První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
to je krááásný x-) já dřív zešedivím než budu matkou :-N
Odpovědět
ale jdi já mám už jednoho prdolu letos mu bude 5 a musim říct že sem nejdřív mimi nechtěla ale pak sem si ho zamilovala a ted je to můj malej zlobil
Odpovědět
no musim běžet něco dělat tak jo mějte hezkej víkend a ahojda
Odpovědět
papa ženy,držte se :-D
Odpovědět
Takže žhavé info: mám připravené veškeré papíry - tedy žalobu a přílohy, doplňené o chybějící údaje, v pondělí ráno třepu do města k notářce to podepsat i se skoro ex a pak to hodím hned na soud. Snad to bude všechno v pohodě a nebudou nám to vracet, že něco chybí... Jinak tu dnes skoro ex byl pro papíry, kolik mi má donést peněz na splátky atd. Tak jsem se ptala, co jeho matka, prý na jednu stranu ji to mrzí a na druhou...ticho a dokončil to "večer grilujeme" a babička je ráda, že jí pes nelítá v záhonku. Tak jsem mu střelila, že ji tam neměla pouštět, protože já ji tam nepouštěla...A pak teda vysmátý, že doma je to jako jiné, ale v pohodě...
Odpovědět
heli,to je super,ty papíry :-) a toto s ním zamrzí...já netušila,že on tak dá na maminku ]-(
Odpovědět
heli no tak se ti to konečně hne z místa ;-)
Odpovědět
fris, no jo, dá...maminka je svatá. z 90% stál vždy za ní....teď jsou oba spokojení, mají to, po čem toužili...ale jo, já jim to přeju, jsem člověk přejícný. jj, je to super, už se těším, až mi přijde (snad) obálka s rozsudkem....já se ožeru jak ten tygr. teď jsme si daly s mámou griotku, jsme zvířata :-D dohazuju na web fotky z dovo a nikam se mi nechce...zítra jdu do fitka dopoledne a v neděli se podívat do oddílu, kde jsem dřív jezdila...mluvila jsem dnes s trenérem a kamarádem v jedné osobě, furt je to kusan :-D
Odpovědět
tak to s tou maminkou je problém...přečti si moje příspěvky o tchýních asi od str.45 ]-( . ty zvíře...už to bude dobrý :-D
Odpovědět
jdu to číst...už několikrát jsem si říkala, že se přidám...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, vy mi vždycky tak utečete za ten celý den, kdy si to nemůžu třeba přes den v práci přečíst, že pak večer, když se sem dostanu, tak už tady nikdo nejni... :-) :-( Hell, prď na něj, ať si říká, co chce, ono to ve skutečnosti zase nemusí být a tak moc všechno pravda, možná mu může dělat dobře, že tě těma řečma zasáhne... :-| Holky, doporučuju knížku - 4 dohody od D. M. Ruize - stručně popsaný třeba tady (tak někde uprostřed): http://jojky.sblog.cz/pozitivni_noviny/ Když se člověk začne podle toho chovat, určitě ho to vnitřně posílí... Mně stále dělá trochu problém jedna dohoda: Neberte si věci osobně... Že v podstatě si může kdokoliv na vás léčit jenom svůj mindrák a vy z toho jste pak týden špatný... A že je to zbytečný... Radím druhejm teorii, ale v praxi ještě musím pilovat... ;-)
Odpovědět
vanusák...teďka jsi napsala takovou pravdu....beru si někdy věci osobně...mrkni do IP
Odpovědět
Článek se načítá
to asi všechny si berem věci osobně :-( teda někdy já mezi ně určo patřím
Odpovědět
beru...já jsem v celku tvrďas,ale někdy mě položí taková blbost,že se fakt divím...a taky chování lidí...já hledám v každém to pozitivní,když něco čeknu,tak to platí a čekám to i od lidí...bohužel to tak nefunguje a já jsem z toho vždycky v šoku :-(
Odpovědět
čeknu je řeknu :-D :-D :-D
Odpovědět
fris to je dobrý čeknu nebo řeknu i mě dokáže rozložit blbost ale mám vedle sebe až nechutnýho pozitiva :-D ale je fakt že to jediný mě drží ted momentálně nad vodou pořád čekám na nějaký zprávy jak to dopadlo a pořád nic začínám bejt hodně nervozní :-(
Odpovědět
beru....já mám doma veselého pesimistu :-D ...ne,kecám,ale můj moc přemýšlí nad problémama dopředu...leží,čučí do stropu....myslí...tak se vždycky ptám,co tam nahoře píšou...on totiž myslí dopředu i několik týdnů,a to bych ho zabila :-D :-D :-D beru...je to smutný...i ta nemoc...i to,že teďka jste měli mít to nejšťastnější období před svatbou.
Odpovědět
fris já vím jen to chce prostě čas a navíc moje máma mě včera dorazila volala babí a vykládá jí jak kvůli ní brečím tak sem ji hned sprdla že já se snažím do telefonu bejt optimista a ona to takhle zvrtá no tak začala že prej ji babí řikala jak ji na mě záleží a kdesi cosi jenže já s ní žila jakou dobu tak vim že ji trápí že se trápím kvůli ní míísto abych užívala příprav a navíc žádný zprávy sem z toho už totálně mimo :-( ]-( naštvana na tu bezmoc že chci pomoct a nemužu ;-(
Odpovědět
beru...zaměstnej se něčím,jak budeš v klidu,polezou na tebe myšlenky....
Odpovědět
fris mi řekni čím nic mě neba a to je nejhorší :-(
Odpovědět
nebo jeďte na výlet,nebo plavat...hlavně v pohybu... ;-)
Odpovědět
no chcem dneska se vrhnout na hudbu na svatbu tak snad
Odpovědět
jakou máte rádi?
Odpovědět
no sk cz a pomalý skoro všechno a co ty,
Odpovědět
já všecko,jéžiš,toho je...víš,co nám u obřadu,když jsem se po druhé vdávala?Most přes rozbouřenou řeku-Simon and Garfunkel.Nás bylo málo,takže jsme si večer šli zaskotačit do vinárny se živou hudbou...a to bylo vzrůšo :-D
Odpovědět
čau ženy... Ivi, mně hodně dala kineziologie a knížka Egypťan Sinuhet - tu můžu doporučit. Já si to zase až tak neberu a od něj už vůbec, možná to tak vyznělo...jeho slova jsou jak bzučení mouchy v mých uších :-x Ať se třeba staví na hlavu, ten už se mnou nehne... Jo ženy, já si taky beru všechno moc pouštím k srdíčku a jsem takové tele důvěřivé, že na to kolikrát dojedu...ale taková jsem já, no... Tak jsem se dnes zrušila ve fitku, zase skoro dvě hodinky, packy mě bolí a ani jsem je necvičila, makala jsem dnes na té své pneumatice :-N
Odpovědět
Mám tu teď u našich psa, leží u dveří a chladí se:) Měla jsem jet ke kamarádovi na špekáček...ale nejedu...já to pochopila jako špekáček na ohni, on to myslel jako sexuální odpoledne....když já to neumím jako králík, že je mi jedno s kým :-| tak jsem mu napsala, že teda fakt nepřijedu, protože jsem panenka na hraní a urazil se, frajer...(a to už by ve svém věku mohl mít rozum - 43 má 8-( )
Odpovědět
heli...bzučení mouchy...ale mucha je tiež pekná sviňa :-D ...ty vole,teďka jsem si poprskala obrazovku s tím špekáčkem....ses ho měla zeptat vtipně...tak malej?hm to nepřijedu :-D
Odpovědět
ehm, a mělo tam být, že nejsem panenka.... no jo fris, příště mě napadno třeba něco ftipnějšího :-D jdu na houby, radši :-D
Odpovědět
no holyk mi doted vybíraly hudbu a ted dem lehnout k dvd už mě bzučí v uších ne z much ale z hudby :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?