Menu Forum

První rozvod. Zažila jste to už některá?

(cz & sk)
20. bře 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
evelp
4
Registrovala se 6. června 2010 na beremese.cz. Přidala 2921 příspěvků. Má 32 přátel. Region Liberec.
  • Svatba byla 12. června 2010
    Liberec, Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
evelp
4
Registrovala se 6. června 2010 na beremese.cz. Přidala 2921 příspěvků. Má 32 přátel. Region Liberec.
    Liberec, Region Liberec
 @petra984 Petulko, vedela jsem ,ze prave ty mne pochopis emoticon dekuju moc
15. únor 2011 ve 21:39  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
18
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Přidala 7563 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
mitote
18
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Přidala 7563 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
 nezvladnu na vse reagovat, proletela jsem nejak posledni dve strany..muj nazor je takovy
zamiloanost (ciste bilogicka vec diky hormonum a ja nevim cemu) jednou skonci bud jsou oba dost zrali a ruzomove pripraveni na vstahu dale pracovat a pracuji, pak je z toho laska, a nebo nepracuji, mysli si, z eje to laska, ale pritom driv ci pozdeji jeden zjisti, ze se trapi... ve vztahu je nejdulezitejsi uprimnost, duvera, respekt a tolerance..kady jsme z jineho testa..uvedu blby primitivni pripad, ja respektuju, ze manzel jako ITak potrebu tri monitory, on respektuje, ze ja jako holka potrebuji dalsi nove tricko emoticon kazdy mame potreby a j treba je respektovat..stejne tak kazdy mame sny a plany a predstavy a je nutne o nich mluvit a diskutovat, hledat, kde se potkavaji a spolecne na nich pracovat...
nechapu manzestvi, ze se bzo rozvadi...moje matka, pravnicka mela i pripad, kd ys erozvadeli mesic po svatbe emoticon znam holku, co dala zadost pul roku po svatbe, jeji duvody i kdyz me je vysvetlovala jsem nikdy nepochopila

jen nesouhlasim, ze treba lide by se do 20let nemeli brat...nez na veku si myslim ze zalezi na rozumove a partnerske zralosti, jinak na tom bude mamincin mazanek co ve 25ti letech bydli u rodicu a jinak 19tileta holka co bydli min rok sama
15. únor 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pierreetluce (34 r.)
3
Registrovala se 16. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Praha, Region Praha.
  • Svatba byla 15. července 2011
    V zámecké zahradě v Dolních Počernicích, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
pierreetluce (34 r.)
3
Registrovala se 16. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Praha, Region Praha.
  • Svatba byla 15. července 2011
    V zámecké zahradě v Dolních Počernicích, Region Praha
 Je fajn, když přijdete domů, "drahá polovička" vám po roce a půl po svatbě oznámí, že jde od vás pryč, druhý den, když přijdete z práce, je už pryč - s tím, dobal mi zbytek věcí, já si pro ně někdy přijedu... A vy pak ještě skoro rok čekáte, jestli se laskavě uráčí a podá žádost o rozvod a změní si trvalé bydliště - nerada bych doma návštěvu exekutorů, že on něco nezaplatil a jdou si to vzít ke mě domů...
A důvod proč odešel? Doufám, že sedíte - po 7 letech, co jsme spolu byli, zjistil, že mě nemiluje a asi ani nikdy nemiloval... Hmmm, chlapské!!!
Co doporučit? Jet s někým, kdo to s vámi zrovna v tu chvíli, co se rozvádíte, na dovolenou... Třeba do Řecka, jako jsem jela já se ségrou - 1. skvělý relax, 2. úplně jsem na něj zapomněla, 3. přijela jsem krásně opálená
emoticon
A teď? Mám doma úžasného chlapa, se kterým se za 5 měsíců bereme. A případný rozvod? Ten neřeším... Jestli je vám s někým tak krásně jako nám, tak se vemte a neřešte to... Když to přijde, tak to přijde emoticon
15. únor 2011 ve 21:47  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
18
fotoportrét
fotoportrét
mitote
18
 @petra984 v zasade s tebou souhlasim, ze to muze potkat kazdeho, ale promin, nikdy neni chyba jen n jedne strane, pises ze rposte manzel zlenivel...a diyk tomu se to zacalo rozpadat emoticon ver mi, ze nikdy to tak neni, vzdycky za to mohou oba, stejne tka oba mohou za to, jeslti to ten vztahh ustoji nebo ne emoticon neber to zle, jen pisi svuj nazor. My si treba s manzelem u pred svabtou vyjasnili, ze kdyz to prestane klapat, ze se budeme snazit, z ebudeme psoelcne chodit na terapii, nebo i kazdy sam, ale ze proste zkusime vse, abychom vztah zachranili...doufam samozrejme z ek tomu nikdynedojde emoticon
15. únor 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petra984 (32 r.)
Registrovala se 4. března 2010 na beremese.cz. Přidala 2015 příspěvků. Region Děčín.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
petra984 (32 r.)
Registrovala se 4. března 2010 na beremese.cz. Přidala 2015 příspěvků. Region Děčín.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Kladno
 Jsem ráda Evi, že jsem Ti zvedla náladu. My dvě víme, že se člověk může snažit, ale když najednou není vůle i z druhé strany, tak se ta krize poráží těžko. Třeba kdybych se vdávala o rok déle, tak by svatba ani nebyla, ale holt přišla krize půl roku po svatbě, po 7 letech vztahu, tak jsme jí museli řešit. U nás to dobře dopadlo, dítě nám dalo nový impulz a zdá se, že se vše vrací do normálu, ale kdo v, jak by to bylo dopadlo, kdybych nebyla těhotná. Pokud jsou ve vztahu závažní trhliny, dítě nic nezkazí, ale v naše případě, kdy si myslím, že se ten vztah přechodil a neměli jsme nové podněty pro společný život, dít může být přínosem. Já vždycky říkala, že žít 7 let ve stejném bytě o samotě bez dětí nedělá dobrotu. Ale to nechci nikomu vnucovat, někomu to může vyhovovat. Já jen že mi přijde, že pak je ten vztah ke krizi náchylnější, protože do toh vztahu nejsou žádné nové podněty a v budoucnosti není pomalu krom dovolených nic, na co by se měl člověk těšit a tím pádem i řešit. To se pak těžko hledají nějaká nová témata....
15. únor 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
18
fotoportrét
fotoportrét
mitote
18
 @petra984 myslim si, ze podnety musi ve vztahu oba stale vytvaret...dite je sice krasny podnet a dlouhodoby, ale pozor, aby jednou pro jednoho taky nevyprchal....vztah se musi udrzovat i jinak, spestrovat vecma, ktere nejsou denne, tydne ci mesicne... emoticon
15. únor 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evelp
4
    Liberec, Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
evelp
4
    Liberec, Region Liberec
 @mitote tak rozhodne si nemyslim, ze by to bylo o veku , ale o vyspelosti- promin, vim, ze tobe neni taky o moc vic, v podstate mozna i min nez me, ale ja se od 11 staram sama o sebe a od 16 bydlím sama, táta mi umřel právě v těch 11 a matka dala ruce pryč, asi neměla sílu v tý době...a rozhodně bych se nejen já sama zařadila mezi starší generaci, než ve skutečnosti jsem. myslim si, ze o zivote mam celkem jasno, jenom jde o to, jak spolupracuje ten druhy clovek...
15. únor 2011 ve 21:52  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
18
fotoportrét
fotoportrét
mitote
18
 jinak jsem cetla psychologicky clanek na tema prechozeny vztah a odbornici udavali jako magickou hranici pet let, do peti let by si partnerstvi-manzelstvi melo poridit dite, jinak se stane ze se vztah prechozi, a bude krize...naopak dite je oznacovani za dlouhodby projekt na kterem oba partneri mohou pracovat... ovsem je to jen teorie jednoho psychologa emoticon
15. únor 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nika_83
82
Registrovala se 24. března 2010 na beremese.cz. Přidala 1026 příspěvků. Má 10 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
nika_83
82
Registrovala se 24. března 2010 na beremese.cz. Přidala 1026 příspěvků. Má 10 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Brno
 @petra984 No, to byl ale pořádnej román!!! emoticon Ale přečetla jsem ho celý, se zájmem a zatajeným dechem, jestli se dostaví happyend, či nikoli...mé romantické srdce na konci vskutku zaplesalo a já gratuluji k návratu "ztraceného" muže a také k miminku...emoticon Co se mé předešlé kritiky týká - nic na svém postoji neměním ani po přečtení Tvého příspěvku, ten se ostatně mých předešlých příspěvků vůbec netýkal, neboť problémy u vás přišly opravdu až po svatbě...spíš mi Tě při čtení bylo krapet líto, že jsi měla takové trápení...manžel vypadá, že je hodný, ale trošku ňoumík, co asi opravdu zlenivěl, jinak nevím...dobře, že jsi taková rázná a upovídaná povaha a taky dobře, že ho Tvé těhotenství tak "nakoplo", věřím, že přípravy na mimčo jsou úžasné! emoticon My mimi ještě neplánujeme, mám určité zdravotní potíže, takže až se to nějak pořeší, tak možná pak, výhledově snad 3 roky, když to dobře půjde...kdyby mi ale manžel zlenivěl a já měla čekat 3 roky, až se zase probere miminkem, no nevím, bych asi zcvokla...emoticon emoticon emoticon Takže jsem ráda, že je náš vztah zatím stále tak krásný, jako byl dřív a manžel aktivní ve všech jeho sférách...emoticon emoticon

Určitě jsem neútočila na evelp, neznám její problémy, takže nevím...Každopádně - každému přeju jen to nej a šťastný život...i kdyby to mělo pro začátek znamenat třeba rozvod...jen jsem psala, že pokud jdu do svatby s pochybnostmi, tak to prostě není to pravé...nebo není ta pravá chvíle...toť vše...=)
15. únor 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petra984 (32 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
petra984 (32 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Kladno
 @mitote Jasně, že na tom mají podíl dvaemoticon Jak jsem psala, u nás je problém v tom, že manžel má problém o nepříjemných věcech mluvit, já z jeho obličeje tuším, co si myslí a když už něco řekne, tak musí být hodně naštvanej. Doma o problémech nikdy nemluvili, tak se to prostě vždycky přejde a druhý den se na sebe všichni usmívají. Předtím jsme s manželem nikdy podobné problémy neměli, takže jsme je ani nemuseli řešit.... Když jsme se dohadovali o neosobních věcech jako je podlaha, nová kuchyň, tak to se bavit dokáže a normálně diskutuje, ale co se týče vztahu, to má problém. Je mu to nepříjemné a to i přesto, že na něj mluvím v klidu, hezky a říkám, ať se mnou mluví, že to nemůžeme přecházet. Jak říkám, předtím jsme nikdy takové problémy neměli...... přišly až po svatbě.
fotoportrét
fotoportrét
mitote
18
fotoportrét
fotoportrét
mitote
18
 @evelp vsak ja to pisu, ze to neni o veku emoticon psala jsem ze zalezi na tom jak je clovek rozumove vyspely emoticon emoticon
fotoportrét
fotoportrét
evelp
4
    Liberec, Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
evelp
4
    Liberec, Region Liberec
 @mitote pardon, nejak mi to asi vypadlo z kontextu
15. únor 2011 ve 21:56  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
18
fotoportrét
fotoportrét
mitote
18
 @petra984 s tim souhlasim, to je bohuzel problem spousty vztahy, kdy na nejake strane vazne komunikace nebo se nekde komunikacni kanal ztraci nebo nevim jak to rici emoticon me zivo tnaucil, ze clovek musi mluvi to tom co citi, chce, potrebuje...nastesti manzel to ma stejne...bohuzel ne kazdy to ma jako vlastnost (i ja to nemela) nebo jeste nedospel k tomu, aby zjistil, jak moc je to nutne...a bohuzel pak manzelstvi krachuji
15. únor 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
18
fotoportrét
fotoportrét
mitote
18
 @evelp klidek, taky s tim mam obcas problem emoticon
15. únor 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kajsav
83
Registrovala se 4. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 7962 příspěvků. Má 43 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 31. července 2010
    Zámek Kocharowsky, Loděnice u Opavy, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
kajsav
83
Registrovala se 4. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 7962 příspěvků. Má 43 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 31. července 2010
    Zámek Kocharowsky, Loděnice u Opavy, Region Opava
 @petra984 U Tebe i Evči je hlavně super že jste ženy činu a chcete to řešit emoticon kdybyste byly stejné jako pánové a nechtěly také vůbec nic ohledně vztahu řešit, tak by to všechno tak dlouho šumělo až by to jednou bouchlo a byl by konec, takže je super ta snaha a všechno kolem...to se tady koneckonců řeší pořád dokola že je potřeba bojovat a v případě že už to u někoho nejde, můžete mít čisté svědomí že jste udělaly vše co bylo ve vašich silách emoticon
15. únor 2011 ve 22:00  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petra984 (32 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
petra984 (32 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Kladno
 @nika_83 Já vůbec nereagovala na Tebe emoticon Děkuji Ti za Tvůj příspěvek, potěšil mne. emoticon Jen dodám, že mimčo teď přišlo neplánovaně. Tedy mi jsme se po svatbě rozhodli vysadit antikoncepci, ale teď, když měl manžel na sex chuť jednou za měsíc, mně nenapadlo, že bych mohla být těhotná. Určit nejsem ten případ, který by dítětem chtěl něco lepit. Ale teĎ jsem šťastná, že to dopadlo, jak to dopadlo.
Tobě přeji štěstí do života, ať se zdravotní problémy vytratí a klape Vám to podle Vašich představ emoticon emoticon emoticon emoticon
15. únor 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nika_83
82
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
nika_83
82
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Brno
 @petra984 jo, to jsem pochopila, že miminko bylo překvapením pro vás oba...=) ale u vás mělo evidentně funkci "tmelu", což je fajn, máte nový životní cíl, který je společný a krásný! Hlavně zdravíčko, to je opravdu moc důležité...a děkuji, také přeju, ať vám rodinka dělá jen samou radost! emoticon
15. únor 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
Registrovala se 2. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 6893 příspěvků. Má 70 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
Registrovala se 2. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 6893 příspěvků. Má 70 přátel. Region Praha.
 @mitote jak ktery vztah emoticon
15. únor 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
18
fotoportrét
fotoportrét
mitote
18
 @gepe ted nevim na co reagujes z mych prispevku emoticon
15. únor 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
 @mitote co se tyka psychologickeho vyzkumu a statistik o prechazeni vztahu emoticon
15. únor 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
18
fotoportrét
fotoportrét
mitote
18
 @gepe vsak jsem psala ze je to pouze psychologicka teorie...je potreb je brat s rezervou, ale nektere maji neco do sebe emoticon ted zrovna studuji Manzelskou a rodinou terapii a vlastne se pry s manzelem k sobe vubec nehhodime emoticon emoticon emoticon
15. únor 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
romcovaklarka (35 r.)
3
Registrovala se 12. května 2010 na beremese.cz. Přidala 413 příspěvků, 2 alba a 1 článek. Má 32 přátel. Region Praha - západ.
  • Svatba byla 12. března 2011
    V Horních Počernicích, v hotelu Čertousy, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
romcovaklarka (35 r.)
3
Registrovala se 12. května 2010 na beremese.cz. Přidala 413 příspěvků, 2 alba a 1 článek. Má 32 přátel. Region Praha - západ.
  • Svatba byla 12. března 2011
    V Horních Počernicích, v hotelu Čertousy, Region Praha
 Teda holky, uvědomujete si, že na tomhle SVATEBNÍM webu je dneska tohleto skoro nejdiskutovanější téma? emoticon Ach jo... emoticon
15. únor 2011 ve 22:19  •  Svatba byla v březnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
Registrovala se 2. října 2009 na beremese.cz. Přidala 3939 příspěvků a 2 alba. Má 34 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
Registrovala se 2. října 2009 na beremese.cz. Přidala 3939 příspěvků a 2 alba. Má 34 přátel.
 @petra984 Můžu být upřímná? Nenapadlo tě, že by tvůj manžel trpěl depresema? nedá se moc soudit, ale z toho popisu, který jsi tu napsala, mi to tak přijde. Lidi trpící depresama maj problémy mluvit o svých pocitech, většinou se jim sníží libido a pro ostatní vypadaj jako lenivci - jen sedí před TV, nic nedělá, nemluví se mnou, zlenivěl. nechci tě tím nijak poučovat, jen ty víš, co se u vás dělo, já soudím jen z pár příspěvků. Ale zkus si nastudovat něco o depresích, možná manžel potřeboval lékařskou pomoc a sám si to neuvědomil. A možní ji ještě nekdy bude potřebovat.
15. únor 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
18
fotoportrét
fotoportrét
mitote
18
 @civet to mas pravdu emoticon jen bohuzel deprese maji hromady ruznych projevu a prakticky by jimi mohl trpet kdokoliv
15. únor 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 4051 příspěvků a 3 alba. Má 6 přátel.
  • Svatba byla 1. října 2010
    Na golfYacht v Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 4051 příspěvků a 3 alba. Má 6 přátel.
 No, mě trošku zaskočilo, že vztah po 7 letech bez dětí nemá moc šanci... co budete dělat v důchodě? Vztah musí být pevný i bez dětí. Ty už jsou jen skvělým kořením, ale jen na pár let, než odejdou za svým vlastním životem...
A psychologický průzkum, který tvrdí, že po 5 letech je přechozený, no, asi pan psycholog neměl co dělat emoticon

Každopádně mě teda dost vystrašil ten popis rozvodů (nebo takové hrozby) po půl roce, čímž to nemyslím ani v nejmenším negativně vůči dámám, které to tu teď psaly... jen prostě že život je sviňa emoticon
15. únor 2011 ve 22:35  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
18
fotoportrét
fotoportrét
mitote
18
 @ifoun rikam ze je treba to brat s rezervou emoticon to vis, my co delame jakekoliv psycho... nebo studujeme jsme temi teoriemi prolezly emoticon
15. únor 2011 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
 @mitote no jasný emoticon
15. únor 2011 ve 22:45  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alexandra (34 r.)
Registrovala se 15. prosince 2004 na mojasvadba.sk. Přidala 716 příspěvků a 1 album. Má 24 přátel. Region Bratislava.
  • Svatba byla 20. října 2012
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
alexandra (34 r.)
Registrovala se 15. prosince 2004 na mojasvadba.sk. Přidala 716 příspěvků a 1 album. Má 24 přátel. Region Bratislava.
    Slovensko
 petra984 Velmi pekne povedane..
Tiez uz nie som najmladsia, mam 28, dve deti a dievcatam, ktore 'nechapu', mozem napisat len niekolko prikladov:
- v niektorych vztahoch staci aby prislo dieta, muz sa citil na druhej kolaji a Vy sa mozete aj rozliat na kolomaz, nepomozete si..
- niekde staci, aby jeden z partnerov prisiel o pracu / mal uraz / ... a i ked Vy ste ochotne to riesit, ten druhy sa uzavrie do seba a celou svojou bytostou na Vas krici, ze chce byt sam, pripadne Vas rovno vystahuje...
- alkoholizmus / workholizmus, pripadne ine zavislosti sa tiez mozu prejavit az casom..
- ostanete na materskej zavisle na jeho prijme a uz ste prizivnicky, pretoze si dovolujete potrebovat od neho peniaze..
.. mam pokracovat?

Myslim, ze kazda jedna z nas ide/isla do svadby s tym, ze je to naveky, a rovnako kazda z nas pozna pravny system svojej krajiny, a aj slovo rozvod, takze kto mi povie, ze v zivote nikdy mu toto slovo nenapadlo, neuverim emoticon
16. únor 2011 v 06:26  •  Svatba byla v říjnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alexandra (34 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
alexandra (34 r.)
    Slovensko
 Kazdy vztah je iny, ale v zasade plati, ze ak ma byt udrzatelny, pripadne ak v nom ludia maju byt stastni, naozaj musia chciet obaja, obaja musia robit spravodlive kompromisy a vychadzat si v ustrety (3 monitory versus nove tricko je toho skvelym prikladom) a hlavne - komunikovat, byt k sebe otvoreni a uprimni..
Mimochodom, moj o 4 roky mladsi partner je zodpovednejsi a 'dospelejsi' - aj vo vztahu k detom, aj vo vztahu ku mne, ako moj o 19 rokov starsi exmanzel. O veku to naozaj nie je emoticon
16. únor 2011 v 06:36  •  Svatba byla v říjnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mofa
Registrovala se 30. března 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 134 příspěvků. Region Bratislava.
  • Svatba byla 28. srpna 2010
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
mofa
Registrovala se 30. března 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 134 příspěvků. Region Bratislava.
  • Svatba byla 28. srpna 2010
    Slovensko
 alexandra tiez uz nie si najmladsia mas 28emoticon)))))
to ma pobavilo takto zaranaemoticon
16. únor 2011 v 07:13  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš