První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
chip, mně především nestojí za slzy můj otec....je to na draka, potřebuju, aby se "cosi" hnulo, aby se mohlo hnout něco dalšího...jsem na mrtvém bodě....a vyčerpává mě to |-|
Odpovědět
helisek,nejsi v tom sama,já si dneska pobrečela nad mojí matkou,jak je ten život hnusnej....
Odpovědět
fris, co zase vymyslela?
Odpovědět
nic,já ji neviděla 7 let a dva roky spolu vůbec nekomunikujeme,ale našla jsem v jednom vláknu link na psychology online,tak jsem ji m ten vztah popsala,oni mi napsali,že mě obdivují,že jsem vyrostla v silnou a slušnou osobu,že za těch podmínek je to zázrak...to by porazilo aj slona 8-)
Odpovědět
To Chip: Ahoj! Len tak namatkovo som to tu preletela a trosku ma zasekol tvoj pribeh. Tiez som vydata od roku 2007. Neviem sice, co je ten tvoj ex zac, ale mozem ti povedat len jedno. Ak si uz od neho raz odisla z nejakeho dovodu, ze si sa pri nom trapila, prosim Ta, nevracaj sa! Co ma v sebe zakorenene, to sa neda zmenit... Myslela som si, ze svojho muza poznam dokonale, ked som si ho brala, ale po roku manzelstva sa zacal prejavovat naplno (alebo som pred tym konecne prestala zatvarat oci). Boli chvile, ked som si priala, aby zomrel, strasne som sa ho bala a to ma ani nebil. Vlastne ked padla facka, prestala som sa ho bat. Teraz sa uz asi pol roka naozaj snazi, no ja som cely ten pol rok rozmyslala ako odist. Trvalo mi dlho, kym som si uvedomila, ze to nemoze byt az take strasne, ked odidem. Nakoniec, ked sa mi to podarilo a odstahovala som sa k nasim, muz sa tak zosypal po zdravotnej stranke, ze sa bojim, aby to vobec prezil... A mam ho teraz pri sebe u rodicov a staram sa o neho. A vsetci sa pytaju, co preboha za stres prezil, ze sa mu zjavili vsetky mozne choroby zo stresu? Uz s nim byt nechcem a keby bol zdravy ani by som s nim nebola. Ale moze byt dobry ako chce, uz nikdy mu nebudem verit... Moze byt teraz ako anjel, ale ako sa bude ku mne spravat o niekolko rokov, ked opat nadobudne pocit istoty? Mysli na to, ze proste su osudovi muzi, ale neznamena to, ze s nimi musime byt do konca zivota. U mna je to zlozitejsie, vobec netusim, ako sa tato situacia vyvinie. Ale mozno sa branime stastiu, ktore na nas caka niekde inde... :-)
Odpovědět
lubka, prečo sa o nej staráš? on nemá inú rodinu? veď si šlapeš po štastie...
Odpovědět
Nema... Jeho mamka sa stara o 3 deti jeho sestry, ktora je momentalne na protialkoholickom lieceni a jej manzel sa kdesi tula... A co ak je to naozaj moja vina, ze som mu to sposobila svojim odchodom? A este aj moji rodicia na mna tlacia. Je to pre vsetkych samozrejmost, ze sa o neho musim postarat. A ja nemam to srdce nechat ho sameho v tej situacii...
Odpovědět
lubkao teda proč by si to způsobila ty jeho problém a k tomu jestli ti jsem to dobře pochopila ti jednu vrazil tak bych se o něj určitě nestarala :-|
Odpovědět
studanka má pravdu, takový chlap si nezaslouží tvoji péči.
Odpovědět
No ten jeho zdravotny stav sa zosypal po tom, ako som od neho odisla... :-( Nedavno bol na kontrole a nic mu nebolo... Nechcela som sa o neho starat, chcela som od neho odist, hned potom ako mi vrazil. Ale bala som sa... Nechcela som ale riesit mna :-) Aj ked mi dobre padne pocut nazory inych a trosku sa vyzalovat. Vsetci ma v podstate zdrbu, len moja rodina to akosi nechape :-| Snad sa najde nejake normalne riesenie... :-) Len som chcela povedat, aby ste neboli blbe ako ja :-p
Odpovědět
lubkao ale ty si měla důvod odejít!!!!! ]-(
Odpovědět
jednou sem se vrátila k tomu samýmu a už bych to nikdy ale nikdy neudělala anií kdyby mě prosil na kolenou ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
nevím, já jsem v tomhle zásadová...a je to jedna jediná moje zásada...nevstoupíš dvakrát do stejné řeky, prostě ne, kdyby mě na rukou nosil a opěvoval po celém světě, ne... trvalo mi dva roky, než sem si to v hlavě poskládala, a odešla sem, protože sem přesvědčená, že tak je to správně...je to první věc v životě, kterou sem si tak jistá...
Odpovědět
heli to je to byla sem mladá a blbá ale už bych to nikdy neudělala ]-(
Odpovědět
jj, tak tak
Odpovědět
a copak že se poflakuješ na beremku nejdeš ke koním :-D
Odpovědět
čekám na čtyřkruhové fáro a tedy svůj odvoz :-D a když se nepřizabiju, tak večer mám sraz s holkama z diskuze Hodonín ;-)
Odpovědět
heli jukni na odhalenou nevěru je to humus ]-(
Odpovědět
Ahoj vsichni ,prosim vas o pomoc .Potrebuji nejaky rozumny formular k rozvodu.Je tady nekdo kdo ho ma? dekuji a pevne nervy vsem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fanfulinek: já si psala žádost o rozvod sama a úplně to stačilo, a kdyby náhodou tam něco chybělo, tak ti dají vědět, že chtějí doplnit informace, vlastně jen jde o to, aby to bylo nějak sepsaný a zaplacenej kolek. jak by to mělo vypadat : kopie oddacího listu hlavička s adresou soudu název - návrh na rozvod manželství jméno a adresa žalobce a obžalovaného (žadatele a odpůrce) kdy a kde bylo manž. uzavřeno, kolikáté u každého bylo děti důvod rozvodu (např. nepřekonatelný odpor) jak dloho se "intimně nestýkáte" v případě dětí, jak bylo rozhodnuto o péči a pod jakou sp. zn. manželství již je jen formalitou...... navrhuji rozvod ......
Odpovědět
fanfulinek - mám to od právničky v mejlu, můžu ti to poslat...hoď mi svůj mejl do IP
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-. , mužu se Vás zeptat na názor?! Za posledních pár měsíců se hádáme, manžel je velkej introvert, takže místo vyřešení situace radši mlčí nebo se sebere a jede pryč. Vyčítá mi chyby ale to neni nic závažnýho. Já jemu vyčítala a trápila se tím, že mě jako ženu a manželku dost zanedbává, a to po všech stránkách :-x Nikdy by mě ale nenapadlo, že uslyším, co mi oznámil :-. Před pár dny mi řekl, že chce rozvod. Důvod je prý, že je semnou neštastný, že jsem negativista(což není pravda) a mám nějaký chyby(jako každej), a že je vycucanej, unavenej, že chce být radši sám. A už neví, co ke mě cítí :-. Jsem zničená, včera jsem měli výročí 2roky od svatby, vůbec se neozval(přes týden je pracovně pryč). Ženskou mi řekl, že nemá, jenže to tomu nasvědčuje. Nevím, co mám dělat, jak se zachovat. Přece nemůže jen tak odejít od rodiny?! Máme 15ti měsíčního syna. Nevím, čemu mám věřit, jestli má ženskou a je zamilovanej nebo se zbláznil, nebo jen krizi a deprese, jak mi napsal. Jak se k tomu mám holky postavit? Nevzdat to a donutit ho, promluvit si, at vše zváží atd... My jsme se akorát hádali ale nikdy jsme si nějak neublížili. Nevěra z mé strany ne, z jeho tedy nevím.... Nebo ho mám nechat jít, když jen tak opustí rodinu a je mu to evidentně jedno? Je to zbabělec!!!!!!!!!!!!!!!! Jsem zoufalá, nevím, co si myslet... :-.
Odpovědět
To vypadá na ženskou. Můj BM manžel taky zapíral do posledního dechu že ženskou nemá . A co myslíte, měl :-D Mě se těžko radí. Jenom Vám přeji pevné nervy, bude líp to vím. A nic neuspěchejte tak či tak. At' rozvod bude nebo nebude.
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud chce rozvod, ze jako fakt uz ma pravnika a pise zadost, tak bych to videla na nejaky ten pomer.
Odpovědět
Profilova fotka
almi: ahojky.. tak jsem si prohlídla tvé album- ty si byla nááádherná nevěsta fakt že jo, a ten tvuj manžel, neni nějaký mladý? ? Kolik Vám tak je? Přijde mi že jste mladoučký a z toho co píšeš to opravdu na nějakou tu ženštinu vypadá.. a kdyby byl "mladej" tak to i tak vypadá že je "nevyblblej" to je to nejhorší:-( Stím ti bohužel neporadim, ale přijde mi že to je "jasný" :-((
Odpovědět
Profilova fotka
almi: Pokud jen tak mýrnyks týrnyks dokáže odejít od manželky a 15ti měsíčního dítěte, tak pro to musí mít asi fakt nějaký pro něj vážný důvod. Nabízí se ta možnost milenky a nebo mu jednoduše přehráblo a chce být sám a znovu si dokazovat, jak je u ostatních žen žádoucí :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mě ta žesnská nejde do hlavy, on ani nemá kdy, pořád je v kasárnách, je u armády, a celý dny jen maka a maká. Musela by to být nějaká dlouhodobá kamarádka, ted možná přítelkyně nebo tomu nerozumím. prý jsem na něj zlá, negativistka a není semnou štastnej :-, že je vysátej a má deprese, a že neví,co ke mě cítí :-. Manželovi bude 30, mě 28let. Když jsme se brali, měl manžel skoro 28let... Tak mladí nejsme.... už ani nenapíše, co malej celej den dělal. Ted v pátek si určitě zase přijede pro čistý věci(pořád mu peru a žehlím) a odjede k rodičům na celý víkend. Nebo zase bude chtít malýho v sobotu. Já se opravdu brzy zblázním, holky, znáte to, víte jak je to těžký, já už nemám sil. Jak to mám zvládnout? A pokud milenku nemám, jak mi tvrdí, tak co s ním mám dělat? Rodina ho potřebuje, potřebujeme doma manžela a tátu...
Odpovědět
Profilova fotka
almi a proc mu porad peres a zehlis? Tim si ho k sobe neprivolas zpatky :-( .... at mu pere maminka, kdyz travi vikendy u ni. Ja bych ho zkusila donutit, aby jste si poradne promluvili, aby ti vysvetlil, co se deje - preci jenom mate spolu dite, nemuze se jen tak sebrat a odejit. ]-( Pokud ma pocit, ze mas nejake chyby, ktere mu vadi, da se na nich pracovat. Neznam vas, tak nevim, ale to co pises mi prijde, ze jsou jenom vymluvy ....
Odpovědět
ja bych to nejdriv resila napr.i s odbornikem to prece neni jen tak opustit te s takovym mimcem? treba mu jen hrabe a potreboval by odborne "rozebrat"....
Odpovědět
Pokud má deprese, tak jestli to spíš není na nějakou "odbornou" pomoc :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?