První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
loknicka.to je ten problém....im vadí potom v normálnom živote všetko....tam sa báli o holý život,s tým si vedeli rady a bežné starosti v rodine nezvládajú...takže to ber tak,že za ten rozchod ani jeden nemožete....ty,ale oni majú svojeho psychológa,nedá sa to nejako zariadiť,aby mu pomohol?
Odpovědět
loknička IP
Odpovědět
fris on nic nechce riesit - on je dokonaly ..... podla neho vsetci ostatni robia chyby - okrem jeho mamicky....
Odpovědět
aha,tak to je potom o ničom...začneš nanovo a lepšie :-) :-) :-) .furt odbieham,u nás sa chystá búrka,včera bola prietrž mračien,voda sa liala z cesty skoro až do domu,tak zbieram prádlo a tak.včera mi padali krúpy až do verandy a na tri hodiny vypli prúd,možno aj teraz to tak bude :-(
Odpovědět
no tak to ti nezavidim... ja zachvilu koncim v praci - konecne.
Odpovědět
no ja som sama v baráku a nebolo mi včera dobre,ke´d som videla,ako sa tá voda blížila po chodníku a potom museli hasiči likvidovať tú spúšť po na ceste :-p
Odpovědět
tak si davaj na seba pozor. ja pomaly koncim. pa :-)
Odpovědět
pá :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj zdravím, ani já nepatřím k těm co by měli v plánu se rozvádět, jsem čerstvě vdaná. Obdivuju všechny co chtějí a mají sílu změnit svuj život když nejsou šťastný. Přece jen žijem jen jednout tak ať jsme šťastný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky a fris - tebe zdravím speciálně ;-) Moc ráda čtu ve Vašich slovech ten optimismus jen tak dál :-)
Odpovědět
Profilova fotka
p.s. - fris a prosim prosim já chci taky horoskop, hodinu narození vim - na večerníček 19:00 hod. :-)
Odpovědět
brum:no kdes byla celej den??? :-D už jdu na to,hodím do IP
Odpovědět
Článek se načítá
nazdar ženy, jsem tu :-D a tady nikdo :-D jak je to možné? tak jsem natřela futra, trubky, stihla se pohádat se skoroex...uklidnil mě až mejl od právničky, v pátek za ní jeduuuuu :-)
Odpovědět
helisek:já tady su :-D nemůžu v tom počasí spát :-D až teďka jsem si přečetla,že jsi taky Maďar :-D :-D :-D ,to jsem ráda...stejně jsme tady všichni namíchaní z Tatarů a podobně :-D :-D :-D .Co ti udělal?
Odpovědět
:-D fris, aspoň jedna spřízněná duše v této hodině. dává nějak ruce pryč od toho bytu a s tchýní vymýšlí ptákoviny...že byt pronajat atd...to se mu to kecá, na něj ty úvěry psané nejsou ]-( ležím na posteli, brečím....jeden chlap viděl moje fotky a nabízí mi sex...a mně je z toho smutno...si myslím, že stojím za víc než....jen za to jedno....
Odpovědět
heli:všechno řekni právničce,ty budeš platit hypotéku a dělit se s ním o nájem,on je fakt tydýd 8-) .Klid,prosím tě,napiš chlapovi,že si policajtka,až si to přečte,bude mít bláto na hřišti :-D .A běž spát,odpočívej,kdyby na tebe šly blbý myšlenky,tak si v duchu zpívej,já to dělám taky :-) :-) :-)
Odpovědět
krásné dobré ránko... fris, to bych utekla sama před sebou, kdybych si zpívala :-D já mám dnes nějakou náladu na draka...ráno se probudím a zjistím, že mi klekl telefon :-S to s tou policajtkou budu praktikovat, to by mohlo zabrat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj hel, dobré ránko. počasí zrvona náladě nepřidá viď? mě na mizernou náladu vždy pomůže sportík, hodina spinningu nebo fitboxu, a na chvíli na vše zapomeneš ;-)
Odpovědět
ahoj,holky,já jsem jak zbitej pes,usnula jsem až za svítání,dusno a skoro 1OO% vlhkost-psali to aj v novinách,asi se udusím,ble
Odpovědět
tak nám tu šajní slunko jak blbé a já musím sedět v kanclu se zaplou klimou ]-( vecernice - mě brusle, nebo kůň nebo pes...ale drží mě to od půlnoci...
Odpovědět
Profilova fotka
no ja mam pocit, ze bych si mohla dat sirky do oci :-D a to me ceka odpo nejakych 600 km za volantem, ale do te doby se zmatorim ;-)
Odpovědět
Martin včera večer volal a chtěl po mně data narození mých rodičů, prej do životopisu. Tak jsem ho slušně poslala do háje a řekla mu, ať tam napíše "v rozvodovém řízení"....co je komu po tom sakra...
Odpovědět
Profilova fotka
do životopisu? to se mi vůbec nezdá :-o
Odpovědět
vecernice...proboha,opatrně v autě...hezky přestávky,pití,čurání....cviky,jak dělají německé rodiny na dálnici :-D heli: co to je za blbost,kdo by po něm chtěl údaje tvých rodičů-bacha na to,ať ti neudělá nějakej průšvih...finance,byt.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky heli - tak ať si ten byt koupí M a pronajímá si ho sám a je to, ne? ;-)
Odpovědět
foogy-jen jestli na to má :-)
Odpovědět
foogy, to jsem mu taky řekla.... :-D
Odpovědět
helisek do životopisu sem nikdy nepsala datum narození rodičů ;-)
Odpovědět
já taky ne...je to životopis k policajtům, tam bych důvod viděla, ale tyto údaje prostě neposkytnu
Odpovědět
Předpokládaná cena opravy telefonu 1200....se asi pos...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?