První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
přeci jenom mám následek..jako fakt...šílenou klaustrošku ]-(
Odpovědět
foogy, ale je dobře, že o tom takhle dokážeš psát a mluvit, to si myslím, že je uplně nejlepší, že to člověk prostě nedrží v sobě...určitý čas samozřejmě ano, to znám sama u sebe...
Odpovědět
odbočím od tématu...nevíte co na posílení nehtů? já si sundala uměláky, moje jsou teď naprosto šílené...baštila jsem biosil, ale bez úspěchu...
Odpovědět
Profilova fotka
heli - já se za to strašně styděla. Strašně! Že jsem to všechno dopustila, víš. Pak jsem vlastně brala léky na deprese a docházela k psychiatričce a to jsem řekla jenom pár lidem. A po třech letech naše napadlo dojet k léčiteli, protože se na mě už nemohli koukat a on mi pomohl. A od té doby jsem se s tím vším smířila a už se za to nestydím. Je to prostě jedna moje kapitola v životě. A i když to pro ostatní zní jako fráze, tak jsem prostě vděčná teď za milunku a vážím si ho, že mě má fakt rád takovou jaká jsem a nesnaží se mě jakkoliv měnit fris - klaustrofobii? to je strach z malích prostor? Jako výtah a tak podobně?
Odpovědět
tak z výtahů mám strach i já...ale spíš že spadne...to já radši do 7. patra vyšlapu pěšky.... foogy, takže už jsi i bez léků? to je paráda přeci x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak tady čtu vaše příspěvky, a fris, klobouk dolu, takovy optimismus je super. I heli taky moc obdivuju, jak se drzis a uchovavas si smysl pro humor. j inak nechci moc zasahovat do diskuze, nebot rozvod nastesti za sebou nemam a ani me zatim nehrozi ;-) mam cerstve po svatbe :-) ale vim, jak dlouho se clovek muze vzpamatovavat po rozchodu, aniz by musel zazit predtim neco negativniho (myslim jakoukoliv formu nasili ci omezovani). tak se sem k vam obcas pridam na kus reci, jestli muzu? ;-) heli, drzim palce, at se dockas, kazdy mame nejakou predstavu, a je super, kdyz to partner dokaze vytusit (i kdyz by to sam treba realzoval jinak)
Odpovědět
Profilova fotka
heli - na nehty křemík! Moje mamka, je nehtařka, tak dělá přírodní zpevnění, to ti do nehtu každý měsíc masíruje křemík, pač když ho baštíš v pilulích, tak to jde i do kostí a vlasů a do nehtů se ho dostane málo. Zeptej se na to u nehtařek. Stojí to tak 180 kč, což jednou za měsíc jde... heli - jojo, jsem. Úplně bez lékůůůůůůůůůů x-) vecernice - já tady taky nemám co dělat, ale je mi tady fajn - je mi tady fajn, protože je Helča plná optimismu a mně to dodává radost či co... Jsem si uvědomila, jak si tady teď zpívám a mrskám nohama a je mi hezky. a Helča se dočká! I když to teď nevypadá a třeba si to ani nemyslí, tak dočká. Holky, moje mamka dělá už 12 let nehty a chodí k ní mladé i starší, to je příběhů, co tam člověk vyslechne... Ale dycky se potvrdí to, že si hodná holka do roka nového partnera najde x-)
Odpovědět
večernice, my tě tady rádi uvítáme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fris - za jak dlouho po rozvodu sis našla nového partnera?
Odpovědět
holky...já odmala s nikým nemluvila o problémech a taky to odneslo zdraví,takže te´dka na sebe všecko vyzvoním :-D a zadara :-D .nejezdím výtahem,nechodím do sklepa,nevlezu do sprcháče a když s někým mluvím,stojím od něho 2 metry :-D ...je to neslušný,ale bohužel,jak se přiblíží,skáču jak kamzík :-D :-D :-D .vždycky jsem si pomohla sama,protože rodina mě nepodržela,spíš hodně naopak :-( .proto radím...mluvte,mluvte,ať to jde z těla ven :-D ...ahoj,večernice :-) :-) :-)
Odpovědět
foogy, ty jsi zlatko x-) a děkuju za radu s tím křemíkem, musím to vyzkoušet, jdu zavilovat na manikuru
Odpovědět
já to měla komplikovaný...odešla jsem s malým dítětem...bylo to po revoluci...dva roky trvalo,než novej prezident jmenoval nové soudce...takže já byla dva roky pryč z manželství,ale nerozvedená...no v té době jsme se našli...potom mě rozvedli na první stání,když jsme spolu už tak dlouho nežili.
Odpovědět
Článek se načítá
ahojky holky já souhlasím s freesbee hodně mluvit to hodně pomáhá já to taky dělala a je fakt že mě hodně držela rodina a pak přítel :-D
Odpovědět
Profilova fotka
foogy - křemík jsem zkoušla vtírat a bez úspěchu, i ho baštím, ale nehty mám furt jak papír :-( ale gelový mi prostě nesedly, rýpat se v záhoně s dlouhými nehty mi fakt přišlo absolutně komický :-D
Odpovědět
ahoj beru ;-) tak jdu ve středu - peeling, parafínový zábal, klasická manikura a dál se prý uvidí, jak to bude vypadat....ale uměláky už nechci :-N Holky, já už se dnes loučím, letím do banky a pak natřít futra na byt...tak pac a pusu, zítra se uvidíme x-) vlastně večer :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fris - je fakt, že mi ale pomůže se s někým o problému popovídat, je mi pak lehčeji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heli - ahoooooj a ať ti jde práce od ruky!
Odpovědět
abych byla přesná...než na nás došla řada :-p
Odpovědět
Profilova fotka
vecernice - vidíš to, to mamka s tím má nejlepší zkušenosti, ale na každého to působí jinak, no.. Hele, já mám uměláky skoro 5 let, mezitím jsem se 3x stěhovala (bourala, malovala), zahradu máme taky a nehty mám a drží ;-) A všechno dělám v rukavicích :-D Dokonce jsem i myla nádobí, teď už mám myčku. Já si to bez rukavic nedokážu představit... Haha, to by ses mi smála, co? :-D ;-) Ale mně vyhovuje, nerada bych je dávala dolů.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tohle je na založení nového tématu, pač maximálně vybočuju od názvu
Odpovědět
Profilova fotka
asi docela jo, pekna predstava ;-) no me se jeden ulomil (i kdyz se to pry nemuze stat), kdyz jsem na bruslich zastavovala o plot. to bylo jasny znameni, ze maji jit dolu :-D jen ty nehty po nich jsou uplne strasny :-(
Odpovědět
beruska:ahoj beruš :-D :-D :-D ,jak je?
Odpovědět
no já přemýšlela o gelovkách ale asi teda ne když sou s tím takový zkušenosti si radši nechám upravit moje :-D a jinak k tématu já měla štěstí že sem poznala přítele jěště před rozvodem i když sem nebyla první kdfo opustil rodinu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
beruško - ale aspoň jsi měla někoho, kdo tě podržel a podpořil a miloval x-)
Odpovědět
to jo a rok a něco po rozvodu se budem brát :-D no ted se rozvádím moje sestřenka po 10 letech manželství ale jedině dobře měla takovýho debila a proutníka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
beru - tak to je dobrý! Že jsi šťastná!
Odpovědět
no řekla bych konečně štastná i když z prvního manželství mám synka tak je to naše zlato :-D
Odpovědět
fris dakujem za link. on bol v afganistane...
Odpovědět
loknička: to je škoda,že ste to nevyriešili...ten psychológ by vám možno pomohol,tam to ale muselo byť drsné...aj to píšu v tom článku,že slabší zväzok nevydrží...a vy ste nemali skoro nič za sebou,škoda...on musel byť psychicky úplne na dne a nevedel,čo so sebou :-( :-( :-(
Odpovědět
fris - boli sme spolu pred svadbou 5 rokov... a ked prisiel a vratil sa normalneho zivota vsetko bol problem.... stale som dufala ze sa to urovna ale nemal zaujem. bolo zle vsetko - domacnost, financie - to hlavne, a dokonca aj veci este za slobodna.... mozno teraz to aj lutuje len to nechce dat najavo. ak tak len nenavistou a hnevom....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?