První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak drzim palce, at se to da lehce snizit a udrzovat v normalu, mas toho ted nejak moc :-( na domek jsem koukla, a vypada pardne !!
Odpovědět
mě už to ani nijak nepřekvapuje...když se to se.., tak se to se..
Odpovědět
Profilova fotka
ale zas uz se blyska na lepsi casy ...
Odpovědět
heli,může to být stresem :-( domků je tam asi +00 stránek,rozklikávejte a kochejte se,každý má několik hektarů pozemků,bazén,rybník...já na to čučím už od ledna
Odpovědět
Profilova fotka
domky jsou pekny, ale tam se clovek nedomluvi, pokud neumi francouzsky ... ja byla ted o vikendu v Colmaru (taky Francie). a to je uplne kouzelny mestecko, takove male Benatky fakt za prohlidku stoji :-)
Odpovědět
já se vždycky snažím naučit jazyk kam jedu :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
no kdyz tento je tezky :-( jinak jsem taky rada, kdyz zvladnu aspon nejake slovicko, ale nejak na ty jazyky neni dost casu. anebo ja mam prilis mnoho zajmu a pak nic nestiham ....
Odpovědět
já aspoň základní fráze...ale jak tam žiješ,tak se ti to do dé palice narve samo..moje netěř žije 2 roky v Itálii...jeden rok v září ani nešpitla a v listopadu mlela jak kdyby se tam narodila :-D .turečtina bude horší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ted me zase zaujala rectina, nebo Recko jsem si proste zamilovala, ale tam se neda pochytit snad vubec nic :-D
Odpovědět
fris, nebude, je to velmi podobné, jen jinak vyslovené :-D ženy, jedu ke kartářce, ozvu se večer, jestli neskočím z mostu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no turečtinu abyste už začaly pilovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale fraze to beru, sama nemam rada lidi, kteri nekam prijedou, a suverene tam na vsechny mluvi svym jazykem :-D
Odpovědět
Článek se načítá
ženýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý,jsem mrtvá-sekám na slunku zahradu do kopce....infarkt a úpal,ještě mi zbývá asi 100m :-p :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych to snad vzala na chvili za tebe, lepsi nez cely den sedet v kancelari :-(
Odpovědět
:-D :-D :-D buď ráda,že mě nevidíš...teďka jsem letěla pro sekačku,jsou tady strašný mraky,běžela jsem jak srna a vypadám jak miss stařenka mokré tričko :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
diky, potrebovala jsem dnes nejakou vzrpuhu, jsem nejak bez elanu ... ;-) ted uz se aspon chechtam :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D já už se ani nechechtám,já se dusím :-D :-D :-D
Odpovědět
aj ten pes ke mě čuchá a má nějaké úmysly :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
diky za davku optimismu, mizim z tohoto stisneneho prostoru nekam na vzduch ;-) heli: a co kartarka? jsem zvedava! kdysi jsem taky k jedny zasla, a bylo to takovy trochu o nicem .....
Odpovědět
Profilova fotka
Čau ženy, mě teda štvete, co všechno musím dočítat. Ale aspoň se zlepšila nálada po příchodu z práce ;-) Já v práci na BMS nemůžu, admini nám to okrouhali, ale třeba Koníka a Střechu nechali, nějak zapomněli... :-D Hodně nám net hlídaj... :-| Jo a Hell, k tý kuchyni, první 4 fotky jsou stávající stav, další fotky jsou mou představou a touhou x-) A pak se samo ozvi, co karty. Ty nelžou... Maximálně některé kartářky :-D
Odpovědět
Tak ženy, jsem zpět... fris, jsem se teda pobavila...ty jsi fakt číslo, já te normálně vidím, ufuněnou, spocenou až na riti a ještě nadávajíc, že je hic :-D Jinak tedy u kartářky úúúúžasné...mám z toho spoustu dobrých pocitů...chtěla jsem otevřeně vědět vše, i to špatné...v minulosti i v přítomnosti se vůbec nezmýlila a já věřím, že i v budoucnosti...potvrdila mi několik mých "pochybností", pocitů o mě....bylo toho moc...všechno to asi hodím na papír...musím to vstřebat, všechno... Jen se zeptala, jaké jsem znamení a říká, že to je uplně mimo, že jsem měla být to a to...pak mi řekla, že teda vyhasl jeden vztah, že je to skončí i v srdci i v hlavě a je to dobře, že jsme k sobě nepatřili...tak to mi cvakly zuby, jak mi spadla brada na stůl.... Jo a prej se vdám :-D :-D :-D No to se už teď těším x-) Strašně mi to dobylo baterky, nakoplo, utvrdilo v mých záležitostech, pocitech...a těšte se, až o mě uslyšíte....
Odpovědět
Jo a důležitá věc - budu mít dva domovy, ČR je mi malá a není pro mě, budu mít nemovitost v zahraničí. Holky, svíííííítáááááá.
Odpovědět
počkej počkej...víš,že mám sedět v recepci :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
heli:to jsem ráda,že tě to nakoplo,do vdavek se zatím nehrň :-D :-D :-D a vůbec od tebe není hezké,že se směješ vyčerpané stařence...a,už je to tady,přišla bóra,hromy nad barákem,možná mě vypnou,pak se ozvu :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
ahojky holky tak ted mi volala extchýně má nádor na hlasivce i když se neví jestli je zhoubnej nebo ne :-(
Odpovědět
beru.to je mi líto,tys to už říkala,že je nemocná.... :-(
Odpovědět
fris sem docela na prášky a řvu jako tele :-( ve čtvrtek se dozvíme jestli zhoubnej nebo ne
Odpovědět
jak to zjistila?měla nějaké problémy? :-( klid zatím,počkej do čtvrtka,nestresuj se dopředu,já vím,že to není lehký :-|
Odpovědět
byla u doktora a navíc už jednou měla rakovinu musely ji vybrat :-(
Odpovědět
beru, vydrž, to bude dobrý. i zhoubný nádor nemusí mít tragické pokračování, když se to podchytne zavčas. Držím pěsti, ať to dopadne co nejlíp. fris, to byla prdél, já se sobášit nechci, nenenene, až časem třeba někdy až budu mít 2.8 v krvi :-D zítra jdu zasejc na krev :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?