První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
mili:pá a přijď zase :-) heli:aby ses nevrátila s nějakým bohatým Pierrem :-D :-D :-D beru:schválně jsem se mrkla na vaše fotky....sympaťáci a vidím tam tu lásku....tentokrát to vyjde :-) :-) :-)
Odpovědět
milada2 no my měly s nastávající tchýní výměnu názorů ;-)
Odpovědět
fris: tak by pak byl hotel na francouzské riviéře :-D
Odpovědět
já mám francouzské jméno :-D :-D :-D
Odpovědět
já chci taký někam jet :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
no čekám čekám, ven s tím
Odpovědět
já se s váma pro dnešek loučím du uložit malýho dablíka mějte se ahojky ;-)
Odpovědět
teďka která :-D
Odpovědět
pá beruš
Odpovědět
no ty :-D já se jdu ospršit, budu za chvíli
Odpovědět
hodím do IP :-p
Odpovědět
děkuji x-) sem se ospršila a trochu zase protřídila hromadu věcí...ještě mám kopu věcí v autě, já nevím, kde jsem toli věcí vzala...
Odpovědět
Článek se načítá
já lítam furt ven házet psovi balón...je to šílenec :-D
Odpovědět
Já psa neviděla od úterý, musí vydržat do soboty bo nevím, jestli se zítra budu vyskytovat zde v této oblasti, či na jiném místě naší krásné země...
Odpovědět
jakého máš pejska?
Odpovědět
ahojte baby - zelam pekny vecer :-)
Odpovědět
ahoj,lok,jak je,???
Odpovědět
mám bíglíci ;-) a ty?
Odpovědět
da sa. len sa mi nejako nechce spat. aj ked som spachtos dnes to akosi nefunguje. a Ty?
Odpovědět
mne to nešlo včera,normálne spím ako decko,ale tu je dusno a vlhko,zaspala som až na svitaní,som úplne hotová,takže za chvíľku padnem :-D
Odpovědět
heli...já mám chudáka 12 letého českého horského psa,miláčka 40 kilového,6.letého kavalíra a roční štěně border kolie...kočku...papoucha :-D :-D
Odpovědět
no ja vacsinou zaspim skoro ale dnes neviem... a to zajtra skoro vstavam lebo idem rano ku kadernicke...
Odpovědět
Stěhuju se k tobě :-D Já měla koně, pískomily, psa...teď už jen koně a psa...a chtěla bych želvu a žaka :-N
Odpovědět
lok...budeš krásna ;-) ...ja musím tiež,ale moja super holička je druhý rok na Novom Zélande,tak hĺadám niekoho,komu nemusím vysvetĺovať,čo chcem...k tomu mám tú klaustrofóbiu,tak aby mala pre mňa pochopenie,že tam sedím jak na elektrickom kresle :-D
Odpovědět
hel:já měla velšteriéra,potom tady ty psy,kocoura,teďka tu kočku,činčilu,andulky...ještě jsme s mladou chtěli koně,ale to neprošlo ]-( ...kakadu bych chtěla http://www.youtube.com/watch?v=GYMBIG...
Odpovědět
no ja som tu svoju kadernicku stale nenasla.... stale hladam... tak som zvedava ako to zajtra dopadne. teraz som si zapla telku, internet a dala trosku vinka a lenosim. romantika...
Odpovědět
bývaš sama? ;-)
Odpovědět
ano v podnajme. po rozvode som bola u rodicov ale potom som chcela byt sama...
Odpovědět
no tak to musíš byť tu s nami,aby na teba nechodili čierne myšlienky :-)
Odpovědět
v pohode.... to su take naladovky ale dnes sa to da.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?