První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
kveta - sorry ale pleteš hrušky s jabkama dohromady - to je přece úplně něco jinýho !!! A představ si že to co sem psala i psychologové říkají , bylo na toto téma napsáno sposusta knih a je to pravda - lidé se k nám chovají jak my sami jim dovolíme, pokud někomu dovolíš at´si z tebe udělá hadr na podlehu tak ho udělá !!! jinak já nikde nepsala že to je lehké, jen že to lze a každý má kam jít - existujou třeba i domovy pro matky s dětmi atdpod..jako i kdybych měla spát na nádraží tak přece s někym takovym kdo mě mlátí hlavou o zed nebudu !!!! jde jen o to vážit si sama sebe nic víc nic mín josefka - já nikoho neurážim, to že většina brms reaguje na můj nick jako býk na červenej hadr neni můj problém :-D ale jinak si to vystihla
Odpovědět
brum tak já sem asi vyjímka zatim na tvůj nick nereaguju jako bejk na čevenej hadr :-D jinak tématu odchod ze vztahu je vždycky těžkej a někdy je prostě jen jediný řešení
Odpovědět
dobrý večer, dámy zdravím vás z tepla domova...všechny věci (až na zimní kola a kolo) doma, zbytek zatím mažel přiveze k našim zítra... u právničky to dopadlo na jedničku - zítra pošlu podklady pro majetkové vyrovnání, ona napíše žalobu, pošle nám, podepíšeme u notáře a jde to na soud...zaplatíme koruny a do dvou měsíců jsme zase svobodní...teda budeme mít jedno stání... co se týká půl roku - znamená to, že manželé spolu intimně nežijí alespoň půl roku - důležité je slůvko intimně... my všechny předpoklady hladkého průběhu splnili, tak snad to všechno takhle dobře půjde dál... tchýně mě dnes dorazila - když jsem si odnášela ještě nějaké věci, tak už se nastěhovala do horní koupelny, která byla naše!!! pak mi začla vystěhovávat věci, tak jí říkám, že se mě konečně zbavila, ale že si to zvládnu odnosit sama a ona na mě "nonono", tak říkám "co, nonono?" a skončila naše komunikace... psinu už jsem zabydlela u babičky, tetelí se v parádním kotci, co jí strejda udělal - má nově vymalováné :-D hodně velký šutr mi spadl ze srdce, už když jsme odjížděli, tak jsem se usmívala...bude to ještě na dlouhé lokte, teď musíme prodat ten byt hlavně...dneska jsme to dali realitce, tak snad to klapne brzy...
Odpovědět
Profilova fotka
heli - jak to tak čtu, tak tchýně asi měla taky podíl na rozvodu co :-N ale jinak sem ráda že to bereš takhle sportovně ;-)
Odpovědět
brumdi, ano, podílela se na něm velkým dílem. teď se můžou s manžou tetelit spolu doma a nic si nebudou vyčítat. sem si balila věci a vidím, buchtička upečená, gulášek uvařený, houstičky nakoupené, vyuklízeno, vydezinfikováno (její specialita), nádobí umyté...
Odpovědět
helisek:ale to ti spadl kámen ze srdce,že? :-)
Odpovědět
fris, neskutečně...nečekala jsem to...já od nich vyšla a uplně jiný člověk...M. se ptá, jestli jsem spokojená, tak říkám, že na cestě ke spokojenosti....že budu upřímná...myslím, že se nám oběma ulevilo...bez emocí, bez slz...bez výčitek...
Odpovědět
heli:to nejtěžší máš za sebou,tak ať je to rychle za vámi,piš,piš,nejsi v tom sama :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
fris, neboj, já to celé budu dokumentovat...jsem zvědavá, kdy nás pozvou k soudu...tady je malý soud na velký okres 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Heli - to mám radost, že jsi takhle v klidu a hlavně, že to šlo takhle hladce! A tvoje tchýně, teď už vlastně extchýně, to je no comment! To svět neviděl, jaká je to ......! No, ale už ti to může být jedno, už jsi od ní pryč! brum - můžu se tě zeptat? Zažila jsi někdy domácí násilí, ať už psychické nebo fyzické?
Odpovědět
Ahoj foogy...můžu ale říct, že psychické je horší teror...rány se zacelí, tělo zapomene, ale mysl ne |-| Dneska se tu za mnou zastavil kamarád, co mi domlouval právničku....to je taky taková zpřízněná duše, hned mám lepší náladu.
Odpovědět
Profilova fotka
heli - uvidíš, že časem zapomeneš i to psychické... Chce to čas. Někdo to psal na MK: Čas je k nám díkybohu milosrdný a časem člověk zapomene. heli - a spíš pořád tak dobře? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
heli, doufámm, že ten úsměv už ti na tváři vydrží :-) a že ta cesta ke spokojenosti bude hladká a krátká.
Odpovědět
foogy, zatím anooooo, celou noc - nezávisle na čase :-D vecernice, děkujiiii :-D
Odpovědět
dobrý večer kočky, jste tady? =-)
Odpovědět
já j já jo...teďka nám zapli proud-lokální průtrž mračen,krupobití,voda až k baráku :-p
Odpovědět
fris, taky veselo, co? odkud jsi, můžu-li vědět...
Odpovědět
já jsem kosmopolita :-D ,momentálně bydlím u Znojma.Jak je?
Odpovědět
Fris, momentálně - to je hezký termín :-D Člověče, až podezřele dobře....nějak se mi to nezdá...pořád čekám, co přijde...
Odpovědět
heli:to je pravdivej termín,já se v životě už 12x stěhovala,dceru mám v cizině,tak myslím,že skončím život v chaloupce u moříčka :-D ....nečekej dopředu :-) ,to dělá můj chlap,nervuje se tři týdny dopředu a udělá neklid v celém svém okolí :-D ...až něco přijde,tak to bude...ber to tak,postavíš se čelem konkrétní situaci,šetři síly.Já jsem tak ráda,že máš podporu rodičů,naši mě nikdy nepodrželi :-(
Odpovědět
fris, já měla dětství na dvě věci, pak jsem se z toho jakžtakž vylízila, všechno jsem si musela zajistit sama...spíš jen mamka za mnou stála...teď za mnou stojí oba a je to vážně fajn pocit, mám klid, je o mě postaráno, žádný stres...i když v něm jsem, teď sem zbuchla oplatek...mamka mi několikrát denně zopakuje, že se musím teď dostat do pohody...a já si v ní připadám, i když to cítím...víc se potím, klepou se mi ruce....
Odpovědět
papej čokoládku...trochu se rozmazluj...všechno bude dobrý...bude tam ta nepříjemná chvilka u rozvodu,ale já si zachovala duševní sílu tím,že jsem si vždycky řekla-blbej den,zítra na to budu jenom vzpomínat :-) .Neboj
Odpovědět
fris, nejsi náhdou psycholog? :-D
Odpovědět
heli.nejsem,ale mám za sebou tak blbej život,že už jsem zažila snad všecko ;-) .Ale moje dcera studuje psychologii a kriminolgii,takže zjišťuju,že moje názory se shodují s odbornou literaturou :-D ...už jsem nmyslela na to,že by mě to bavilo...celej život dělám vrbu :-)
Odpovědět
fris, dcera bude kriminalista? =-) to jsem taky chtěla být :-N to mě mrzí...jak se to říká, na pos... i ha... spadne.
Odpovědět
Profilova fotka
hlavne at te neopusti humor a dobra nalada ;-)
Odpovědět
heli nee...ona bude dělat psychologické profily zločinců :-p ...ty můžeš všechno...před sebou máš tolik možností...celej život :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fris: a jak se k tomu dcera dostala? trochu netradicni a asi bude celit tem osklivym strankam zivota ...
Odpovědět
vecernice IP
Odpovědět
dobré ránko dámy fris, já myslím, že co to půjde, nechám si svůj teplý flek zde :-D a až to nepůjde, tak si koupím v Turecku hotel a začnu podnikat :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?