První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
heli IP
Odpovědět
helísek :-D :-D :-D pretože som Slovák,žiju 20 let v čechách,předky mám Maďary,Turky atd.,jako správnej Evropan :-D :-D
Odpovědět
baby idem makat majte sa. budete tu aj vecer?
Odpovědět
loknička:tak to je ten problém,tušila som to...už som zabudla,ako sa volá ten syndróm,ale zažila som túto situáciu na vlastnej koži za slobodna s bývalým priateľom,vrátil sa po trištvte roku z Líbye a z veselého chlapca sa stal zamĺknutý blázon,ktorý používal iba tieto vety-prečo sa vy ľudia smejete a prečo vy ľudia stále rozprávate :-( Oni sa nevedia po tom strese zaradiť do normálneho pokojného života a chce to odbornú pomoc,sami sa z toho nedostanú-je to logické,keď sú zvyknutí spať so zbraňou atd.....chápeš...on to vzdal aniž by ste sa snažili o záchranu...jedine psychológ,je to tak :-|
Odpovědět
jasan :-D
Odpovědět
loknička-http://www.novinky.cz/domaci/171999-cesti-vojaci-ze-zahranicnich-misi-trpi-posttraumatickymi-syndromy.html
Odpovědět
fris, já mám dědu maďara, taky podle toho vypadám, doteď jsem žila na slovensku :-D lokni, já tu budu
Odpovědět
Profilova fotka
heli - a M je zatím f pohodě, nezačal bejt protivnej, že by do něj doma šila tchýně? já chci taky ten horoskop, prosím fris!!! :-)
Odpovědět
foogy IP
Odpovědět
Profilova fotka
fris - dííííky
Odpovědět
foogy, jak se to vezme...protivný..spíš je arogantní vůči mému otci, dnes mu měl jít pomáhat věšet kuchyň a M. byl tak hnusný, že otec odešel...už ať je to za náma...
Odpovědět
foogy :-D
Odpovědět
Článek se načítá
heli vydrž,on kope,že mu to už asi dochází....
Odpovědět
ale došla jsem k tomu, že je mi tak nějak neutrálně, spíš dobře než špatně...když jsem se rozcházela s bývalým, tak jsem týden v kuse řvala, nespala, byla protivná a byla schopná všeho....a to byl "jen" přítel...
Odpovědět
Profilova fotka
heli - ach jo! Otecko se snaží vám pomoct, aby byl byt co nejdřív prodanej, co a M je ještě takhle protivnej! Ale četla jsem, jak ti hezky vyjde jako dárek k narozkám nové příjmení, to je paráda, Heli! To je znamení!!! ;-) fris - tak ten první na mě fakt sedí! To jsem přesně já :-) Já se narodila v neděli ve 13:00 hodin a prý v neděli se rodí šťastné děti, tak jsem zvědavá!
Odpovědět
teďka je to úleva,ono už to nikam nevedlo,ještě bude krize u rozvodu,nebo jestli on začne kopat,ale to nesmíš povolit...jim to chlapem fakt dochází pomaji...nepoužívají obe části mozku najednou jak my-my dokážeme myslet icítit zároveń-chlap něco pleskne a až potom mu dojdou následky :-D
Odpovědět
foogy, ty jsi interpol, ty mě máš sjetou od hlavy až k patě x-) No snad to nějaké dobré znamení bude. Už si píšu poznámky ke kartářce...Mně ten první horoskop taky sedí, minimálně v 70%. fris, doufám, že ho dneska neuvidím :-D
Odpovědět
foogy- :-D :-D :-D ještě výhru ve sportce by to chtělo...v neděli :-D
Odpovědět
a vsadila sis? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heli - nemám :-N Jen jsem na to tady někde narazila, ani nevim kde... Já bych se chtěla vdávat, tak chodím sem na beremko, abych se aspoň prohlížela fotky a četla příběhy holek, když už se sama nevdávám, tak jsem na to někde narazila. Nezlobíš se? Já byla u kartářky loni v únoru a vůbec mi to nevyšlo.. :-(
Odpovědět
foogy, vůbec ne :-) jsem ráda, že o mě má někdo zájem :-N foogy a Miluna nic? Nebo jste to odložili oba? No já jsem zvědavá, mamka byla loni v červenci a vyšlo jí skoro všechno....kupříkladu, že se rozvedeme...to mi ale řekla, až jsem jí přiznala barvu...
Odpovědět
holky...mně s bývalým vyšlo,že nemůžeme spolu zůstat,jedině že bychom byli členy nějaké výstřední sekty :-D -pravda...a s nynějším,že je to vztah na celej život,ale že budeme spolu pořád bojovat....a je to pravda :-D ...už spolu láskyplně bojujeme 20 let
Odpovědět
fris, ty to bereš po všech těch peripetiích tak sportovně, že sebou asi třísknu ze závisti :-D já jsem zvědavá, co budu moct za dvacet let napsat já...
Odpovědět
Profilova fotka
heli - odložili jsme děti. Jsem si právě tajně doufala, že by letos svatba mohla být, jenže chci bejt klasicky požádána o ruku ( jsem romantička), takže jsem čekala a čekala a nedočkala se. Tak jsem to doma nakousla tak, že děti až po svatbě a milunka , že se teda v září vezmem. Jenže 11.září má švagrovka termín porodu, takže by tam taky nemusela být a to nechci. A všechny tři moje veliké kamarádky letos rodily, takže by si to neužily, takže za rok. Ale o ruku jsem požádána nebyla :-( heli - neke, fakt jí to takhle vyšlo? hm. Mně říkala, že se do roka vdám a to jí nevyšlo. A pak říkala, že budeme mít dítě, které bude vrcholově sportovat, tak jsem zvědavá. Oba máme ke sportu blízko ;-)
Odpovědět
heli:já mám za sebou všecko...deprese...bezmoc...samotu...nemoc...ale mám ten černej humor,který lidi moc neberou,až na výjimky...takže co mě nezabije,to mě posílí :-D :-D :-D ...psychickej postih ale mám...tahám domů zvířata,tam je ta láska tak bezvýhradná...mám 3 psy,kočku,papucha a bylo toho víc :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fris - to je hezký, haha heli - to víš, to je ten čas... Neboj, uvidíš, že se tomu taky jednou budeš smát. Hele, já tuhle vyprávěla kámošce o tom klukovi, co jsem s ním žila, jak mě psychicky týral a dokonce jsem se tomu začala smát!!!! Ta na mě koukala a nevěřila... A to je to 5 let zpátky. Takže dobrý ;-)
Odpovědět
foogy, jj, vyšlo..skoro všechno...já ti rozumím, ale kdybys chtěla tak já prstýnek doma mám v krabičce, tak já ti ho aspoň půjčím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heli - anooo, beru! Hahahaha :-D Né, já si počkám na prstýnek od milunky. fris - jojo, to znám, ty deprese a bezmoc.. Holky, já když si vzpomenu na ty stavy, které jsem 3 roky po tom ještě měla... Fuj! Fuj! Fuj! Jsem ráda, že je to všechno za mnou!
Odpovědět
my prstýnky nemáme...my jsme takové svobodné bytosti..... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fris - no jo.... To tak vesměs mají všechny holky, co za sebou mají rozvod. Aspoň ty v mém okolí. Ale to víš, já 25ti letá, zamilovaná... x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?