Svatebni foto nad posteli

Profilova fotka
Pamatujete u svych rodicu ci prarodicu? Svatebni fotografie v ramecku, ktera vzdycky visela nad manzelskou posteli. Docela se mi tenhle trochu retro zvyk libi, ale kdyz se tak nad tim zamyslim, v dnesni dobe to uz u nikoho moc nevidam... Mate nekdo doma takovou fotku? Pochlubite se?🙂
Odpovědět
Nemame nad posteli, ale v loznici ano.
Odpovědět
My mame svatebni fotky naproti posteli, nad posteli mame vyfocene kyticky, co mi utrhl a svazal 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, to se mi taky moc líbí 🙂 My máme dvě svatební fotky na lednici. V nájemním (podkrovním) bytě nemáme moc místa a nechceme jim tu ani moc dělat díry do zdí 😄 Ale v budoucnu bychom si rádi nechali nějakou fotku vytisknout a zarámovat. Ložnice mi pro to přijde ideální.
Odpovědět
@rezavaliska Taky nemame po byte moc mista, mame podkrovni byt a zkosene stropy :/ Mame jednu stenu v loznici z fotek, kdy jsme spolu chodily, takovy momentky, na chodbe tri vetsi fotky ze svatby a ruzne po byte fotky v rameckach, mam rada, kdyz kolem projdu a proste nas tu vidim, myslim, ze fotky do domova patri 🙂 a objednala jsem nam kalendar z nasich svatebnich fotek 🙂
Odpovědět
Taky si chceme nechat udelat takovou
Odpovědět
Navrhovala jsem svatebni fotky do obyvaku nebo loznice.. Obyvak byl zatrhnut uplne,ze se na sebe divat v zivotni velikosti nebude,do loznice pry muzu povesit mou fotku,nejlepe bez obleceni.. No,Jezisek asi donese aspon ten kalendar,jako kompromis
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
Zrovna vymýšlím dárek k 11. výročí svatby, které máme v květnu. A zjišťuji, jestli by mi naší fotku dokázali někde vyrobit do ovalu a zaramovat. Snad se mi to povede.
Odpovědět
Máme, a inspirací byly právě babičky 😀
Odpovědět
Profilova fotka
Přímo jednu fotku jako babicka nemáme, ale mame nad posteli několik menších fotek ze svateb spolu s proslovem od svědka.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?