První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
helisek,pojedu s Tebou,tam já zapadnu :-D
Odpovědět
fris, tak joooooo, já tě beru :-D Budem se střídat ve vedení :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D já budu klidně i v recepci :-D :-D :-D
Odpovědět
fris, tak počítám s tebou a jdem do toho :-D
Odpovědět
:-) :-) :-)
Odpovědět
ahojte baby necitala som zatial vase prispevky len som sa akosi chcela pridat co sa rozvodu tyka. vydavala som sa minuly rok a uz som rozvedena a stale nedokazem pochopit ako sa to da zvladnut... :-(
Odpovědět
TAk jsem se akorát právě ujistila v tom, že to byl ten nejlepší krok. S ním se nedá na ničem domluvit. Není schopný udělat na tom bytě ani to, co slíbil, aby se prodal. Já ho fakt kopnu do kolena. Lokni, vítej u nás. Jak dlouho máš po rozvodu?
Odpovědět
..boze ako sa da zosobasit a potom tak rychlo rozvod...nestras :-|
Odpovědět
stella, jde to...bohužel, takový je život... |-| jednoduché to není, ale ustojíme to ;-)
Odpovědět
od rozvodu mam 3 mesiace...
Odpovědět
Lok, a to jako z rozvodu ses nevzpamatovala ještě? Klidně do IP, jestli nechceš sem....
Odpovědět
je to take striedanie nalad - lutost, ulava, city, zurivost.... neviem. nikdy som si nemyslela ze rok po svadbe sa budem rozvadzat
Odpovědět
Článek se načítá
loknicka:ono to chvíľku trvá...ale neboj...mysli dopredu,to je podstatné :-) :-) :-)
Odpovědět
rada by som sa tych vsetkych pocitov a nalad zbavila ale akosi mi to nejde. ale mas pravdu fris musim mysliet dopredu a zabudnut na to co bolo
Odpovědět
lok, to přejde, určitě...nejpozději do té doby, než se objeví na obzoru nová láska 8-) též se tím uklidňuju...
Odpovědět
lok:ja viem,že je to teraz ťažké,ale fakt nemysli na to,čo bolo,ono si to odnesiěš zdravotne,to je veľký stres...psychológovia píšu,že druhý najhorší po úmrtí v rodine...čo takto dovolenka,teplo,moríčko...až budeme mať s heliskom ten hotel v Turecku,budeš jazdiť k nám ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
fris no tak to sa tesim na to Turecko. u mna momentalne dovolenka nehrozi a co je horsie robim v svadobke tak si to vies predstavit - tie pocity....
Odpovědět
anoooo, lok, budeš mít péči jako v ráji x-) Lokni, můžu se zeptat, co bylo důvodem?
Odpovědět
to ani poriadne neviem. po svadbe odisiel na pol roka prec a ked sa vratil vsetko bolo zle... otocilo sa to ani sama som nechapala. 2 mesiace po jeho navrate uz boli papiere na rozvod..
Odpovědět
lok:to je ono...vy ste si ani nestihli vybudovať spoločný život...u mňa je to iné,my sme spolu celý život,manžel jazdí preč dlhodobo,ale tu už máme svoje hodnoty a istoty...vy ste sa odlúčili skoro...je to ponaučrenie,i keď kruté...ale určite si mladá šikovná kočka,šťastie ťa stretne keď to nebudeš čakať...hlavne nemysli dozadu :-) :-) :-)
Odpovědět
Lokni, to bylo z jeho strany? To je na ho.. takhle jednostranně, my se naštěstí dohodli...
Odpovědět
ponaučenie som chcela napísať :-D
Odpovědět
tak to já to taky nečekám :-D ale pro jistotu jdu v úterý ke kartářce :-D
Odpovědět
bolo to iba z jeho strany. ale ked teraz vidim co vsetko dokaze tak je to asi takto lepsie. neviem co by ma cakalo casom.....
Odpovědět
hel: já bych se bála,že se dozvím něco,co nechci,ale na netu jsou horoskopy online a mně tam vyšel celý můj život včetně dětství,až mě to děsí :-p
Odpovědět
lok-nebol v misii?toto hodne postihuje vojakov,čo sa vrátia :-(
Odpovědět
Lokni, musíme se držet, určitě bude líp!!! fris, kde to je? Já to chcíííí. Já se chci hlavně zeptat na tři věci...
Odpovědět
fris, ako to, že písáš dvojjazyčno? :-D
Odpovědět
heli:já hodila do googlu horoskopy online,tam jich vyjelo milion a já 3 měsíce postupně rozklikávala všecky...podívám se ti na dva takové dobré,ale musíš znát hodinu narození
Odpovědět
ano bol v misii
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?