Menu Forum

První rozvod. Zažila jste to už některá?

(cz & sk)
20. bře 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kveta
Registrovala se 29. dubna 2005 na mojasvadba.sk. Přidala 532 příspěvků. Má 4 přátele.
  • Svatba byla 18. prosince 1999
fotoportrét
fotoportrét
kveta
Registrovala se 29. dubna 2005 na mojasvadba.sk. Přidala 532 příspěvků. Má 4 přátele.
 Inak preletela som ten link od Silente. Je dobrý a v mnohých kapitolách sa určite nájdeš. V podstate tam popisujú správanie Tvojho muža.
7. kvě 2009 v 10:44  •  Svatba byla v prosinci 1999  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzuskas
Registrovala se 4. května 2009 na mojasvadba.sk. Přidala 55 příspěvků.
  • Svatba byla 30. listopadu 1999
fotoportrét
fotoportrét
zuzuskas
 aj ja som to citala...... emoticon

Deti nemame nastastie, tak to bude o nieco lahsie. A mobil je napisany na neho, takze nepomoze...ja uz len cakam, kedy mi domov donesie vypis hovorov a zacne vyvolavat na tel.cisla emoticon
7. kvě 2009 v 10:47  •  Svatba byla v listopadu 1999  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kveta
fotoportrét
fotoportrét
kveta
 Odpíš si svoj telefónny zoznam z mobilu, aby si neprišla o telefónne čísla až si ten mobil vezme.
7. kvě 2009 v 10:49  •  Svatba byla v prosinci 1999  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
Registrovala se 14. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 4746 příspěvků. , Region Cheb.
  • Svatba byla 19. září 2009
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
Registrovala se 14. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 4746 příspěvků. , Region Cheb.
    Region Cheb
 zuzi - promin můžu se zeptat kolik Ti je? a jak dlouho jste vůbec spolu? protože z toho jak píšeš mi příde, že jsi zřejmě hodně mladá a asi naivní - nebo už takhle zapracoval emoticon

né já prostě jenom nechápu proč si si ho vůbec brala, když jste se před 2 roky rozešli, ono totiž pokud došlo tehdy k rozchodu, tak asi k tomu byl důvod a je naivní si myslet, že svatbou se to vyřeší emoticon

ale stejně já vim že je to těžký ale ono taky si za to můžou ty holky tak trochu sami, protože lidé včetně partnera se k nám chovají tak jak my sami jim dovolíme !!!!! Tedy tak když mi řekne nikam nechod, tak přece neni moje povinnost ho poslechnout emoticon prostě se seberu a jdu a on vidí že i kdyby se postavil na hlavu tak se mnou nehne a omezovat se prostě nenechám, ale když poslušně sklopim uši a strčim jako pes ohon mezi nohy (značí že přijal podřízenou úlohu) a řeknu ano miláčku nikam nejdu protože si to přeješ emoticon , tak je jasný že on toho začne využívat atpod.........

nebo lépe řečeno je třeba od začátku ve vztahu stanovit mantinely za který prostě nepudu a hotovo - já tedy nevím ale druzí prostě zkoušejí jak daloko jim dovolíme zajít a když jim to dovolíme tak toho prostě využíjí a když ne, tak je pak všechno v pořádku emoticon

- ono je to jako s dětma - taky zkouší co si k Vám můžou dovolit a je na Vás jak daleko to necháte zajít, bud si u nich vypěstujete respekt a přirozenou autoritu a nebo ne a pak Vám budou skákat po hlavě - ale to není jejich problém ale Váš, že jste si to nechali líbit !!!

jinak děkuju silente za odkazy, doufám že mnoha holkám to pomůže to včas poznat a nenechat si nic líbit emoticon
7. kvě 2009 v 10:57  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kveta
fotoportrét
fotoportrét
kveta
 Brumbinka, problém je aj v tom, že mnohé mladé ženy nevedia presne ako domáce týranie začína a tak si požiadavky muža spočiatku vysvetľujú ako prejav lásky a lichotí im to, kým poučená žena by už zbystrila a vystrkovala drápky. Myslím, že to teda nie je úplne ich vina, že sa im to stalo. Je ich vina ak s tým po zistení o čo ide, nič /ani tajne za mužovým chrbtom/ nerobia.
7. kvě 2009 v 11:03  •  Svatba byla v prosinci 1999  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzuskas
fotoportrét
fotoportrét
zuzuskas
 no pozname sa uz 9 rokov a 5 sme spolu chodili a potom sa vzali. Mame spolocnych kamaratov, spoluziakov,...prakticky sme boli stale spolu!!! Obaja mame 24. A on nebol taky majetnicky predtym!Rozisli sme sa, lebo hned po zasnubeni sa zacal spravat inak! Som nikam nemohla bez neho....som to nezvladla a opustila ho. Potom po case zacal byt milucky a sladky a taky ako nikdy predtym. A k tomu, co bolo predtym povedal, ze pochopil,ze sa mylil, ked sa tak spraval. Tak sme si zacali pripravovat svadbu a vsetko bolo dobre kym sme sa nevzali. Este aj po svadbe bolo vsetko OK,ale od Vianoc je to katastrofa :(
7. kvě 2009 v 11:07  •  Svatba byla v listopadu 1999  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 kveta - ale takhle jsem to myslela - navíc ona ale je jejich vina že si to nechají líbit - je to jako s těma dětma prostě to a to se nedělá a hotovo a né to omlouvat ale vždyt´on je ještě malej a pak takový dítě skáče člověku po hlavě, je drzý a vůbec neposlouchá a vyroste z něj akorát rozmazlenej parchant emoticon a to jen proto že jeho rodiče si nechali všechno co ho napadlo líbit a všechno mu dovolili, vždyt´on je přece takovej malej a milej a je to jenom dítě emoticon - prostě medvědí láska a ve vztahu je to to samý - ty holky si to prostě nechají líbit, protože já ho ale přece miluju emoticon a jaksi zapomínaj že jenom láska je pro vztah sakra málo emoticon
7. kvě 2009 v 11:10  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 zuzu - tak pokud se tak začal chovat po zasnoubení tak už si mu věřit neměla emoticon je to přesně jak v tom článku od silente - doufám že sis ho přečetla
7. kvě 2009 v 11:12  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silente (39 r.)
3
Registrovala se 22. září 2006 na beremese.cz. Přidala 5099 příspěvků a 4 alba. Má 29 přátel. Dobrovice, Region Mladá Boleslav.
  • Svatba byla 28. června 2008
    Na zámku Loučeň, Region Nymburk
fotoportrét
fotoportrét
silente (39 r.)
3
Registrovala se 22. září 2006 na beremese.cz. Přidala 5099 příspěvků a 4 alba. Má 29 přátel. Dobrovice, Region Mladá Boleslav.
  • Svatba byla 28. června 2008
    Na zámku Loučeň, Region Nymburk
 Když nad tím přemýšlím, tak u mě to tehdy fakt asi bylo jak píše Květa - "projev lásky". Pak už mě hezky zpracovával, já přestala mít vlastní hlavu, myšlenky, přátele .... a z vakua se těžko leze ven.
Ale co, hlavní je, že se lze dostat ven, postavit zase na vlastní nohy a žít svůj život. Člověk pak už přesně ví, co nechce, a to také nedovolí. Už nikdy.
Když už člověk v té kaši ale je, tak nad ní nesmí brečet, ale musí koukat, kde nechal tesař díru a pomalu se k ní přesunout a pak zmizet. Bilancovat se může později, v bezpečí.
Zuzu - držím palečky, vím, že to nebudeš mít jednoduché, ale cesta ven existuje. A na jejím konci nebudeš "ta chudinka neschopná všemi opuštěná", ale žena, která ví, co chce. Věř mi.
Jsem dle předpovědi svého ex měla zůstat navždy sama, hnusná, tlustá a nic bez něj nedokázat emoticon emoticon emoticon
7. kvě 2009 v 11:13  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
  • Svatba byla 29. července 2006
    Libochovice, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
  • Svatba byla 29. července 2006
    Libochovice, Region Mělník
 zuzuskas, urcite to neni tvoje chyba, nenech si to nikym namluvit!!!!. Je super, ze jsou tady holky, ktere maji s podobnym chovanim svych partneru zkusenosti (leckdy jeste bohuzel mnohem horsi nez ty), ale zvladly odejit a vedi o cem mluvi.

Nemam k tomu co dodat, kveta, beruska i silente rekly vsechno, co bych rekla ja. Snad jen, manzelem se nench vyprovokovat k pocitu vinny - nemas se co citit vinna, omluvit by se mel on ... takze zatni drapky, prestan s nim tez komunikovat a pockej, az zacne sam. Soustred se na statnice, to je pro tebe dulezite a kasli ted na to, jak se tvuj muz chova.
7. kvě 2009 v 11:21  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzuskas
fotoportrét
fotoportrét
zuzuskas
 brumbinka: ja som sa nechcela uz vratit,ale vsetci mi hovorili, ze nemam blaznit, ze taky prijemny a mily a sikovny a sa k sebe hodime, ze dokonaly par ..... a zacal mi znova dvorit a krasne sa spraval .... a som neodolala a bola som v tom spat! ja viem, ze chyby to bola, teraz som uz mudrejsia...... A samozrejme som mala aj vlastnych kamaratov,ale ked sme zacali chodit spolu, tak sme mali uz len spolocnych kamaratov. a ked som sa s niekym skamaratila s niekym novym, tak musel spoznat hned aj on..... Som sa nechala riadne namotat a naozaj sa bojim, ze sa mi to stane znova! Clovek ked sa zalubi, tak prepaci vsetko :(
7. kvě 2009 v 11:21  •  Svatba byla v listopadu 1999  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska26
Registrovala se 7. března 2009 na beremese.cz. Přidala 826 příspěvků. Region Mělník.
fotoportrét
fotoportrét
beruska26
Registrovala se 7. března 2009 na beremese.cz. Přidala 826 příspěvků. Region Mělník.
 josefka souhlas já mám takly rozvod za sebou ale je fakt že sem nebyla týraná i když trochu psychicky jo pořád mi vyhrožoval že mi sebere kluka emoticon ale zamnou aspon stála celá rodina a ted si ani nevzpomene že má narozeniy
7. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
oskara
Registrovala se 15. června 2008 na beremese.cz. Přidala 374 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 10. října 2009
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
oskara
Registrovala se 15. června 2008 na beremese.cz. Přidala 374 příspěvků. Region Praha.
    Region Praha
 Silente: emoticon jak dopadl on?
7. kvě 2009 v 11:24  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinka3
2
Registrovala se 27. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 1177 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 25. června 2009
    V Praze v kapli Libeňského zámečku, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
martinka3
2
Registrovala se 27. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 1177 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 25. června 2009
    V Praze v kapli Libeňského zámečku, Region Praha
 zuzka: to ale není láska, co popisuješ... ale závislost!!"
7. kvě 2009 v 11:25  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 silente - no vidíš emoticon emoticon emoticon jinak by mě zajímalo jak pak dopadl on emoticon

jinak tohle samý říkal bejvalej mý kamarádce že je úplně nemožná, že co ty její pochybný kamarádky, že žádný nemá (jako já emoticon ) a on má supr kámoše a co ten nějakej "příjmení" (její současnej manžel) že se na ní stejně vykašle atpod ...... taky jí zakazoval se mnou chodit na pivo a mě do telefonu řekl, že jí kazim emoticon emoticon; naštěstí se na něj včas vykašlala (byly spolu 3 roky) a vzala si normálního chlapa - dnes je to 11 let co se tohle stalo; výsledek onen se na ní nevykašlal, ale vzal si jí, mají spolu tříletýho syna a jsou spolu těch 10 let, já jsem její kamarádka dodnes a nemínim na tom nic měnit emoticon a on chodí s holčinou, která v té jejich partě vystřídala každýho chlapa a z těch jeho supr kamarádů v partě se na něj vykašlal úplně každej emoticon - což o něčem svědčí, že emoticon
7. kvě 2009 v 11:25  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 josef - její chyba je, že s tím nic nedělá a nechá si to líbit !!! a jak píš martinka to není láska ale závislost
7. kvě 2009 v 11:29  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska26
fotoportrét
fotoportrét
beruska26
 brumdinka to jo ale některý nemají tolik odvahy ho opustit a je fakt že si ho neměla brát po svatbě je to většinou jěště horší emoticon
7. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 brumdinka - tak jasně a já jsem nikde nepsala, že je to jednoduchý sebrat se a jít, ale jak asi víš i z vlastní zkušenosti nakonec to jde a třeba i s dítětem
7. kvě 2009 v 11:33  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
oskara
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
oskara
    Region Praha
 Brum: taky si nemyslím, že je jednoduché s tím něco dělat. Nejdřív si musí na ten boj nastřádat sílu! Každopádně s tím něco dělat bude ..... po státnicích!
7. kvě 2009 v 11:33  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 p.s. - beruska jen se zaptám tvůj bejvalej nemá o dítě vůbec žádnej zájem ?
7. kvě 2009 v 11:34  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzuskas
fotoportrét
fotoportrét
zuzuskas
 nie je to vobec jednoduche odist....a hlavne nie teraz, ked mam pred sebou statnice. ja len dufam, ze mi naschval nebude robit zle ked sa budem musiet ucit :( zacinam od pondelka, tak dufam ze ma necha na pokoji emoticon
7. kvě 2009 v 11:36  •  Svatba byla v listopadu 1999  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 oskara - tak to doufám,
7. kvě 2009 v 11:36  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska26
fotoportrét
fotoportrét
beruska26
 vůbec žádnej akorát platí alimenty a tím to pro něj zkončilo emoticon
7. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska26
fotoportrét
fotoportrét
beruska26
 docela mě to štve už jen kvůli malýmu emoticon ale nenadělám s tím vůbec nic emoticon
7. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 zuzus - hele ted= se soustřed´na státnice, psala si že je uraženej a nekopmunikuje, tak ho u toho nech a taky si ho nevšímej, starej se ted´jen o to abys ty státnice udělala. No a potom mu sbal kufry, hod mu je za dveře a vyměn zámky (jestli si dobře pamatuju psala si že byt je tvůj) a dej žádost o rozvod. Hodně štěstí a pevný nervy. A neboj nakonec to zvládneš. emoticon

beruska - tak to je smutný, hlavně pro malý, že tatínek nemá zájem emoticon , ale aspon že platí - mám kamarádku kdy její bejvalej jí na alimentech dluží už 70 tisíc, je na něj podáno spousta žalob jelikož on je notorickej dlužník a dluží každýmu na koho se podívá, má exekuci na plat a majetek (ale vpodstatě nic nemá, takže není co zabavovat) a co pak s takovym, že emoticon
7. kvě 2009 v 11:41  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzuskas
fotoportrét
fotoportrét
zuzuskas
 to aj sestrin byvaly priatel sa jej vyhrazal, z ked sa s nim rozide, vezme jej malu a teraz po roku ani nepride pozriet a ani na vianoce ju nechcel ! Chlapi!!!!!!
7. kvě 2009 v 11:41  •  Svatba byla v listopadu 1999  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska26
fotoportrét
fotoportrét
beruska26
 brumdinka no na jednu starnu mě to štve a na druhou si vybral tu svoji slepici která ani děti nechce a malej má ted suprovýho tátu kterej ho miluje jako by byl jeho emoticon
7. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 beruska - tak aspon že tak, to je dobře emoticon a kolik je malýmu?
7. kvě 2009 v 11:44  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska26
fotoportrét
fotoportrét
beruska26
 malýmu sou 4 a půl a je fakt že ani on moc nejeví zájem a nutit ho taky nemá smysl emoticon
7. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 beruska - no to ne, jde o to jak on taky vnímá tvýho nastávajícího, ono kolikrát když jsou děti hodně malý tak si pak ani původního rodiče nepamatují, když dotyčný už nemá zájem a nestýká se snimi a přijmou spíše za svého rodiče toho kdo se jim věnuje a tak ho i mají rádi. - Mojí sestře třeba zemřel její otec svou vlastní rukou, když jí byli asi 3 roky, ona si ho vůbec nepamatuje (dnes už jí je 42), když jí byly asi 4 roky, tak se mámka seznámila s mým otcem, který si ségru vzal za své vlastní dítě a je jejím tátou dodnes, ona mu tati i říká a vnímá ho tak a já jí zas vnímám jako svoji vlastní sestru. Jinak já mám taky 5-ti letýho kluka - pořádnýho čertíka emoticon

No nic, já se pro dnešek loučim. mUsim taky něco dělat a né jen sedět u Pc emoticon emoticon emoticon
7. kvě 2009 v 11:56  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš