První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
stud - taky dobrý :-D , no to jo no vždyt´ já počítám s tim, že každej má smysl pro humor jako vy holky a tyhle ho asi nemaj no :-p :-S :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fris - alé jen jsem si dovolila napsat, že to že má najednou moc práce v zaměstnání jí přece nemůže zkazit svatbu - jej to sem narazila :-D :-D :-D katka - vážně mám radost, sme na Těbe hrdé x-)
Odpovědět
Neboj Brudi,nic si z toho nerob...tu s nami mozes kludne pokecat... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katka - já si z toho nic nedělám, jen to člověka zamrzí - no nic jsem ráda, žes to zmákla já jdu ted´s malym ven a k netu se dostanu až zítra - přeju krásnej den :-) jej škoda že seš tak daleko pozvala bych tě na frtánka a s holkama (heli, fris, stud. apod.) bysme to oslavili ;-)
Odpovědět
brum si piš že bymse to oslavili :-D :-D :-D
Odpovědět
brum...a zase je to o nepochopení.... 8-)
Odpovědět
fris to samý sem chtěla napsat já každej si to bere bud na sebe nebo blbě pochopí :-D :-D :-D
Odpovědět
Dostali sme sudcu,ktory je vraj rychly,vraj niekedy az velmi... :-) Tak dufam,ze to bude rychle,len maju teraz prazdniny na sude.... 8-)
Odpovědět
katka...musí to byť rýchle ako vietor...ohnivá čiara za slobodou :-D :-D :-D
Odpovědět
katka to bude za chvilku neboj už je skoro půlka srpna za náma :-D a já budu už v pátek týden vdaná tý jo toto letí :-D :-D :-D
Odpovědět
stud...tak dlouho? :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
fri hrozně to letí :-D :-D :-D vždyt před týdnem sem byla na zhroucení a dneska už byla dělat novou občanku a manža na cizinecký :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kkatka; ;-)
Odpovědět
Jani 8-)
Odpovědět
no srandu si vazne nerobim =-) lucinddas kedze je moj manzel sportovec a mal dost blbu sezonu 2 zranenia su az-az k tomu sa blizila svadba a koniec sezony nervozita stupala a oni spolu travili coraz viac casu /brala som to v pohode ved sme "dobre kamaratky" ignorovala som varovne signaly/ radsej ani nebudem pisat co robila na rozlucke a na svadbe/to by ste museli zazit :-. :-. :-. :-. dovolenku sme mali naplanovanu spolu a tam mi to doslo.....na 90% som si bola ista uz len dokaz mi chybal po navrate domov po 5 dnoch som necakane prisla ovela skor domov ako som povedala a co cert nechcel nemohla som sa dostat do bytu boli zamknuty musela som si pockat cca6-8 min a ked mi otvorili tak tam boli sami a tvarili sa ze sa nic nedeje /ona nechala manzela doma a sama z mojim manzelom zamknuty v nasom byte vypili flasu vinka /podla nich je vsetko uplne v pohode ved to je normalka o par dni som mu nasla par sms teraz cakam kedy poda manzel o rovod akosi mu to trva snad to bude este toho roku a to sme boli spolu 11r.z toho sme spolu byvali 7r a mame spolu dcerku ktora v den svadby mala dva roky ci to lutujem ani nie ved to boli krasne roky len ta svadba bola sa vobec nemusela konat aj ked bola krasna co je natom najhorsie???? ze tym bude mala trpiet a ze som mu bezhlavo doverovala
Odpovědět
Profilova fotka
drobcek: tak to je mi vážně moc líto!!! To je opravdu vrchol - nechápu jak ti to ta kamarádka mohla udělat! Je mi z toho vážně smutno..... |-|
Odpovědět
citruslady dakujem ;-)
Odpovědět
drobcek prajem velmi velmi velmi vela sily... v tomto pripade clovek ani nevie ze komu by dal do zubov skor....ci drahemu, alebo pseudokamoske...
Odpovědět
dakujem ;-) vystiznee :-D
Odpovědět
Profilova fotka
drobcek2007: Tak to je opravdu mazec |-| |-| Přeju ti pevné nervy, hodně sil a optimismu. A souhlasim s balli, že nevim, komu bych dala po papuli dřív, jestli jemu nebo jí :-|
Odpovědět
a viete co je najlepsie ze ONA je manzelka jeho spoluhraca a oni su nadalej kamosi :-N
Odpovědět
Profilova fotka
A ten spoluhráč o tom ví, co jeho manželka vyvádí?
Odpovědět
ano ale on tomu neveri :-N
Odpovědět
drobcek.....pevné nervy a veľa šťastia ti prajem :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zajímavý :-N A snaží se pátrat po důkazech a nebo to neřeší a manželce 100% věří?
Odpovědět
drobcek počkej to ste se braly letos? =-) no přeju hodně síly a neboj maá to zvládne ;-)
Odpovědět
drobcek2007, ja by som zabila obidvoch naraz! boze, ako som sa rozculila za teba :-p myslim si, ze je dobre, ze si to zistila tak skoro a nevodili ta za nos dalsie roky po svadbe. bud silna a vela stastia
Odpovědět
Keby to toho druheho tak nebolelo tak sa na tom clovek aj celkom dobre pobavi, ze? skoda ze boli taki zamknuti - ja by som ich hned cvakla a mms-kou poslala druhemu parohacovi.... sice sa vravi ze pomstou nic nevyriesis, ale aspon by som mala dusu na mieste... Kazdy sme ale iny jasne - drobcek este raz - drz sa!
Odpovědět
ahojte baby prajem pekny vecer. fris napisala som ti do IP. :-)
Odpovědět
ahoj lok :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?