První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi - fajn, že top máš za sebou a holt život jde dál - tak neboj bude líp ;-) protože naše největší sláva nespočívá v tom, že nikdy neupadneme, ale v tom, že pokaždé zase vstaneme. tak vstan, otřepej se a jdi se vztyčenou hlavou dál ;-)
Odpovědět
to si myslia aj manzelovi rodicia, ze zena je muzov majetok a on moze vsetko a ona nic! a ma drzat hubu a krok! a tak to bral aj on. Ale ja nie som taka :)))))) mama sa zruti a oco mi nic nepovie, hadam mi pomozu aj s utiahnutim bytu na zaciatok, lebo mi tu nechal vela nedoplatkov a uctov zaplatit , takze nooo nic moc. ale nejako bolo, nejako bude :)))))
Odpovědět
zuzi...to je nový začiatok...takže radostne,baba keď chce,zvládne všetko :-) :-) :-) .
Odpovědět
baby moj manzel mi navrhol manzelsku poradnu /skoro som odpadla :-D /aby sme spolu zacali komunikovat na urovi dospelych ludi... =-) vcera a dnes sme spolu dllllho rozpravali a som rada ze si vieme prist na meno ;-) :-)
Odpovědět
drobcek...znamená to,že nepodal tú žiadost? =-)
Odpovědět
ale nie podal ju len chce aby sme sa dokazali spolu rozpravat a povedat si menom rozviest sa chce lebo ak som pochopila spravne tak ta "kamoska"sa rozhodla pre neho aj ked nadalej je v byte svojho manzela =-)
Odpovědět
drobcek to je ale divný =-)
Odpovědět
aj vy si to myslite? =-)
Odpovědět
drob to je jasný do poradny se chodí když se snaží to dát dohromady teda podle mě =-)
Odpovědět
že?
Odpovědět
fris že jo když to chce někdo lepit mě to řekla soudkyně jestli sme zkoušely poradnu :-N
Odpovědět
on sa nechce vratit :-. baby napisala som vam IP
Odpovědět
Článek se načítá
drob ok už sem četla =-) a nestačím se divit ]-(
Odpovědět
fris víš co já to měla úplně stejnýý ]-(
Odpovědět
kočky,ja premýšľam a tiež sa mi to zdá divné. stud,to je hrozné,to stejné má darča v tej našej téme,chlapi nemyslia ]-(
Odpovědět
fris oni myslí ale ne mozkem ]-( já bych to vyvraždila jěště že mám doma ted normálního a hodnýho muže o to víc si budu važit když to tu čtu :-(
Odpovědět
a co víc já drobceka obdivuju
Odpovědět
presne tak,stud,chyby chlapa si vždy odskáče žena a deti,nepochopím,prečo si zakladajú rodinu,keby ostali slobodní,mohli by naháňať baby,ako sa im zachce ]-( drobcek to zvládne,je to perfektná kočka ;-)
Odpovědět
to určitě a navíc hodně silná doufám že se jí to podaří ;-)
Odpovědět
tak :-)
Odpovědět
dakujem dost mi to pomaha ste zlate :-D :-D :-D :-D :-D dakujem za internet ;-) :-D
Odpovědět
drobcek já se taky dostávala z toho přes net ale to sem jěště neznala beremko možná kdyby v tu dobu jo měla bych to o sto procent jednodušší ;-)
Odpovědět
drobcek,my máme rozvody za sebou,takže vieme,aké to je,a nechápem morálku tých žien,čo rozbijú rodinu s malými de´tmi...každému sa v živote všetko vráti,keď to najmenej čaká...asi tak ;-)
Odpovědět
fris mluvíš mi z duše ;-)
Odpovědět
ja som celkom tolerantná osoba,ale toto ma vytáča k šialenstvu.Rodina s malými deťmi je tabu ]-(
Odpovědět
aj mne
Odpovědět
fris no já bych asi taky lecos tolerovala ale u mě má nevěra tabu v tom případě sem nemilosrdná i kdybych ho milovala sebe víc ]-(
Odpovědět
jako sama pred sebou by som si pripadala ako sviňa
Odpovědět
fris no asi tak nějak každej to ale vidí jinak ;-) a já drobcekovi držím pěstičky pro štěstí ;-)
Odpovědět
;-) :-D :-D budem to potrebovat ;-) dobre baby zlepsili ste mi naladu ale idem do hajan papa ozvem sa ked budem mat nieco nove
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?