První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
denni - to je psychický týrání ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
luci,nemůžu,tam už se fakt nevlezu... já vím,že je,jenže na oko neprokazatelné....
Odpovědět
Deniussko, neváhala bych a rozvedla se. Nejsem zastáncem hurá řešení, rychlých a nepormyšlených, ale v tomto případě bych na nic nečekala. V Ostravě pokud vím nejsou podnájmy drahé.. Máš příjem, pracuješ? Absolutně by mě nechávalo chladnou různé krafání chlapa na netu s holkama.. jak se tu řešilo nedáno.. ale tohle důvod k rozchodu dle mého rozhodně je.
Odpovědět
Profilova fotka
A nějaká kamarádka by ti neposkytla azyl? =-) Tohle tě akorát dodělá a bude z tebe troska, což už asi je :( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
kata,zase tak levné nejsoi,pacuj,ale jsem učitelka ,takže plat je mini,no je problém,že pejska mu tady nenechám a s ním je to omezenější u kámošek,všechny maj 1+1 a ještě třeba s přítelem..... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Taky bych zmizla, co nejdřív!!! A byt ste si pořídili po svatbě??
Odpovědět
Profilova fotka
jj,máme byt s odstupem po dlužnících
Odpovědět
Profilova fotka
Ach Deni, je mi lito kam to u vas smeruje. Kdyz jsem videla vase album po svatbe, tak jsem si rikala boze takovi krasni lidi a tak stastni... Cele mi to pripomina situaci u moji kamosky, bohuzel s jednim podstatnym rozdilem - meli teprve pred svatbou. Ale jinak to naprosto sedi - ty naschvaly, domaci sikana (pred okolim se tvaril jako ze nic), zarleni na vsechny a na vsechno. (Mimochodem taky Filip...) Cele to vyvrcholilo momentem, kdy ji prepadl nejaky lump kdyz sla vecer z prace, prisla domlacena a ubrecena domu a on misto aby volal policii a postaral se o ni, tak ji rekl ze si to zaslouzi, urcite byla s nejakym chlapem a dobre ji tak. Ona prekrasna zenska, on ale taky peknej chlap, oba vysokoskolaci, absolutne nebyl duvod k nejakym mindrakum, zarleni nebo ponizovani, ale ten chlap si asi proste nemohl pomoct, nevim... Tady byla lehka pomoc, proste se odstehovala k rodicum a po dvou letech uz na nej (skoro) nemysli. Ale v manzelstvi to neni tak jednoduchy... Zatim by bylo nejlepsi jit od sebe, odstehovat se, byt jen ke kamosce, kdyz uz to k rodicum nejde. Rady at se okamzite rozvedete jsou hezky, ale ono to nejde jen tak lusknutim prstu. Nemuzu radit kdyz jsem v takove situaci nebyla. Zkontaktuj holky co sem prispivaly driv, ted uz rozvedene. Urcite poradi. Nevim jestli je resenim manzelska poradna a jestli by do ni manzel sel. Asi snahu neco resit nema, vid?
Odpovědět
Profilova fotka
takže by se řešilo dělení majetku, ne? Já tomu teda moc nerozumím, ale co máte po svatbě, tak je společné a při rozvodu by se to mělo dělit rovným dílem, ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak na to on nepřistoupí.... jinak já se rozvést chci,s takovým člověkem s už nic dohromady dát nedá....
Odpovědět
Jednoduché to není.. to uznávám.. ale já byla sama s dvojčaty a taky se to dalo, odstěhovala jsem se a pracovat s dětma nemohla..takže příjem skoro nula.. vždy je nějaké řešení! Už jsi podala žádost o rozvod?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Deni, taky já tvůj příběh sleduju už dlouho, nebudu opakovat, co už tady několikrát padlo o vaší krásné svatbě a jak zdání klame atd, ale teď už se fakt nemůžu udržet. Prosím tě, uteč od toho ču.áka!!!!!! co nejrychleji a co nejdál!!!!! Tohle si opravdu nezasloužíš! Každá minuta v jeho blízkosti ti jen ubližuje a prohlubuje tu depresi a beznaděj. Uteč, uteč, uteč. Co se týče bydlení, k rodičům se jistě vejdeš, i kdyby jen na měsíc a i kdby jen pohovku nebo karimatku v obýváku. Nejde o nepohodlí, ale psychicky ti tam bude líp. Navíc jsou to tobě blízcí lidé, ty teď potřebuješ, aby ti někdo pomohl. Aspoň pár týdnů se nechej "opečovávat" a mezi tím hledej nový podnájem. Já být tebou (jsi studentka, moc peněz předpokládám nemáš) půjdu do nějakého podnájmu, kde budeš mít třeba jen 1 vlastní pokoj a několik spolubydlících. Studenti tak přece běžně žijou, já sama v minulosti taky, a aspoň si budeš mít s kým povídat a nebudeš se sama utápět v černých myšlenkách. Jdi do toho bez váhání, hlavně si sbal kufry a honem! Jinak to, že ti zahesloval počítač, kde máš svoje věci do školy atd. je vrchol sprosťárny a naschválů - evidentně přemýšlí, jak by ti mohl co nejvíc škodit a ublížit. Opravdu chceš čekat doma, co dalšího ještě vymyslí? věřím, že v jeho zvrácených psychopaticvkých úvahách se ještě bůhvívo může urodit! Utíkej, než přijde domů opilý a napadne tě třeba i fyzicky. Sice bys to do něj nikdy neřekla, ale to, co teď dělá, asi taky ne... Být tebou balím kufry, okamžite!!!!! PS: moc moc mě to mrzí, nás všechny to moc mrzí, ale ber to z té lepší stránky - jsi mladá, nemáte děti, máš celý život před sebou a čím dřív to ukončíš, tím dřív z toho budeš venku a budeš mít příležitost žít nový život. S tím, jaká jsi a také jak krásná jsi, nebudeš mít určitě o nápadníky nouzi:-) Tak hlavně neboj a jednej!!!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
všechno to vím,jak říkám,je problém s věcma,většina je v garáži a pes.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak v tom pripade, pokud opravdu chces rozvod (ono by bylo neco jineho, kdybys ho jeste milovala a mela snahu to zachranit), tak jak pise Dudunka, pryc, pryc a to co nejrychleji! Fakt i kdybys mela spat na karimatce u nekoho znameho. Sbal si doklady, nejnutnejsi veci a pejska, protoze on ti urcite nebude pomahat balit a nic ti dobrovolne neda :-S a sam se asi take neodstehuje. Ty naschvaly budou jinak pravdepodobne gradovat, necekej na to az ti udela neco horsiho. Vsechny tve ostatni veci se daji odstehovat pozdeji, idealne s tatinkem, brachou a kamarady... Uz s nim nejednej sama, na tebe samotnou si troufa.
Odpovědět
Profilova fotka
Kamarádka pochopí a přežije i psa ;-) Teda já bych to pro svojí kamarádku udělala..!! Nečekej na nic, na další scénu, další psycho a zmiz!!
Odpovědět
Profilova fotka
a všechny smsky, či maily co jde si schovávej!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to on právě do sms a ai nic takového nenapíše,aby to nebylo podložené,na o si dává moc pozor. pejsek šptně snáší samotu,tím víc v cizím prostředí,takže nevím co by udělala...
Odpovědět
Profilova fotka
Zkus diktafon.. Vím že je to komedie, ale on jí začal hrát ]-( A co je to za rasu??
Odpovědět
A k čemu by ta nahrávka měla sloužit? Nejsme v Americe..
Odpovědět
Profilova fotka
Měla by aspoň nějaký důkaz, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
je to ridgeback.......
Odpovědět
Důkaz je fajn, to jo.. ale český soud nezkoumá, kdo rozvrat manželství způsobil, prostě rozvede a dělí se sjm napůl, ať už za rozvod může ten nebo ten.. Soud zkoumá jen to, zda manželství je natolik rozvrácené, že nelze očekávat obnovení manželského soužití..
Odpovědět
Profilova fotka
no asi bohužel jo,hlavně vím,že s majetkem bude problém a že si fakt umí spostu věcí přes znmé zařídit,ab mě zničil....
Odpovědět
Deniss, bohuže s majetkovým vypořádáním to i já vidím bledě.. byt je v SJM, tedy společný, ale ty tam s ním bydlet nebudeš chtít, pochopitelně.. Jenže nemáš páku donutit ho, aby tě vyplatil.. leda soudně a to se může vléci pěkně dlouho..
Odpovědět
Profilova fotka
Denni - ridgeback se přizpůsobí, vycítí, že mu nechceš ublížit.. a neublíží ani kamarádce.. Je citlivej a bude rád, že si s ním.. Horší to bude, až půjdeš do práce a on by měl být v cizím prostředíl..
Odpovědět
Profilova fotka
právě,ona neublíží,ale když je sama,tak ničí....
Odpovědět
deniss a hodně jsi vložila ze svého do toho bytu? Nebo je na hypotéku?
Odpovědět
Profilova fotka
to dělá většina psů, mstí se za samotu.. S tím bude taky problém :(
Odpovědět
Profilova fotka
my máme teda já u mám zas svůj účet,což ještě neví,takže se vyplácelo 300 tisíc po dlužnících,jinak je to byt OKD.takže něco jako od města.nechci nic,jen někde bydlet....
Odpovědět
Profilova fotka
právě....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?