První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
máš tam aspoň nejaké kamošky?
Odpovědět
ano to mam aj ked nemame na seba vela casu ked som denne 10 hodin v praci....
Odpovědět
ale zase máš veľa práce-že nemáš čas myslieť na to všetko...ja viem,že je to tam ťažké...ale fakt tu väčšina kočiek napísala,že to bol osud a stretli nečakane toho pravého...ja na osud verím poslednú dobu strašne moc-keď spadlo to lietadlo z Brazílie,prežili to ľudia,ktorí leteli skor,alebo ktorí zmeškali...tí manželia,čo zmeškali mali do týždňa autonehodu v Rakúsku a ona umrela...človek tomu asi neutečie 8-)
Odpovědět
to mas pravdu. aj ja si myslim ze vsetko je tak ako ma byt.... a vsetko ma svoj dovod preco to tak je. tie nevesty v praci su niekedy katastrofa ale bavi ma to.
Odpovědět
to je pekná práca,ja som si jednu dobu urobila floristický kurz a robila som kytice a celú svadobnú výzdobu,krásna práca :-)
Odpovědět
ano to je ale ked si v takej tazsej situacii tak tie pocity su rozne
Odpovědět
ale vsetko sa da zvladnut. musim a musime to tak brat vsetky....
Odpovědět
to je jasné...potom fakt jedine ako robot...všetko púšťať z hlavy rýchlo von :-)
Odpovědět
snazim sa - najhorsie su tie trapky ktore si myslia ze od toho jedineho dna zavisi cely zivot... potom je to fakt tazke
Odpovědět
ale to je jedno. nejdem si kazit vecer.
Odpovědět
lok... :-( myslím,že už spím 8-) 8-) 8-) ...pomaly sa rozlúčim...bež spinkať a ozývaj sa..veď vieš,že sme tu pre teba :-) :-) :-) pá
Odpovědět
dakujem. zajtra sa ozvem ako som dopadla u kadernicky. uces som si vybrala ale neviem... dobru nocku. papa
Odpovědět
Článek se načítá
dobré ráááánko :-)
Odpovědět
ahojkýý teda ty si ranní ptáče :-D
Odpovědět
ahoj,děti :-D :-D :-D
Odpovědět
beru, a to už jsem byla v šest v lese :-D
Odpovědět
ahojte baby :-)
Odpovědět
helisek84 tý jo to já v 6 měla jěště půlnoc :-D
Odpovědět
holkýýýýýýýýýýýýýýýýýýý...už nebudu jak bobtail....moje kadeřnice se vrátila...jdu ve středu :-o :-o :-o
Odpovědět
fris no vidíš ses dočkala :-D
Odpovědět
ahoj fris tak mas dnes dobry den ...
Odpovědět
no zvedlo mi to náladu...kmitám,chlap se vraci po týdnu,tak ještě vařím,ale ukážu se....držte se,berušky :-) :-) :-)
Odpovědět
Tak jsem kočky byla u té právničky, zaplaceno jest, zjistila, že nás možná bude možné rozvést o nás bez nás, tedy soud rozhodne bez naší přítomnosti, což by bylo uplně supéééér. Byl tu první zájemce na byt, ale nemyslím, že by z toho něco bylo...
Odpovědět
heli: to je perfektní...aspoň by ses vyhla tomu trapnýmu zážitku :-) :-) :-)
Odpovědět
fris, ona předtím říkala, že by nás ani "nevyslýchali", že by se jen zeptali, jestli souhlasím s žalobou..
Odpovědět
když si vzpomenu,jak jsem tenkrát musela poisovat nechutný detaily.......už nikdy :-p :-p :-p :-p
Odpovědět
lok:čo účes???? :-) :-) :-)
Odpovědět
popisovat :-D
Odpovědět
no právě, slyšela jsem, že to je docela drsné a hlavně trapné a nepříjemné.. :-(
Odpovědět
trapné :-p :-p :-p ...já mám společenské chovaní a nemám žaludek na někoho kydat.....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?