První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
ahoj,holky...jsem se vzbudila s jedným psem u nosu a druhým v náručí...holky,vydržte,už je pátek :-)
Odpovědět
fris mi držíme tomu mýmu začíná dovča takže snáma bude 14 dní doma už se mocc těším jak pojeeem pod stan májí prej bejt dusna
Odpovědět
vymáchala sem si jednu ruku v roztoku na nehty a jdu na druhou, tak proto mlčím :-N
Odpovědět
ahojte kocky... Chcem sa spytat, asko sa zachovali vysi byvaly, ked ste poziadali o rozvod? Ma vela kamaratov vystrasilo, ze mi vezme aj to co jeho nie je a ze bude chciet bolestne.
Odpovědět
heli teda šikula já se rozhodla že na svatbu koupím nalepovací na ten jeden den snad vydrží já to jinak nenosím chtěla sem gelovky ale 500 kvůli jendomu dni dávat nechci
Odpovědět
zuzu ahoj. tak můj skoro ex to vzal v pohodě, s tím, že to je oboustranné, že jen nechtěl být ten první a neměl na to odvahu...sebrala jsem si jen svoje věci a jemu zůstalo vše ostatní...mně na majetku nijak neběží a ani bych to neměla kam dát...jsem u našich, takže lednička, pračka atd by se mi tam nevešlo...jemu taky zůstane majetek za 380 tis. a mně za 65 tis....ale to je mi šumák, chci mít hlavně klid...
Odpovědět
zuzu tak ten můj vyhrožoval že mi vezme malýho ale stejně by mu ho nedaly nemá žádný pořádný zázemí a v tu dobu neměl ani práci taky vyhrožoval ale neuspěl nesmíš se dát ale je fakt že u nás o rozvod požádal on
Odpovědět
joj tak to ti zavidim , ze to chcel aj on :( Ja sa tak bojim jehoo reakcie! Sice uz padlo slovo rozvod, ale nebrie to vazne. si mysli, ze sa vyhrazam len.
Odpovědět
zuzu u nás chtěl on odešel za jinou já se nejdřív rozvádět nechtěla ale nakonec sem ráda že sme od sebe
Odpovědět
zuz, to ten můj taky nebral vážně, když jsem mu rok říkala, že jestli se tak bude chovat, tak to k tomu dospěje.. beru, já měla gelovky, ale brutálně mi zničily moje nehty...mám je odškubané od lůžka, propilované..jak je to oddělené, tak se v tom drží špína a nejde to vydrbat, protože se mezi to ničím nedostanu...děs běs.
Odpovědět
ma strasia, ze mi bude len zle robit a na chuda sa bude hrat. Ja by som chcela rozvod v dobrom a z istych dovodov.. ostat sa aspon zdravit, ale asi nerealne :(
Odpovědět
zuzuskas,ahoj...ja som tiež ten prípad,že mi na majetku nezáleží,takže som si vzala iba kabelu,kvetinu,decko za ruku a šla....pokiaľ máš nejaké veci,na ktorých ti záleží,nechaj si ich u niekoho....a v dobrom sa naozaj rozvedie minimum párov...lepšie je nejakú dobu sa nevidieť,kým sa situácia ukľudní...záleží prečo sa rozvádzate ;-) helisek: vedoucí a špinavé nehty??? :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
fris: oni nejsou špinavé...ale prostě takové oranžové, já nevím no...čím to z toho dostat...teď jsem do toho rýpla pomerančovým dřívkem a odrýpla sem celý nehet. když mám důležité jednání tak si ty mrzáčky přelakuju...ale jinak je mám na vzduchu, naštěstí mám jen jednu osobu pod sebou a kolegyňka je tolerantní ;-)
Odpovědět
tak sem udělala dobře že si gerlovky nedám
Odpovědět
nedávej, mně to ty nehty zničilo děsně...ještě prý tak 3 měsíce, než se mi to uzdraví...a to už je mám skoro dva měsíce dole...
Odpovědět
ako mne by tiez nezalezalo na mejetku a ak bude nieco z bytu chciet, nech si to vezme. Aj tak tu ma veci co nam darovali jeho rodicia a ja a tie odo mna asi chciet nebude. On bude ten ublizeny a viem co dorabal, ked sme sa rozisli pred 2 rokmi, tak sa teda mam na co tesit :(
Odpovědět
heli páne jo 8-(
Odpovědět
zuzu kvůli čemu se vlastně rozvádíte
Odpovědět
heli sme se rozhodly že se opřem do příprav na svatbu já to potřebuju abych pořád nemyslela na ex :-(
Odpovědět
sa strasne zmenil...mi to pride, ze sa pred svadbou len pretvarovala aby dosiahol svoje :( a ked to ma, tak sa prejavil :(
Odpovědět
zuzu tak to je špatný každá přetvářka je špatná my se rozváděly po 6,5 letech a sem ráda že sme se v klidu dohodly na všem u soudu i mezi náma i když sme se dost hádaly ale to bylo v začátcích když si s ní začal
Odpovědět
heli :-D :-D :-D to byl nejapný humor ode mě :-D beru:makej na svatbě,zakaž si myšlenky na tuto situaci,tak jsi se těšila na svatbu :-(
Odpovědět
fris já vím těšila a i těším ale pořád sou tam ty myšlenky navíc ona nemá komu by se svěřila a prožila sem s nima kousek života a máme bezva vztah no přítel má 14 dní dovču tak si budem užívat bklidu a pohody a snad přídu na jiný myšlenky
Odpovědět
beruska a este stale je s nou? my sme spolu 10 mesiacov,ale uz od svadby to slo dole vodou :(
Odpovědět
zuzu, tak to máme asi "jednoho" chlapa...u nás to bylo totéž fris, ty můůůůro :-D :-D beru, to je potřeba, musíš se soustředit někde jinde...tohle by tě užíralo
Odpovědět
jj holky vím chci se soustředit a doufám že to pude ale užírat mě to asi bude stejně 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
beru, mas o koho se oprit a to je dulezite :-) a na dovce naberes novych sil, ktere ted potrebujes. hlavne si ji co nejlepe uzijte, uzivejte si jeden druheho a dobij se slunickem (pokud se ukaze;-) memu tatovi nasli rakovinu pred asi trema lety, v pocatecnich stadiu. jenze on odmita lecbu, operaci, cokoliv, a ted akorat posledni mesice trapi mamu hlaskami, ze jeho zivot uz nema smysl, on uz nic nebude delat, protoze jeho zivot je prilis kratky, a kdyz by se to zhorsilo, tak ze on to skonci ... no taky veselo tak taky moc drzim pesti, at to dopadne co nejlip !!!
Odpovědět
už i ten můj zlatej mi včera řikal že o víkendu uděláme vývazky a konečně vyberem hudbu sám od sebe a to je co říct jinak na vše má dost času
Odpovědět
baby a neviete ako dopadli baby, ktore si este pocas manzelstva, teda pred rozvodom zacali iny vztah? Tym zasa nechcem povedat, ze som si nasla ineho..
Odpovědět
zuzu tak to je i můj případ byly sme jěště manželé ale každej měl partnera já teda až po tom co sem vzdala snahu to lepit
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?