bych ta štěňata rodila já...ach jo...mimochodem, nechcete holky náhodou štěně emoticon
1. únor 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
poppaea
Registrovala se 22. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 377 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 18. září 2010
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
poppaea
Registrovala se 22. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 377 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 18. září 2010
    Region Praha
 Faidra: špatný politický profil? Jak to souisí s psama...asi jsem nechápavá emoticon
1. únor 2010 ve 12:04  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
faidra
1
fotoportrét
fotoportrét
faidra
1
 buď v klidu...já to taky nepochopila...myšlenkové pochody svých tchánů nepochopím zřejmě nikdy...prostě já jsem ta nejhorší, tak si štěňata od nás nevezmou...to si radši vezmou psa z útulku...
1. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marcicek84 (32 r.)
Registrovala se 29. října 2008 na beremese.cz. Přidala 3173 příspěvků. Má 4 přátele. Region Ostrava.
  • Svatba byla 29. srpna 2009
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
marcicek84 (32 r.)
Registrovala se 29. října 2008 na beremese.cz. Přidala 3173 příspěvků. Má 4 přátele. Region Ostrava.
  • Svatba byla 29. srpna 2009
    Region Karviná
 faidra - ony si asi tchýně myslí, že by ji ten pes nesnášel emoticon emoticon emoticon
1. únor 2010 ve 12:20  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
 Ahoj, napadlo mě, jak jste vy, co jste s tchýní měly problémy i před svatbou, vyřešily její gratulaci na svatbě? Nevim, jestli jí to jen odkejvat, nebo jí pošeptat nějakou jedůvku na oplátku emoticon
1. únor 2010 ve 20:55  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavlapap
fotoportrét
fotoportrét
pavlapap
 Jakou? Třeba : táhni do pekel babo emoticon
1. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
Registroval se 14. ledna 2007 na beremese.cz. Přidal 5104 příspěvků. Region Litoměřice.
  • Svatba byla 1. září 2007
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
Registroval se 14. ledna 2007 na beremese.cz. Přidal 5104 příspěvků. Region Litoměřice.
  • Svatba byla 1. září 2007
    Region Litoměřice
 "další prosím" emoticon
1. únor 2010 ve 21:26  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
 Až zas tak drsná nejsem emoticon Něco jako "obě víme, že to není upřímný" nebo tak něco..
1. únor 2010 ve 21:44  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markarola
Registrovala se 30. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 195 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
markarola
Registrovala se 30. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 195 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
 bejruska: to se mi zdá taky moc. Co se jen tak usmát a pošeptat "Doufám, že to opravdu myslíš/te upřímně" ?
1. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
 Taky dobrý. Což mě napadá, kdy vám tchýně nabídly tykání? Jde vám jim tykat?
1. únor 2010 ve 21:57  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavlapap
fotoportrét
fotoportrét
pavlapap
 Nebo slušně. Zamačknout imaginární slzu a říct: Na Vás mám maminko nejraději že to myslíte tak upřimně emoticon
1. únor 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš