První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
usmejse no zubi má úpravdu radši žít sama než v v manželství ale svým způsobem taky sama 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
kkatka78: moje matka se mnou po rozvodu nepromluvila půl roku, paktovali se s mým ex a notovali si, jak jsem hrozná a jakej on je chudák opuštěněj. Dej tomu čas, ono se to uklidní. Dneska je vše zapomenuto.
Odpovědět
mifule, to mi pripomina brahu, taky se mnou po rozvodu nemluvil az do nedavna, ale jeste to porad neni ono a nevim jestli vubec nekdy bude.. :-( taky jsou s ex desny kamosi, bracha mu dokonce byl za svedka...
Odpovědět
Profilova fotka
Tohle já nepochopím-je to přeci vaše rodina...By mně naši fakt zklamali kdyby se postavili na stranu ex...Jako můžou mít svůj názor, ale... Asi to vážně chce čas.
Odpovědět
ahoj dámičky ;-) jdu vám sem vnést trochu optimismu, chcete?
Odpovědět
ahoj holky teda koukám nemáte to jednoduchý s rodičema mě podpořily úplně na stoprocent ;-)
Odpovědět
mně taky...naši mi řekli, že to čekali už před vánocema...máma mi řekla, že už to věděla od července...podporu z jejich strany jsem měla obrovskou a vzhledem k tomu, že u nich nějaký čas bydlím a bydlet ještě budu, tak jsem ráda...
Odpovědět
jj, co se tyce rodicu tak si nemuzu stezovat, ale taky mi rekli ze jsme se k sobe nehodili... :-S nj, i kdyby mi to rekli pred svatbou asi bych se stejne vdala, kdyz je clovek zamilovanej tak je holt trochu blbej :-D
Odpovědět
aj mne otec povedal ze nech sa rozhopdnem akokolvek tak ze mi bude pomahat :-)
Odpovědět
ahojky drobcek tak jak to vypadá u tebe ;-)
Odpovědět
ahoj no umna to je samozrejme na ho.... :-| ]-(
Odpovědět
potom ked mala zaspinka tak napisem ip
Odpovědět
Článek se načítá
drobcek ok ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak v sobotu jsem manželovi přišla na nevěru, skutečně mě podváděl :-. Strašnej šok, hrozná bolest!!! Vyhodila jsem ho ale ani se neodstěhoval, jen se tady od soboty neukázal. Měly jste holky pravdu, jiná žena :-. Strašně to bolí, nevím jak se s tím srovnat, jen malej mě drží nad vodou.... Ještě že ho mám a přátele, co mi pomáhají moc. Nevím, jestli se bude rozvádět nebo ne, v jiném případě to udělám já, at už mi to trápení skončí.
Odpovědět
Profilova fotka
almi - to mi mrzí, pamatuju si tě z diskuze, když není chut´ na sex, už tehdy sme tam řešili co zatím může být a opravdu mě mrzí, že je to zrovna tohle |-| derou se mi na jazyk hodně sprostá slova na něj, ale nemůžu - admini by to smázli ]-( jak si na to přišla? Jinak vim musí to být bolestivé, bolí to seš smutná atpod. ale brzy přejdeš do fáze zdravého naštvání a v té vytrvej až do rozvodu - bude to pak pro tebe jednodušší :-) jinak udělej co uznáš za vhodné, ono někdy i vztah může nevěru překonat, ale je to hodně těžké a musí chtít oba, což ale ve vašem ppřípadě, myslím, že on chtít asi nebude - přeju hodně síly a pevný nervy a neboj zvládneš to - ženy jsou ta silnější polovina lidstva ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Almi, drz se. V tomhle se neda radit. Hlavne za nim nechod, ted je rada na nem, aby si on uvedomil nasledky. Az pak se da resit jestli rozvod ano/ne. Dite neni duvod proc drzet rodinu.
Odpovědět
Profilova fotka
brumdi: já si tě taky pamatuju :-) Mě taky a moc, nechápu proč se to stalo. Zblbnul v práci, v armádě na kasárnách je to samá k......a. Kdyby jsi viděla, jak se na mě díval a zapíral. Vlezla jsem do auta, do jeho vojenských tašek. Skončil ve Vyškově poslední kurzy a všechno tam balil. V kosmetické tašce měl otevřenou krabičku kondomů :-( Hodila jsem mu to na stůl a řekla, že má pět min aby odešel. Řekla jsem, co se to s ním stalo, co to dělá?! Mlčel! A prý ty gumy nejsou jeho! Z toho se nevymluví už nijak. Je to strašný, nedokážu to překonat. Začala jsem jíst i léky na uklidnění, lehká antidepresiva, za pár dní pomůžou. On sice už večer nebyl doma ale neodstěhoval se, všechno tady je. Řekla jsem mu ještě, jestli mu není hamba, takhle se chovat k matce jeho dítěte, že je z něj zlej, cizí člověk. opět mlčel! A ještě, že má pár dní na to aby požádal o rozvod nebo to hned udělám já ale že mi budou chybět peníze pro malýho a sebe, že nebudu mít co jíst. Zase mlčel!¨ Jak jsem se večer vrátila domů, byl naštěstí pryč a doted se teda neukázal. Nejvíc mi vadí, že strašně hubnu, jsem už jak anorektik a i když jím, jde to dolů. Bývala jsem hezká holka, ted jsem vyhublá hrůza :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Lucy: To já vím, nechci ho vedle sebe jen kvůli malýmu, to je pořád trápení a nic ze života. Musel by sám a proto že chce, že ví koho má doma. Jinak at si táhne do pekla!!! Snad se to zlepší a den ode dne mi bude líp, takhle je to fakt na psychinu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
almi - prosim Tě, já vim, že je to těžký, ale zkus se tak děsně netrápit - zničísš se !! a za to žádnej chlap na světě nestojí, mysli na malýho - on potřebuje spokojenou, usměvavou maminku, vykašli se na antidepresiva, aby tě nestáhli ještě víc dolů navic jestli dojde k rozvodu mohl by to použít proti tobě a mohla bys o malýho příjít a to přece nechceš :-) hele podle fotek seš krásná holka, když se ti zachce máš na každym prstě 10 chlapů :-) potřebuješ se odreagovat, kup si něco hezkýho, vezmi malýho na výlet atpod. jen prosim tě nesed´doma a nebreč a necpi se antidepresivama :-( ted śe z toho potřebuješ dostat :-) ;-) - a neboj sme s tebou, nejsi na to sama ;-)
Odpovědět
almi, chapem ta, stretlo ma to pred dvoma rokmi. u nas to bolo presne taky isty zaciatok, stale zapieral, ze niekoho ma. tiez som si citala tvoje prispevky na predchadzajucej teme, aj som na teba myslela ako to dopadlo, lebo tiez som bola presvedcena uz vtedy, ze tvoj muz niekoho ma. vsetko, co si popisovala, bol rovnaky scenar, nechapem len na co klamu. nebude to lahke, mne to trvalo rok, prve mesiace som schudla asi 7 kg, tiez som vyzerala hrozne. vsetko chce cas, ono to nakoniec preboli, ale je to hrozny sok a velka rana, ze ta sklame clovek, ktoremu si najviac verila. drzim palceky, urcite to zvladnes, aj ked sa ti to teraz nezda...
Odpovědět
Profilova fotka
brum: antidepresiv se nebojím, to není důvod abych o malýho přišla, bavila jsem se o tom s právníkem. je to špička v oboru. Já totiž jsem depresionik ale víc jak tři roky mam klid. Měla jsem tehdy asi rok špatné období a zažila kruté deprese ale je to pryč. A ani tak mě o malýho nemůže připravit, jsem po této stránce v pořádku, jinak bych nemohla mít dítě atd... A to, že ted něco jím, nic neznamená. To jsou antidepresiva, na které se můžeš napít, řídit atuo atd... Jinak by mi je obvodačka ani nenapsala. To už není pravda, to bývávalo, ted jsem škaredá, vyhublá nikdo s velkým N. A on si je v pohodě v náručí milenku a beztak se mi směje. Jo, koupila a mám z toho radost, dnes mi to akorát přišlo :-) Já vím, jsem ráda, že tenhle server vůbec je, že je možnost nechat si poradit, rozveselit se a pochopit problémy.děkuju
Odpovědět
almi, moc mě to mrzí,fakt uvidíš bude líp,moc Ti přeji ať je to co nejdříve!!! Drž se holka
Odpovědět
Profilova fotka
pro LUCY222:Jak je patrno, je težké se smířit se všemi faktory týkajících se rozvodového řízení přítele, ale myslím, že je hloupé se míchat mezi ty dva a jejich rodiny, protože, vy vidíte pouze to ,co je vám dovoleno k nahlédnutí. A co se týče dítěte!!! V jeho zájmu je být u mámy, ta mu dá víc než táta, který když má partnerku těhotnou a opustí ji kvůli někomu jinému, ten jedná nezodpovědně a dle asi věku ještěnení zralý. možná je to špatně pochopitelné, ale jedna otázka,jak budeš ty reagovat na to když tě partner nechá těhotnou kvůli jiné ženě,hm?To vy nepochopíte, když tu situaci sama nezažijete!!!těžší to má ta žena, ta musí vychovávat za dva za tátu a za mámu. Jí držím pěsti, a vy čas ukáže, co sklidíte z Vaší situace....
Odpovědět
Profilova fotka
jahodka: já vím, je to strašný a nechápu proč to udělal. Ty jsi nevěru neodpustila nebo by jsi bývala chtěla, kdyby se manžel vrátíl? kvakrbyl: děkuju, snad mě to nezničí úplně :-(
Odpovědět
Profilova fotka
almi - tak to je dobře, víš jak ty rozvodový pře občas bývaj ošklivý, zvlášt´pro děti jinak to že to neni pravda, tu větu koukej smazat ze svý mysli - je to pravda a to že máš dítě a seš třeba trochu pohublá na to nemá žádnej vliv - základem je pozitivní myšlení - tak se hod´do pohody a neboj zvládneš to a bude bude líp ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, děkuji Vám za to, že tu jste, že vůbec reagujete na cizí trápení :-) Děkuji všem!
Odpovědět
almi přijít na nevěru je hrozná věc ale ta nejistota je horší :-( no já když sem přišla na nevěru shodila 20kg během měsíce :-| neboj bude zase dobře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jak tady píše studanka, aspon pro mě je lepší, že jsem se to dozveděla, moc možností jak na to přijít není. Jen tel a ten má pořád u sebe. Opravdu je horší nevědět než vědět. Aspon jsem zakročila a udělala správně. Aby se přišel domů vykoupat, pŕo čisté prádlo, chvíli si pohrál s malým a zase zmizel. A strašně mu to slušelo, nagelovanej, vonavej a šel se někam k....t :-(
Odpovědět
almi, to je na veeeelmi dlhe rozpravane, priatelia, ktori to prezivali so mnou uz chceli pisat roman. neslo to tak rychlo, nedalo sa na vsetko zabudnut a len tak to hodit za hlavu. my sme boli spolu 11 rokov a mali 8 rocnu dceru. pisala som o tom v teme Nevera. dopadlo to tak, ze tento piatok mame svadbu. do roka a do dna sa veci zmenili, od silvestra sme zase spolu, odisiel od nej, pretoze je ine zit s niekym a riesit kazdodenne problemy, ako len si uzivat zivot bez akejkolvek zodpovednosti.... odpustila som, lebo aj ja som mala na nasej krize svoj podiel viny, ale nikdy nezabudnem....
Odpovědět
Profilova fotka
jahodka - tak to opravdu klobouk dolu - nejsem si jista, zda bych to já zvládla - jinak jste přesně ten případ, jak sem psala výše ;-) ano vztah může překonat nevěru, ale musí chtít oba a snažit se - a odpustit můžeš, ale nikdy nezapomeneš |-| a to je přesně ono, něco jiného je řešit spolu každodenní problémy anebo si jen tak užívat
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?