První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
tak já se loučím mizím něco dělat mějte a ahojky a díky za podporu
Odpovědět
ahoj hel no ja pracovne ako vzdy. za posledne dni som sa sem ani poriadne nedostala.
Odpovědět
A co ta tvá "úžasná" kolegyně? =-)
Odpovědět
stale rovnako... dik za opytanie
Odpovědět
ahoj,lok,už som sa bála,čo sa deje,že tu nie si :-)
Odpovědět
neboj, neboj som ok. len akosi nic nestiham ale to je dobre.
Odpovědět
ja tiež,a to ešte podporujeme jednu pani na modrom koníkovi sk....poraďte ako ďalej...príď za nami,prídeš na iné myšlienky...pani je v hroznej situácii...no chlapi...idem,mám toho moc,večer tu budem, :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak čaves zase v podvečer. Teprv před chvílí jsem dorazila z práce, docela padám na hubu a oči rudé od celodenního koukání do PC... :-| Nám od příštího týdne začíná 2týdenní celozávodní dovolená (já teda ještě příští týden pracuju, nás se to tolik netýká, to spíš výroba), a tak chce mít všechno každej do zítra hotovo. Plno lidí už není i zítra, takže teď kdo bude v práci, tak bude dalších 14 dní docela klid a vegáč, docela se na to příští týden těším a vygruntuju si všechny papíry a šanony na stole a ve skříních... Hell, taky se můžeš přidat ve výpomoci i u nás, kolem baráku je pořád co dělat :-D Beruska - tak co, víte něco blíž? Držím palce! Fris - když bude čas, mrknu dál na tu diskuzi, koukala jsem jen na první stránku zatím... Asi se to rozjelo jinak, mež to vypadalo na začátku, co... :-|
Odpovědět
vanusak že děláš ve škodovce vid :-D :-D
Odpovědět
tak holky už máme výsledky vypadá to špatně :-( je to rakovina
Odpovědět
bože
Odpovědět
co teď,bude doma,nebo v nemocnici,to je hrozný....
Odpovědět
Článek se načítá
no zítra nastupuje ale operovat zatim nemůžou má tam otok a budou jěště dělat vyšetření v pondělí by měla bejt doma a nebude 3 neděle mluvit sem z toho úplně mimo
Odpovědět
holka,co mám říct....
Odpovědět
fris na to neni co dodat bude zase líp :-(
Odpovědět
dobrý večer kočky... beru, vrací mi to vzpomínky na dědu...měl rakovinu jícnu....dva roky nám držel na sondě do žaludku, chemoterapiích, ozařování...rakovina mu vyžrala do jícnu díru. když měl vrtulní v jedno pondělí ze Švýcar dopravit speciální lepidlo, tak děda to v neděli vzdal....a už zase brečím...je po smrti už 14 let, ale tolik pro mě znamenal...snad jako nikdo ještě na světě |-| moc držím pěsti a posílám hromadu síly a energie, budete ji teď všichni potřebovat... zítra volám k právničce, jestli nedorazí mejl od ní "dobrovolně"...slíbila, že to bude během tohoto týdne a nic...skoro ex už vystrkuje růžky řekla bych, kola a kolo nikde...zítra má poslední šanci, jinak mě má v sobotu ráno před barákem a tomu už se nevykroutí. byla jsem dnes po práci za bývalým kolegou ještě s kamarádkou s dvojčatama, já si ty špunty tak neskutečně užila, bublinky zlaté :-N a pak jsem byla s holkama ve fitku...z plánované jedné hodiny byly dvě...zítra se asi ani nevyčůrám :-N
Odpovědět
je to tu smutné...došla mi řeč :-(
Odpovědět
fris, vždyť to není o slovech....jen jsem to potřebovala napsat...chápu berusku, jak jí je |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Beru, i já vím, jak je to těžký... Moje babička rakovinu prodělala, naštěstí po ablaci prsu je už dlouho ok (ťuk ťuk). Horší je to u tchýně, tam je to už hodně rozjeté a na více místech, takže stav je dále chirurgicky již neřešitelný, všechno je jen otázkou času... :-( Jestli krátkého, nebo jestli ještě měsíce, roky, nikdo neřekne, protože to samozřejmě nikdo neví... Rakovina je jedna z největších sviní nemocí, člověk nemůže ani preventivně dělat nic. Pouze snad chodit na kontroly a stejně se určitě jako naschvál objeví na místě, které preventivně kontrolováno není... :-| No napadlo by vás - na hlasivkách??? P.S. Jojo, pracuju ve škodových závodech ;-)
Odpovědět
heli,to nebylo na tebe,to bylo tak obecně,jakej je ten život....
Odpovědět
Profilova fotka
berusko, to je mi moc lito, snad to nasli vcas a bude to dobre. vanusak, mnoha rakovinam lze preventativne predejit .... 80% rakovin je zpusobeny zivotnim stylem a zivotnim prostredim :-( :-( ..... existuje spousta vyzkumu a ne zrovna malych (nedavno v Evrope skoncila jedna pulmilionova), ktere to jasne dokazuji. Bohuzel to znamena nepopularni zmeny v zivotnim stylu :-( .... ale to sem nepatri, jenom jsem chtela zareagovat na tvoji poznamku. Helisek, mas muj obdiv, jak dobre si vedes ..... kdybych byla v CR, tak si pejska klidne vezmu. Dneska jsem se mazlila s 9 tydennim stenetem labradora a jsem z toho zase desne na mekko. Chybi mi ten muj.
Odpovědět
helisek je frajerka...za chvilku nás nebude potřebovat,je to silná baba,tož :-)
Odpovědět
fris, já vím, já jen aby sis nedělal těžkou hlavu, že došla slova... josefka, dobře si vedu? to jsem ráda, jestli to tak na okolí působí...já bych chvilkama zalezla do skříně a dělala tam strašáka, ale pak si to rozmyslím a je zase dobře... holky, zbláznila jsem se - píšu kamarádce rukou dopis - už mám 8 stran A4 a zdaleka nekončím...
Odpovědět
heli,není to pravda :-D jak jsi začala sypat fórky a reklamy...tak vím,že je to na dobré cestě....a kobylka ti dobije energii taky :-) :-) :-) :-) já jsem z generace,co psala rukou dopisy normálně...děcko :-D :-D :-D
Odpovědět
no to víš že jo, jako že bych se na vás vyprdla? no to né, zlato, mě se jen tak nezbavíš :-D já je taky psávala normálně a ráda, já jsem tak trochu psala i povídky sama pro sebe, já jsem prostě spisovatel...slohovka na dvě stránky, tak já ji měla vždy aspoň na čtyři :-D Dopis už má deset stran...a ještě nekončím :-D ale teď už jdu stáhnout roletky a hajnout si, dobrou noc
Odpovědět
pá a drž se,však víš :-) :-) :-)
Odpovědět
ahojky holky já to včera brzy zalomila hodila sem dva panáky slivovice na šla lehnout
Odpovědět
a za podporu díkly moc a moc
Odpovědět
krásné dobré ránko berunky tak jsem se probudila s ukrutným bolehlavem, zamotala se mi hlava, takže mi spadly šminky, co sem dávala na poličku, tak hned po ránu po mně vyjel tatin :-S v práci jsem slupla dva brufenky 400 a už snídám... beru, co ty tady tak brzo?
Odpovědět
heli nějak sem nemohla dospat
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?