První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Emily, to som este nevedela ako dlho to vsetko trvalo a tiez som o neho bojovala, on rozmyslal ci ma chce spat, boli v tom emocie a okrem toho ja sa neviem tak lahko odlubit aj ked on je cvok, ale nic nelutujem, potvrdilo mi to ze nema svedomie a ucte ku mne ci k nej uz ani nehovorim..A vies, aj zeny maju svoje potreby ;-) ...Teraz mi skor chyba mile slovo, objatie ci pohladenie, bojim sa stretavat s niekym novym, bojim sa ze mu ukazem aka som a zas ma posle do certa..bojim sa znova niekomu verit.. :-( ..Prejde to niekedy?..ci stale budem pochybovat?.. ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
cam,to objetí a pohlazení chybí...to já vím,ale ne od někoho,kdo ubližuje,pohladí tě někdo,kdo to bude myslet vážně a já ti posílám pohlazení na dálku...vím,jak ti je... jestli to přejde?j nevím,se mnou se nedůvěra táhne už dlouho,víš co?myslím,že nás to přejdeme,až budeme cíti,že je ten správný čas se správnou osobou:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zase sme sa hadali cez telefon, povedala som mu ze viem vsetko od niekoho o nom a nej, ale ze nemam verit vsetkemu co mi niekto napise a potom to otocil proti mne, lebo som asi tak tyzden pred podanim rozvodu ( to som este nevedela ze ma chce nechat ) pisala s jednym kolegom ze sa mi paci a ze ho mam rada ale iba ako kolegu ale to je vsetko..a teraz mi to vyhodil na oci, ze keby mi on odpovedal ze aj ja jemu sa pacim tak by situacia bola ina, takze mam byt ticho lebo ja som rovnako vinna ako on, ze na ten rozchod musia byt dvaja, ze ma nepodvadzal, ze vsetko vie, ma svoje zdroje ale ze ju mu to jedno, ze ho to netrapi, ze to nieje jeho problem..tak strasne ma vytac, vzdy ked sa mu ozvem, lebo ho chcem pocut mam este vacsie vycitky ako predtym..ja sa neviem tak lahko odlubit..som proste nanic, slaba hlupa hus.. |-|
Odpovědět
Ahoj děvčátka, už nějakou dobu sleduji vaši diskusi. A tak jsem se rozhodla, že vám pošlu trošku povzbuzení :-) Jsem také rozvedená, něco málo přes dva roky. S manželem jsme byli spolu 8 let z toho 5 let manželé. jj, už je to déle, co jsem se vdávala ;-) Také mě manžel podvedl, našel si nějakou slečinku. V té době jsme se snažili o děcko, už delší dobu se nedařilo a tak jsme se připravovali na umělé oplodnění. Přesně o Štědrý večer jsem zjistila, že má milenku, byl to "krásný dáreček", hrůza, byl to strašný šok =-) :-( nemohla jsem popadnout dech. Holčiny, musím končit, probudilo se mě děcko :-) a půjdeme ven :-) písnu později :-)
Odpovědět
Profilova fotka
cam...kašli na to,důležité je,že krok jsi uděla ,a až bude po všem budeš mít klid....se s ním nebav,když nemusíš,jen nutné věci.. verro ahojky.no..co ti na to říct,jak tak koukám,je nás více,co zbožnujeme vánoce,protože jsem měli na ně samé lepší "dárky"....verru,o špunta máš už s někým jiným ,ne?tak je líp :-)?
Odpovědět
ahjte, tuto temu sledujem od sameho zaciatku s prestavami... drzím vam palce, aby ste boli silné a vsetko zvladli ;-) podelim sa s vami o moj pribeh, aj ked som to uz rozoberala v inej teme... ja sa ,,pohravam,, tiez s touto myslienkou, hoci moj mm ma nebije, neuraza a o milenke neviem... brali sme sa pred troma rokmi, po svadbe sme zacali hned stavat dom a byvali sme u svokrovcov.mm cele dni v praci do vecera...od svokrovcov som odisla,lebo jeho sestra mi robila zle, ked som bola tehota a moj mm ani svokra sa ma nezastali, ja som mladej 3x povedala co si o nej myslím, ale nemala som viac silu ani nervy to rieit... tak som byvala u nasich, mm na mna kaslal, nechodil za mnou, hoc kazdy den sil z roboty okolo domu, kde som byvala.videli sme sa iba cez vikendy na stavbe, o vsetko som sa starala, vybavovala majstrov, on to ma totalne na haku... makal iba preto, ze ja som na neho tlacila. potom sme sa prestahovali, cele dni a veceri som travila sama tehu doma... on furt v robot, u rodicov, s kamosmi... ol ku mne uplne necitlivy, kolkokrat som ho prosila, nech ostane so mnou doma... on ma nebral nikam... potom sa narodila mala zas cele dni v lufte, ja sama doma s malinkou, vsetky veci po uradoch som si musela ist vybavovatsama, prsia naliate a n doma s teplotou 37 ja som od ana ic nejedla, bola som v troch mestach,co ma poprehanali prisla som domov o 15:00, a to som bola s kamoskou autom, mama strazila malu...a mlady pan o 18:00 zdvihol kotvy... bola som uplne vycerpana, vystresovana, prvy raz od malej, to mala tyzden...takto sa to vlieklo, jedine co ho zaujimalo, aby som dala malu, ze ide k mame..to ju pytal od troch tydnov... jeho rodicia sa o nas nestarali ako zijeme, co ich vncka, prostboli urazeny, ze som od nich odisla... jeho ote ani nevedel dovod preco som odzsla ani ho to zaujmalo...
Odpovědět
takto sa to tahalo, cele vikendy sme travii s malou same... lebo on stale nieco mal, az mi praskli nervy a ked sa dotiahol domov o 22:00 veci mal v mechoch vyhodene pred dverai, ze dovi dopo... odysiel k mamicke, a vykrkoval, ze ma v dome este nabytky, tv... tak som mu povedala, nech si pre to pride hoc kedy... podala som ziadost rozvod... vsetko som to rozbehla a ako nahle som mu povedala, ze je podane, zmenil sa o 180 stupnv, chodil, prosil, vyplakaval, este aj po mojich kamoskách...ja som si pekne zvolala rodicov z oboch stran a povedala im vseto od a po z ako sme si zili, ako sa ku mne choval moj manzel a preco som odysla o svokrocov a este viac podrobností ako som tu napísala a svokre som povdala co som mala na srdci, ze ho vo vsetkom zlom podpoovala proi mne, ze drancal trojtyzdnove babo pre nu a ona cele moje tehu co smo bola od nich ani nezavolala, ani ked som ho vyhodila a bol 2 mesiace u nich ani raz nezavolala ako sa ma jej vnucatko... premylna babka...a xy veci ako bola u nas na navseve a sa zatajla pred dcerkou,kde je, ako ma obysla tehotnu, sa spravila, ze ma nevidí... no moj mm chodil,prosi plakal ako sa zmení, tak som ho vzala spät...
Odpovědět
o bolo minuly rok v septembri...a cuduj sa svete smepresne tam kde sme boli, mm sa najprv sazil, ale prost na silu sa zmenit neda... pre neho bola vzdy prvorada jeho mama a to je aj dnes, ked ma dceru... zabudla som pin od jeho uctu, ani za pana mi ho necghcel zistit, ze ved mam aj svoj ucet,kam mi chodi materska... ako nakupene bolo, prachy mi nejake nechal...ale nebolo to ako na zaciatku, ked som aj ja pracovala, zas zacal chodit vsade sam... malu som mu davala k jeho rodicom, a ked som chcela ist aj ja, tak sa radsej odul a siel sam... prihlasila som sa na kondicne jazdy, samo, soferovat mi dal asi tri krat a ked som nejazdila zas mesiac, tak mi vykrikoval,ze nech si zoberiem auto, samo, ze som si netrufala... do tesca, vsadechodil sam, ja som bola cele dni doma s malou jedine som sa dostala k nasim,aleb ku kamoske, ziadny rodinny zivot,ja idem sam, karavanu trepat nebudem, sam vstko skor vybavím...
Odpovědět
dopsem neskor....
Odpovědět
Profilova fotka
Cam, aj mna ked presiel prvy sok a zlost, tak som mala take obdobie, ze by som ho hadam aj spat zobrala, ale na stastie som to neurobila. On ked sme cosi riesili, tak mal pre mna take krasne oslovenie... spina.... ale ked mal zdravotne problemy, to mu nebranilo, ked frajerka zaspala, mi zavolat a postazovat sa.... :-S Proste, ked cosi potreboval, vedel zrazu aj ako sa volam.... a byt aj mily... A ja verim, ze ked stretnes niekoho, komu budes moct doverovat, tak vsetky obavy pojdu bokom. Ja som sa pred sucasnym manzelom stretavala s jednym muzom ale stale som sa pri nom nevedela uvolnit. Proste stale som mala taky cudny pocit... a raz, ked prisiel ku mne na vikend, zacal ma komandovat ako male decko.... a ako ja vsetko zle robim, ze v zahranici to inak funguje... on zil dlhsie v Anglicku a nejak mu usla realita... tak som pochopila, ze tudy cesta nevede. =-) A utekala som od neho tak rychlo ako som vladala. :-) Terajsi muz je uplne iny.. sak nehovorim, ze je dokonaly, ale nevadime sa, mame sa o com stale rozpravat, mame podobne nazory... proste je to uplne ine... a ani ma nenapadlo pochybovat o jeho citoch. Je to proste taky vyvazeny vztah a ja som zan vdacna. Laila, moj ex mal futbal a kamosov.. ak im nieco slubil, mohla som sa aj rozkrajat a kaslal na mna. On ma narok na zaluby, lebo nas zivi... a mojimi zalubami mali byt asi pracka, sporak, zehlicka a vysavac. ]-(
Odpovědět
no a stala sa taka vec, ze mu ochorela mama na zaciatku leta a povedal mi, ze teraz je rodina pre neho na druhom mieste, ze prvorada je mama a ze by svojej sestre, co ma vystvala od nich v tehu, co nkdy u nas nebola a moju dceru nedrzala nikdy na rukach a svojmu bratovi nepovedala inak ako debil, idiot..., tak, ze by jej chel plait letenky do zahranicia, mala am ist suovat s cim som ja nesuhlasila, tak konec sa so mnou nebavil, ignooval, vykrikoval mi ked som si misto jednych nohavic kupila dvoje, ked mi nechal prachy a ja som si kupila plavky, ze mi nechal na strvu a ja som si kupila plavky... pritom 50 eur za plavky neni u nas problem, proste vsetko mi vytykal koli jeho sestre na moju mamu pozeral, ako by si zelal aby ona mala tu chorobu co jeho mama, ignoroval celu moju rodinu, ale to aj pred tym... minule som mu povedala, ze sa moze zbalit a moze ist,ze ja uz nemam co ponuknut, lebo nasa rodina je v totalnom rozpade koli jeho povahe... len on, on a nikto iny... neccel ma ani zobrat, ked som chcela ist eho mamu pozriet do nemocnice, ani ked prisla z nemocnice...ze nech idem cez tyzden s malou... no dakujem ona mna nikdy nezavolala, ze pridi s malou ani ked bola zdrava a ja sa tampchat nebudem...a nakoniec z neho vypadlo, ze on nechodí k nasim a nechce aby som ja chodila k jeho rodicom...aze ku nam nechodí z rodiny nikto, on chodí iba k svojim rodicom a ja ku svojim... nasi ho uz nemozu ani citit, hoci po stiahnuti rozvodu mu povedali, ze mu sice neveria, ze sa zmení, ale dvere ma otvorene...no a ja som povedal, ze malu mu uz k rodicom nedam, lebo pri poslednom konflikte mi jeho otec povedal, ze ved sa s nim rozved mna nezaujíma co mate medi sebou a vlastne vsetko to zlo, alebo 50 % je koli mojej svokre a jej dcere... za svojou matkou chodí kazdy den hned z roboty, ked som mu povedala, ze za mnou sa nezastavil, ked som bola tehu tak povedal a co ti chybalo, ved bolo o teba postarane... aj o jeho matku je postarane... cez vikend ako si porobí svoje, takhned letí k rodicom dcera prichadza na rad az vecer pri kupaní.. a ked poviem, ze sajej nevenuje tak, ze ved mi ju k nasim nedás...akoze sory on ju doma nemoze mat, len u mamy... no proste moj muz mi nikdy nebol oporou a mamtoho uz dost aj ked ma nebije a veceri trvi doma... nebavíme sa spou., len co musíme...ziadna neha, pohladenie, komuikacia, rodinne vztahy -5 b a on mi pove, ze co ti chyba, lebo peniaze mame a on si myslí ze to je vseko...
Odpovědět
Profilova fotka
moj drahy sa vzdy pri rozhovore tvari ze on je ten dobry, ze ved predsa obaja sme to chceli a vobec nemieni sa k nicomu priznat pretoze on ma nikdy nepodvadzal, pokrytec..ze niet uz co riesit, a tym ze som ho odmietla som mu to dala jasne najavo a raz mozno po roku sa o vsetkom v klude, bez emocii porozpravame, ved jasne a mozno potom mi povie aj pravdu..ano, odmietla som jeho navrat ale nie to ze chcem vysvetlenie, som taky tip ze potrebuje pocut pravdu aj ked je uz po vsetkom, aspon pre pokoj duse, no on sa nikdy neprizna ze urobil nieco zle..aj tak veri ze je dobry chlap, a ved naco nieco riesit, ved dosiahol svoje, zbavil sa ma..niektory chlapi by zapreli aj nos medzi ocami...Zaujimave je ze predtym to bral na lahku vahu ked som mu povedala ze sa asi pacim jednemu kolegovi, iba sa smial, ze je to nemozne, chcela som aby trosku ziarlil, bolo mu to jedno a az teraz vytiahol na mna tieto veci, vsetky detaily ktore sme si pisali, a pritom som to vsetko vymazala..Patral po tom, takze az tak velmi mu to nebolo jedno..on moze byt stastny uz s novou babou no ja nemam narok, ja musim sediet doma v kute a plakat za nim, skryt sa pred vsetkymi muzmi.. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Cambrige, ja svojho muža vôbec nekontaktujem. Kontaktovala som ho jediný raz kvôli technickej záležitosti a zrušil ma ako sýkorku. Čo tým chcem povedať je, že keby si sa nekontaktovala v tejto fáze so svojím mužom, tak by si sa asi aj lepšie cítila, aj menej trápila nad jeho chladom. Môj mi tiež klamával a teraz mi tiež nepovedal o tej nevere celú pravdu a v mnohom mi o nevere zbytočne klamal. Pritom u nás sa nekonali žiadne výsluchy, len navonok láskyplná komunikácia. A napriek tomu, že som taká povaha ako Ty, že si potrebujem veci vyrozprávať, tak som došla k záveru: Načo sa mám s ním snažiť si koniec nášho vzťahu ujasňovať, prerozprávať, pochopiť, keď aj tak mi nepovie nič okrem "ja som nevedel", "neviem", "ja som to neplánoval"... Takže som sa na ujasňovanie vykašlala, lebo ujasniť sa dá s niekým, kto hovorí pravdu, nie s niekým, kto klame a nič nevie...
Odpovědět
Profilova fotka
Mas uplnu pravdu..ja chcem pocut ze ma podvadzal a preco a on hovori stale to iste, ze nie atd..zrejme by som to vsetko mala uzavriet vo svojej hlave, ze je koniec a aj tak sa nic nedozviem. Zial, ja mam este veci tam kde byva on, ja som u rodicov, takze sa s nim dokonca este asi dvakrat stretnem kym vsetko zbalim, prvy krat to nedopadlo tak ako som si priala a neviem ci to teraz zvladnem bez vycitiek, kriku a placu..stoji ma to vela sil, no nic mi neostava,co?..nemala by som na neho mysliet, ked idem mestom iba trpnem kedy ho stretnem vysmiateho s nou..no nic to nezmeni na fakte ze medzi nami je koniec a ma inu, snad aj ja casom budem stastna s niekym a cim skor tym prejdem tym lepsie..Dakujem
Odpovědět
ahojky, tak jsem tady. Deni, jj, mám devítiměsíční holčičku :-) a s někým jiným :-D S nynějším partnerem jsme se potkali, spojila nás stejná bolest, hned v lednu a další rok v dubnu jsme šli na umělko a povedlo se napoprvé :-) jj, byl to mazec :-D Ale samozřejmě, nebyla to vůbec lehká doba po té události s manželem, nynější přítel se mnou hooodně zkusil =-) , ale je trpělivý a nepospíchal na mě. Možná asi dost protože si prožil to samé, co já. Ale musím se přiznat, i když už mám nový život a novou rodinu, stále ve mě bolest zůstává a sem tam vyleze na povrch. Rozpad manželství stále beru jako životní prohru. Cítím, že už nebudu milovat jako předtím manžela. I když se o to strašně moc snažím. Nynější partner je moc hodný, snaživý, vnímavý, mám ho moc ráda. Ale takový byl i ex. U nás se stala asi ta chyba, že můj bývalý je šílený pracant a myslel, že vše bude fungovat, když bude vydělávat hodně peněz. A asi tam na nás byl i stres s nepříchodem děcka. A prostě se zamiloval do jiné, "láska" jim vydržela 3 měsíce a mě pak po rozvodu řekl, že mě stále miluje, ale už mě prý nechtěl ubližovat a vměšovat se do mého nového vztahu. Ale dost :-) Jak jsem pročítala vaše příběhy, vůbec nemusíte litovat, takoví chlapi si vás nezaslouží :-) Vím, že to teď a ještě nějakou dobu bude bolet, ale čas vám pomůže :-) Bolest bude čím dál menší a snesitelnější, i když se vám to teď nezdá. Musíte věřit v samu sebe a říkat si, že jste dobré, že jste všechno zvládly :-) a ještě zvládnete :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verro: Tvůj příběh je zajímavý... a mě osobně zní hrozně smutně :-(
Odpovědět
Profilova fotka
verro,tak já držím palečky,aby ta láska našla svou cestuuu,abys mohla milovat člověka,který ti je oporou ted....:-)přeju štěstíčkooooo! laila...no a ted to pokračuje jak??promin,ale hezký sobec je...bohužel to znám moc dobře:-(
Odpovědět
denis čtu tě dlouho, kdysi mě zaujali tvoje šaty jak je pěkně číňánci zmákli, když si je objednávala říkal jsem si že to je od tebe docela odvaha, že se jim nepovedou a ono jo... čtu tu tvojí bolest, je fajn, že se máš kde vypovídat, já kdysi kolem rozvodu málem zlikvidovala mojí máti, furt jsem vykecávala jen s ní a trápila jí svejma steskama, který nebraly konce. Ted už je to dávno a já jsem s někým jiným a jestli ti můžu něco slíbit tak to, že za pár let /u mě to byly dva roky/ si řekneš, že to dopadlo dobře, protože tragedie by byla s psychopatem, manipulátorem, lháře, vyděračem, děvkařem /každá si dosadíme to svoje/ zůstat. Máme svojí cenu a jestli mi je někoho líto, tak těch co slepují prasklý hrnec, protože do něj vždycky teče a člověk se netrápí dva roky ale celý život. Vem to tak, že si měla štěstí a dokázala se špatnýho člověka zbavit včas. ;-) Ty si hezká holka vůůůbec se neboj, že na tebe nečeká někdo lepší kdo si tě bude vážit a ne tě shazovat a srážet k zemi
Odpovědět
Profilova fotka
may...děkuji moc,u šatů jsem ani moc netrnula...no tak snad si tu objednávku někdy zopakuju ;-) máš pravdu,určitě to bylo správně....a bude líp...
Odpovědět
Profilova fotka
mayenka: Hezky jsi to napsala ;-) Jen já jsem si řekla hned po rozchodu, že je dobře, že spolu nezůstaneme, takže rozvod s ex pro mě byla taková ta úplně konečná tečka za minulostí, a na tu tečku jsem se těšila, až už bude za mnou. A mám svoji hrdost i cenu, tak proč bych zůstávala s někým, s kým mi to neklape a ještě k tomu je mi nevěrný... |-| A prasklý hrnec nemá podle mě v mnoha případech cenu slepovat. Jsem ráda, že jsem ho neslepovala (i když snaha chvíli byla), protože jinak bych neměla svého nynějšího manžílka, který je pro mě chlapem mýho života x-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuna...krásné,... jak dlouho jste byli svoji a jsi po rozvodu?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
deni: S ex jsme se brali v sprnu 06 a rozvedený jsme byli v listopadu 07. Znovu jsem se pak vdávala v červenci 08 x-)
Odpovědět
Profilova fotka
?wow,to jsou fofry,dlouho jsi taky s manželem nebyla...jako já..jak dlouho jsi chodila s nynějším mužem,že to tak fofrovalo?ty jo,to je goood ;-) vlastně svatba 8 měsíců,po rozvodu...co na to vaši,že tak honem,:-D
Odpovědět
Ahoj holky ,píšu po delší době ...Už jsem rozvedená ,ale peníze pořed nikde ,byvalej to na mě zkoušel a tahal mě za nos aby mě nemusel davat co mi patří rikal ze me miluje,ale jakmile jsem na nej zatlacila po tom co mi zase opakovane lhal tak obratil a uz nejsme vubec v kontaktu.Ale jedna hodná holcina mi poslal odkaz na stranku,kde jsem poznala sveho ex,,,,a ted jsem stastna ze jsem bez nej ,sice porad vstrebavam ze jsem byla najivni krava ale cas to zpraví.posilam odkaz a prijemny čtení .........http://elyna.wz.cz/
Odpovědět
honza...jsem v šoku,co ti udělal?Na ten link jsem se podívala a je to naprostá pravda...vzkaz pro denissku,čti,a uvidíš,že máš pravdu,srdíčko.
Odpovědět
frisbee je to psychopat nemocnej .....nebudu popisovat cely nas vztah ,ale kdyz jsme se vzali tak jsem prodala krasnej tri pokoj byt v Brne a nastehovala jsem se k nemu do 4 pokoje ,mam dve holky ted uz 9 a 13 let .jenze ja blbka protoze to byl muj manzel tak jsem mu dala penize z prodeje na ucet 1650000 a nemam nic nemam anio byt ani penize .Mame to soudne dany ze mi je musi dat ale porad se k tomu nema ,takze bydlim s holkama u rodicu ve dvoupokojacu .porad rikal jak na nas zalezi a bla bla bla ,jakmile jsem vyslovila ze chci ty penize tak mnou zacal opovrhovat a byl arogantni hajzl ,delal to tak ze ja jsem od nej utekla ,pak zase prosil protoze vedel ze me bude muset dat ty penize a jak jsem u rodicu tak za mnou jezdil z Moravskyho Krumlova je to od Brna asi 50 km ,honil takm baby a me tady rikal jak me muluje ubozak a kdyz jsem mu na to prisla ,tak brecel a valel se po zemi a kdyz jsem rekla ze uz dost at tahne do prdele tak obratil a behenm minuty z nej byl arogantni hajzl......Skontaktovala jsem se s jeho byvalou co byla prede mnou a rikala ze to byl teror ze ji drzel i kudku u bricha a schodil ji ze schodu ,kdyz mu neco rikala co se mu nelibilo tak sel a skocil hlavou do hromady kamení ,jsem fakt stastna ze jsem dokazala odejit ,po tom vsem uz jsem zacala btrat i leky na nervy kdyz jsem s nim byla a ted je uz nemusim protoze jsem zase mezi svyma ,sice stisnene ale jsem svobodna ,jen me mrzi ze jsem sztratila 4 roky zivota s psychopatem manipulatorem lharem a děvkařem fuj je mi na blitiiiiiiii
Odpovědět
honzi vem si právníka at ti zařídí esekuci na jeho účet nebo byt, pokud soud nakázal vyplatit tě a on se k tomu nedá pujde to jedině takhle a spěchej at to nepřevede na buhví koho. Jedno hlky nechápu pro jsme tak blbé a cpeme těm našim ex svoje všechny peníze a majetky
Odpovědět
ted ma do konce zari mi to dat jestli to nebudu mit na ucte tak hned to podam ,ale on uz ten byt prodava ma ho na srealitach :o(
Odpovědět
honzi,opravdu,vem si právníka,to je hrozný :-(
Odpovědět
Profilova fotka
cambridge - prosim te, vyjmenuj mi pet veci, ktere na tvem manzelovi milujes? Preci neni mozne, aby jsi milovala nekoho, kdo te podvadi, lze ti do oci, pokazde te desne setre a udela z tebe hlupaka a jeste si o tobe mysli, ze jsi onuce ..... Ja teda nevim, jestli jsem jenom ja takova, ale ja bych takoveho cloveka prestala milovat z minuty na minutu :-( a rozhodne bych se kvuli nemu netrapila. Urcite by me bolelo, ze to nedopadlo, ale rekla bych, ze bolest by hodne rychle vystridal vztek a pocit, ze mu to musim vratit i s uroky. Vymetla bych s nim takovou rychlosti a gracii, ze by si to za klobouk nestrcil .... ]- :-( ( .... ze bych se kvuli nemu trapila nebo brecela, to ani nahodou - zdravi mam jenom jedno a zivot je kratkej na to, abych ho zahazovala s nekym, kdo o to nestoji. Ver mi, ze to nejsou jenom slova. laila, proc neudelas to, co jsi uz jednou udelala. Ja vim, mas dite a mate barak, ale to nejsou neresitelne veci a jestli chces byt v zivote stastna, tak se rozhoupej k cinu. Jinak si zadelavas na to, ze z tebe bude zla a zapskla zenska, ktera bude zavidet kazdemu, kdo se smeje. kazdy si zaslouzi stesti, ale musis mu pomoct ane ho zadupavat.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?