První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hell, čekej, na houby jdu s tebou, sama do lesa si nedovolím, bo se hned ztratím ;-) :-D No a s tím maníkem jsi udělala správně, jen ať si nemyslí, že teď když seš relativně už volná a svobodná, že hned jen tak budeš zadarmo a rychle k mání...! Ve 43 by už fakt mohl mít rozum, MM má taky tolik ;-) a někdy je rozumnej až moc, to spíš já jsem občas jak naši puboši ;-) Beru - tak už lepší nálada? Aspoň že tě chlap v tom nenechá plácat se... a zabaví tě ;-)
Odpovědět
vanusak já se snažím ale nic moc pořád nic nevím čekám na nějaký zprávy jak to všechno dopadlo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Beru, hele, člověk se má trápit u věcí, kde díky němu samotnýmu se může něco změnit, kdy si za něco může sám a vzít si z toho ponaučení... To pak jo... Ale trápit se z něčeho, co holt jako člověk ovlivnit nemůžeš, je prostě zbytečný. Navíc si tím narušuješ i svoji vnitřní pohodu a vyrovnanost a to se taky klíďo na tvým zdraví podepsat může a je to zbytečný... Lehce se to říká, já vím, ale když se na to i ty sama podíváš nezávislýma očima a zeptáš se sebe sama - můžu v tom něco změnit? udělala jsem maximum ze své strany pro tuto věc? apod. tak uvidíš, že nic víc, než spoléhat na doktory nemůžeš. Ty můžeš jedině být k ruce jak psychicky, tak fyzicky, slovně oporou, ale léčba už závisí spíš na medicíně a pacientovi samotném... Bohužel.... Moje tchýně bohužel patří k těm, kteří už na svou nemoc rezignovali a někdy nám přijde ve svých 65 letech jako 80letá. Jak mentálně, tak fyzicky. To její matka, ta je i v 85 čupr babka a žije stále téměř soběstačně a sama v baráku. Má přehled, čte denní tisk, sleduje novinky ve všech směrech... je to o člověku, z jaké strany se k tomu všemu postaví. Tchýně by celý den jen zůstávala v posteli, vzdychá a říká pořád dokola, že už nic stejně nemá cenu... :-|
Odpovědět
Beru, neboj, bude zase dobře ;-) App. bzučení mouchy je právě ze Sinuheta ;-)
Odpovědět
já ho četla je fantastická knížka jěště na zakládce vanusak tak to ta moje neni ale stejně ona stála taky při mě když se mi hroutilo manželství a právě ta bezmoc a beznaděj moct pomoc mě štve a jak moc :-(
Odpovědět
dnes se mi 3x snažil dovolat frajer, co jsem se s ním seznámila v Turecku, předky má v Německu, tak takový šikovný, netypický Turek :-D beru, a na základce jsi z toho něco měla? to muselo být relativně náročné čtení....
Odpovědět
no já četla všechno možný sem náruživej čtenář a vždycky sem byla
Odpovědět
já taky byla, ale pak jsem se zvrhla a bylo to :-) vrátila jsem se ke čtení teď...
Odpovědět
heli no já taky čtu hlavně po večerrech kdy je klid ted mi mladej pučil od jedný kolegyně andělé a demoni tk čtu
Odpovědět
tak to mám za sebou už loni, na konci roku jsem četla anatomii lži...teď sinuheta zároveň se čtverkou harrym :-N
Odpovědět
holky, vraťte se prosím zpět k tématu ;-)
Odpovědět
Aaaaaa, mám to :-| Tak jo ženy, sem písnem, jen když budem probírat rozvod. Nezaložíme si "free" téme ve Volné diskuzi?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
A huš nás mají, vydrželi to dlouho! ;-) Tak tedy můžete přeskočit ;-) http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky, tak jsem se po dlouhatáncké době dočetla až na konec. Já si našla přítele ještě když jsem byla vdaná ale věděla jsem že chci odejít. je to více jak rok co jsem od exmanžela, jsem cca 4měsíce rozvedení, přítel je fuč a já pořád přemýšlím zdali má cenu se vracet k ex. Mám ho pořád ráda. Jsem asi naivní a pitomá ale já věěřím že se ze svých chyb poučl a že bychh fakt chtěl začít od znovu. Jen se prostě bojím... |Já teď žiju na nějakou dobu v Rakousku a dom jezdím jednou za týden.Vždy chci s ex stanovit nějaké pravidla jak zkusit od znovu ale nějak se nemůžem domluvit... Jinak všem hezké dovolené a holky až budete mít ten hotel a já tu vydělám nějaké eura tak za Váma přijedu to očíhnout a pak Vám budu dělat na jihu Moravy reklamu. :-)
Odpovědět
ahoj chip...dík,že jsi napsala....víš,ty ho znáš sama nejlíp,nevím,jak se choval atd....já osobně jsem se rozhodovala 2 roky,ale když jsem odešla,bylo to definitivní,tam šlo o mé psychické zdraví.Dobře to promysli,aby sis potom netrhala vlasy ;-) .Jé,v hotelu tě rády uvítáme,aj dva drinky zdarma dostaneš...možná za tu reklamu aj tři :-D :-D :-D
Odpovědět
ahoj chip... a když nejsi v Rakousku jsi u něj, chápu to dobře? koukala jsem ti do albíčka a jste sympatický pár...no my jsme prý taky byli... ty musíš vědět, jaké byly důvody a jestli se nebudou opakovat a má to smysl...já už bych se teda do vztahu nevracela...je to asi hloupé, ale podle mě lepený hrneček prostě držet nebude...
Odpovědět
chip...souhlas s heliskem...myslím,že se to povede jenom minimu párů,ale zase ty víš detaily,takže co když....
Odpovědět
Profilova fotka
ip - záleží proč jste se rozvedli !!! co bylo oním hlavním důvodem, to že sis našla přítele, protože Tě vztah unavil tim že šel do stereotypu nebo to jak se ex choval nebo to žes čekala že se nějak bude chovat a on se choval jinak atd.......... ty to musíš vědět a tak pokud to chcete zkusit tak to zkuste, ale znova se svatbou bych pár let počkala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, taky mám v hlavě ten slogan lepený hrnec už není dobrý hrnec. Jo ještě jsem se chtěla zeptat někdo tu dával číslo na kartářku? věříte tomu, plní se Vám to? Já v době kdy začly probly s ex tak jsem tam taky šla hned ke dvěma.Jedna mi řekla že v kartách žádnou svatbu nemám, nevěřila že jsem vdaná a druhá řekla že ta svatba neměla být že mě manžel ještě za 3 ROKY zklame tak musím ještě 2roky počkat :-( Ano Helísku pokud dojedu z Rakouska na jeden den v týdnu dom tak jsem u něj. Ale čistého času spolu moc nejsme, protože přes den mám hodně běhání a večer jsem K.O. Jinak tady pracuji v Eis salonu takže zvládám poháry tak snad bych Vám v tom hotelu byla i ta ten grátis drink nějak nápomocná. :-)
Odpovědět
chip :-D :-D :-D :-D bereme tě :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Chip, já tvůj příběh četla, psalas, že to tam zkusíte a já si říkala "proboha ne, on se nezmění". Musel by jít na léčení, sám to nezvládne. Podle mě by ses vážně zklamala, ale někdy se stane zázrak... No, nejlíp to musíš vědět ty. Každopádně držím palce ať se rozhodneš jakkoli. ;-) (doufám, že jsem si tě nespletla s jinou nevěstou, myslím, že snad ne)
Odpovědět
chip, tak to tě berem za bar, barmanku ještě nemáme :-D chip, prosím....kde najdu tvůj příběh?
Odpovědět
vedúca povedala :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Helisku tak já můj příběh tady psala někdy kolem dubna minulého roku. Alousku, on nakonec na léčení jít chtěl, ale nemůže, protože by neměl na splátky půjček. Nenašli jsme žádnou léčebnu či terapeuta kdo by to dělal ambulatně nebo přes víkendy. To samozřejmě není omluva... No uvidíme co čas ukáže. Teď budu do podzimu v Rakousku pak se uvidí a pak na příští léto hurá za holkama z Bereme se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Heli, v báru jsem jááá! :-D Chip berem do cukrářskýho koutku 8-) Chip, taky si vzpomínám na tvůj příběh... Ty nejlíp musíš vědět, jak to mezi váma je a bylo. Každopádně by bylo nutné nastavit ohledně financí pevné mantinely dopředu, jenže to by mohlo fungovat třeba jen na začátku, jestli by pak za čas nezískal pocit, že je držen zkrátka jak děcko, který dostává kapesné jen na příděl a navíc k tomu musí zdůvodňovat, co si za to chce koupit... :-| Nikdo ti ale nedá do budoucna nikdy žádnou záruku, že se fakt poučil navždycky a že se nic podobného s penězma opakovat nebude. Kartářku my máme, ale je to od vás koukám daleko, té se daří vyložit nám všechno tak, jak se opravdu stane...
Odpovědět
ahoj ženy... Ivi, vítám tě zpět z dovolenky, doufám, žes nasbírala spoustu energie a těším se na hromadu zážitků...app. v baru se musíte střídat, páč bude non stop :-D víc se nebudu dnes asi rozepisovat...mám náladu na draka, chce se mi brečet, pustila sem si ještě k tomu takovou debilní hudbu a už řvu...proč já do prd... nemůžu mít srdce z kamene?!
Odpovědět
heli z toho si nic nedělej já si to občas taky řikám když volá extchýně a bavíme se o jejím synovi mým ex tak bych si občas přála mít srdce kamenny je mi ho i líto jak dopadl ]-(
Odpovědět
helisek...tož moja,nebreč,jsem s tebou,i když tady nejsem :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Helisku, i já mám dny kdy prostě jen tak z ničeho nic začnu breče.. říkám si proč tu na tom světě vůbec jsem, proč se děje všechno co se děje, proč já nemůžu mít normální spokojený obyčejný život... ale pak vidím jak umírají lidi, jak se nemocní trápí a říkám si proč jsem vlastně smutná... a život jde prostě dál. myslím že každá z nás má dny kdy se prostě potřebuje vyrečet a jít dál s pocitem úlevy.Slzy nejsou důkaz naší slaboty ba naopak...Všechny jsme tu silné a ty nešťastné události které nás postkaly nás jen posílily a tlačí nás vpřed.Tak hlavy vzhůru a jdeme ku lepším zítřkům....Já si již tolikrát říkala že mi žádný muž kromě mého otce nestojí za slzy a tolikrát jsem to porušila... Tak dobrou noc....
Odpovědět
CHip, písala som Ti už kedysi pred Tvojou svadbou a dnes Ti to zopakujem znovu: nie je to vhodný partner do života. Dnes Ti ale napíšem ešte niečo: mám pocit, že toto nie je odpoveď, ktorú tu hľadáš. Lebo Ty stále lietaš k nemu ako motýľ k plameňu... Neudivuje ma, že si rozvedená. Udivuje ma, že si to všetko s ním chceš znovu zopakovať. :-o =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?